Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни облегалки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задни облегалки

    Имам следният проблем една от облегалките на задните седалки е по напред от другата облегалака има ли реглаж на задните облегалки и ако има от къде става че много ме дразни като погледна назад.Предварително благодаря Паджеро 2 къса база
    Pajero 2.8 tdi GLS къса база

  • #2
    От: Задни облегалки

    Със сигурност има, но за съжаление аз съм с дълга база и не знам, при късата точно как става!
    При мен на дългата база се регулират наклоните на облегалките и на ТРИТЕ реда седалки.

    Коментар


    • #3
      От: Задни облегалки

      Извинявам се ,но ще споделя и моя проблем ,аз съм с дълга база ,а задната седалка не мърда на никъде ,а се регулира като предните и също така се и сгъва напред ...Дали има нещо разместено или в жилата е проблема ...
      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

      Коментар


      • #4
        От: Задни облегалки

        Колега, направо си изгорял.
        Аз също съм с дълга база, и седалките се регулират надлъжно, по наклон на облегалката, и по възможност за сгъване, и по възможност за вдигане - за да се седне на третия ред седалки.
        Има поне десетина метра жила в седалка, като са направени по безумна схема, и некадърно изпълнение - разхлабените сглобки на жилата са ежедневие.
        За да е пълен кефа, това е направено в няколко варианта, и за да е още по-гадно - не е описано никъде.
        В братския руски форум, като питах за моите дертове, и бях посрещнат с бурен смях - още един на борда - съветите бяха аналогични на тия, дето давам - разглобявай, гледай и мисли.

        Успех

        Коментар


        • #5
          От: Задни облегалки

          Хахахаха ,ядох го с предните ,но ги оправих бързо ,а за задната не ми остана време и така си остана ,а как мога да я сваля така в статично положение колко болта са от долу и къде се намират ?
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #6
            От: Задни облегалки

            Хайде да сипя още малко сол в раната..

            Пичове, знаете ли, че на нашите Митсубишита - дълга база - седалките могат да се опънат така, че предни, задни, и още по-задни могат да се трансформират в равна спалня?

            Може, можееее..

            Виждал съм снимка на такова нещо, без преработки..

            И се мъчих да опъна и моето ...
            Не стана...

            Гадните жила са основата на дерта!

            Коментар


            • #7
              От: Задни облегалки

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Хайде да сипя още малко сол в раната..

              Пичове, знаете ли, че на нашите Митсубишита - дълга база - седалките могат да се опънат така, че предни, задни, и още по-задни могат да се трансформират в равна спалня?

              Може, можееее..

              Виждал съм снимка на такова нещо, без преработки..

              И се мъчих да опъна и моето ...
              Не стана...

              Гадните жила са основата на дерта!
              Е да де ,заради тази същата снимка ,и аз пробвах един топъл летен ден ,само дето изтекох от жега и нищо не стана ,затова сега дайте да си решим проблемчето ,за да не спиме на палатки ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vnedorog-foto22.jpeg
Прегледи:2
Размер:208.5 КБ
ID:5347333
              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

              Коментар


              • #8
                От: Задни облегалки

                Ти ако си изтекъл, аз направо се изпарих - и аз се мъчих в жегата..
                Не успях.
                Снимката - утре.
                Успеха - в бъдеще...
                Задните ми седалки се регулират по дължина - теоретично, и един път само - на практика...
                Жилата, жилата - там е разковничето.

                Коментар


                • #9
                  От: Задни облегалки

                  Е то се прави за две минути на легло , само се махат облегалките за главите на 1 и 2 ред седялки.
                  Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                  тел 0898-31-о8-41

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задни облегалки

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Ти ако си изтекъл, аз направо се изпарих - и аз се мъчих в жегата..
                    Не успях.
                    Снимката - утре.
                    Успеха - в бъдеще...
                    Задните ми седалки се регулират по дължина - теоретично, и един път само - на практика...
                    Жилата, жилата - там е разковничето.
                    Ти ме разби!!!
                    Утре ще гледам и ще мисля, и ще цъкам. После ще пиша тук успял ли съм..., ако не е много студено. Че по-предпочитам да ми е ЖЕГААААА !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задни облегалки

                      Да и аз моите също само един път ги раздвижих ,но само един път ...Местят(регулират) се като предните ...
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задни облегалки

                        Няма ли колеги с къса база само с дълга ли има
                        Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                        Коментар


                        • #13
                          От: Задни облегалки

                          Аз съм с къса база. Само веднъж съм настройвал задните седалки ,до колкото си спомням имат ръчки за облегалките,но движенито им е малко. Или аз не успях да ги мръдна повече.Ръчките се намират на края на седалката при издутината за задните гуми,под подставките който са за чаши.Знам ,че смотано ми се получи обяснението ама... разчитам на вашата интелигетност.
                          Последно редактирано от valyon; 15-02-12, 21:43.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Задни облегалки

                            Благодаря колега още утре ще проверя
                            Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                            Коментар


                            • #15
                              От: Задни облегалки

                              В грешка сте за надлъжното регулиране на задната седалка. Разглобявал съм я, правил съм жила и такива работи и то много пъти. Надлъжното движение служи само когато се сгъва седалката за да стане товарното пространство по-голямо. Иначе хубавото на механизма е, че нещата са дублирани. Облегалката се сваля като се дръпнат едни бутони в горната и част. Но това само ако трябва да легне за товарене на багаж. Ако е за регулиране, наклона се регулира от ръчките дето са до задната врата или от едни други ръчки дето са от задната част на седалката. Със същите тези ръчки седалката може и да се сгъне цялостно и тогава се движи надлъжно. Но няма механизъм който да я застопори при това движение, поне при мен. Проблемът на тези ръчки до вратите е, че не се знае накъде да се движат. Ако някой обърка посоката просто се изважда жилото. А и е предвидена една доста слаба ламарина да ограничи грешното движение, която дори жена не може да спре да изкърти механизма. Относно ставането на легло, става като се извадят задните подглавници, но не е равно. Само на снимката ви изглежда така. Не знам какъв йога трябва да спи на такова легло. Или може би с много дебел дюшек...Така е при моето Паджеро 2 дълга база. Може да има и други разновидности.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X