Страница 17 от 17 ПървиПърви ... 71314151617
Резултати 321 до 324 от 324

Тема: Изключване от скорост по време на движение на автомат ? Да или Не

Място
    Варна
    Публикации
    5,169
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране От: Изключване от скорост по време на движение на автомат ? Да или Не

Че съм майтапчия - майтапчия съм, но съвсем сериозно - на твое място дори да не сменям фирмата, бих изписал доста писма за некоректно подадени автомобили... Все ще има някакъв ефект...
    Това, което споделяш е изключение, и в никакъв случай не бих го приел за обичайно или често срещащо се...
    Nissan Qashqai 2.0/140h.p/4x4/2008
    Jeep Grand Cherokee Overland 2014/3.0 CRD

BENZBOSS е офлайн Старши участник | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |
    Място
    San Diego CA
    Публикации
    11,595
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране От: Изключване от скорост по време на движение на автомат ? Да или Не

Да и да ме посъветват да чета кое как се кара защото тия трансмисии били железни пък аз съм кьрьк.

Това ми е обяснявано,като зацикли нещо ще ти го снимам и съм до там,писмата ги оставям за писателите.
    W140 S500 '99
    W140 S420 '99
    W140 S320 '94
    Приста НЕ,продават МЕНТЕ,справка Рокито замрьзна.

Място
    Варна
    Публикации
    5,169
    Точки (при гласуване)
    19

Да, снимай когато зацикли нещо... Но все пак предай и обстановката...
    Щото и аз сега мога да ти направя видео как не мога да тръгна и колата сама ще отива на Р ако не съм сложил колана и вратата е откопчана... Но разбира се това не е нормалното положение за потегляне

Място
    Варна
    Публикации
    5,169
    Точки (при гласуване)
    19

Ето малка илюстрация как става превключването...
    Усещането - при изключване изключва моментално (едновременно с гонга)... Усеща се като моментално изчезване на моторната спирачка...
    При включване - замисля се (на дисплея до D се вижда малка цифричка, която в случая е 7-ма предавка, която бързо преминава към 8-ма предавка), след което подава газ, изравнява идеално оборотите. Включването е напълно неусетно, и след около секунда, се усеща отпускането на газта и появата на усилието на моторната спирачка (свързано с намаляване на скоростта).. В повечето случаи винаги първо се появява 7-ма предавка, освен ако скоростта не е под 65км/ч - тогава вече подбира най-високата възможна предавка...
    Опит за включване на D почти едновременно с подаване на газ явно променя алгоритъма - процесът на 'зацепване' протича почти моментално. Пробата ми бе със сравнително повечко газ, и кутията превключи директно на по-ниска предавка, предавайки почти моментално ускорението...
    Съжалявам за фоновото осветление, ама слънцето блестеше юнашката в очите, но пък спускането бе много удобно за снимки...

Страница 17 от 17 ПървиПърви ... 71314151617

Сходни теми

1. Отговори: 26
    Последно мнение: 23-12-14, 19:57
  2. Изключва от скорост в студа.
    От axlastro във форум ВАЗ
    Отговори: 7
    Последно мнение: 09-02-12, 19:45
  3. Време за изключване реле на 300ГД
    От yankof във форум MERCEDES
    Отговори: 30
    Последно мнение: 05-10-10, 08:12
  4. Сузуки Гранд Витара, ръчни скорости или автомат?
    От nt75 във форум Какъв джип да си купя?
    Отговори: 3
    Последно мнение: 10-02-10, 13:36
  5. Трудности с изключване от скорост.
    От AICBERG във форум 4-Тактови
    Отговори: 7
    Последно мнение: 07-03-07, 11:40

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •