Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

    Ще има-ще има. Ще изхвърлиш цялата предница.
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #62
      От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

      Първоначално публикуван от KOLEV G Преглед на мнение
      Не бих престъргал, а бих си карал с подложките, както си и карам. Ако за същите подложки съм разбрал-м/у законтрянето на лагера и хъба.
      Вече престъргах.
      Подложките са задължителни (точно тези са за които си разбрал), но от престъргване печелиш още един милиметър. А това не е малко.
      Аз (в интерес на науката) малко прекалих и единият го престъргах 2 мм,... ще му подложа и ще го оправя.
      Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

      Коментар


      • #63
        От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
        Ще има-ще има. Ще изхвърлиш цялата предница.
        Времето ще покаже
        Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

        Коментар


        • #64
          От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

          При проведените тестове хъбовете не прещракаха нито венъж
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • #65
            От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

            А не беше ли по-лесно,просто да се купят чифт свестни ръчни и да не се пише излишно.

            Коментар


            • #66
              От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

              Всеки знае как е най лесно, въпросът е да ти е интересно
              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

              Коментар


              • #67
                От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                Всеки знае как е най лесно, въпросът е да ти е интересно
                Така, така... а пък и като хората са измислили удобството на автоматичните хъбове, що да си вкарваме кал с обувките в джипките с ръчни?
                Като скъсиш разстояние между зъбите на хъба и тези на корпуса не се ли увеличава шанса ич да не искат да се изключат?
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • #68
                  От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                  Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                  Като скъсиш разстояние между зъбите на хъба и тези на корпуса не се ли увеличава шанса ич да не искат да се изключат?
                  Не. Даже ми прави впечатление, че много добре изключват(при малък ход назад). В момента толкова точно съм ги направил, че при изключен хъб при завиване(като се обере хлабината в лагера на колелото) се чува леко тракане на едните зъби в другите (зъбите на хъба).
                  Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                    Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                    Не. Даже ми прави впечатление, че много добре изключват(при малък ход назад). В момента толкова точно съм ги направил, че при изключен хъб при завиване(като се обере хлабината в лагера на колелото) се чува леко тракане на едните зъби в другите (зъбите на хъба).
                    Като се позатопли още ще се заиграя с моите. Ако нищо не стане най-много в краен случай ще мина на ръчки
                    ОФА КБ X20SE + метан

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                      Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                      ....... удобството на автоматичните хъбове, що да си вкарваме кал с обувките в джипките с ръчни
                      Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                      ........ ще мина на ръчки
                      ,противоречиш си и то за има-нема 10 часа.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        ,противоречиш си и то за има-нема 10 часа.
                        Че защо да си противореча? Ще ме убедиш, че е по-готино да слизаш от джипката и да въртиш ръчните вместо да включваш предния мост с лоста от вътре ли?
                        Ако се продаваха нови автомати на поносими цени отдавна да съм се сдобил с такива. Спасението от прескачането на хъбовете е смяната на автоматите с ръчни, а това не ми допада и е прекалено лесно! Ще се потормозя с нагласяне на автоматите пък ако толкова не се получава... тогава ръчни!
                        ОФА КБ X20SE + метан

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                          Ма аз само констатирам.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Ма аз само констатирам.
                            Не виждам смисъл от този диалог. Не си уцелил подходящият човек за заяждане, хубава вечер!
                            ОФА КБ X20SE + метан

                            Коментар


                            • #74
                              От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                              Единствения бонус от автоматичните хъбове е че не си цапаш обувките (в случай че сработят). Всичко останало е минуси. Факт е, че по-старите модели на Трупър са с автоматични, а по-новите с ръчни. Защо ли? Автоматите са за хора, които случайно им се налага да пипнат втория лост и не се бутат зорлем у шамарите. Така че имат право на съществуване за по-лека експлоатация. Зацепването на предния мост постоянно на автомобил, който стъпва и на асфалта елиминира проблема с хъбовете, но за сметка на това вгорчава живота на целия преден мост. Вдигането на разхода е пренебрежимото последствие. Никой не си взема джип с идеята да харчи колкото Тико.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #75
                                От: Проблем с авт. хъбове на Фронтера А

                                Аз като по неук да питам ,на колко джипки карантийте от пред им се въртят постоянно и колко често се ремонтират предните мостове за има няма 200000-300000км.
                                Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X