Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

    След като наводних Диското нямаше как да го обслужа веднага,защото си легнах премръзнал в 23 часа и в 3 часа ми се обадиха да започваме снегопочистването.Така от снегопочистването се освободих преди 2 дни,а имам и здравословни причини,но засега съм на домашно лечение.Днес температурите са високи и джипа се размръзява,но видях много грозни гледки.От двигателя и от скоростната кутия тече масло,интерколера е спукан,вероятно и турбото е смляно от леда.Двигателя е пълен с вода и се е разцепил целия блок,скоростната кутия също има спукване и лоста не мърда само на раздатката се движи трудно лоста.Но да сме живи и здрави и отново да си помагаме.
    0885719173-Красимир

  • #2
    От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

    Дам, понякога е така, но пък остава моралното задоволство, че си помогнал на хората.

    А откъде се напълни с вода? та чак в интеркулера?
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      Дам, понякога е така, но пък остава моралното задоволство, че си помогнал на хората.

      А откъде се напълни с вода? та чак в интеркулера?
      Филтърната има дупки в които се влизат тампоните за закпепяне на кутията към подкалника.Единия тампон е излезнал и се освободила дупка от която се пълни целия двигател от отдушника.А имах лек теч от кутията и от там се е напълнила скоростната кутия.То джипа бе потопен почти до тавана.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #4
        От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

        Аууу лошо, много лошо и май ще ти предстой нова покупка за в бъдеще пък и на този финансов хал на който сме сега не си е за приказка но ти пожелавам колега като си дал добро и добро да ти се връща...

        Коментар


        • #5
          От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

          Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
          Аууу лошо, много лошо и май ще ти предстой нова покупка за в бъдеще пък и на този финансов хал на който сме сега не си е за приказка но ти пожелавам колега като си дал добро и добро да ти се връща...
          Не колега няма да трябва да купувам ново защото аз си го имам но е "цивилка" само трябва да поработя по него.Мога да възстановя и това защото имам повредените части,но незнам още колко унищожени части ще се появят.Двигател,скоростна кутия,интерколер и турбо са щетите на първи оглед в снега с нови дрехи.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #6
            От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

            Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
            Не колега няма да трябва да купувам ново защото аз си го имам но е "цивилка" само трябва да поработя по него.Мога да възстановя и това защото имам повредените части,но незнам още колко унищожени части ще се появят.Двигател,скоростна кутия,интерколер и турбо са щетите на първи оглед в снега с нови дрехи.
            Наскоро борих подобен джип купен след наводненията в Италия,нямаше пораженя по основните агрегати,но голяма част от електрониката беше умряла.Голямо разглабяне падна-целия салон,таблото.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              Наскоро борих подобен джип купен след наводненията в Италия,нямаше пораженя по основните агрегати,но голяма част от електрониката беше умряла.Голямо разглабяне падна-целия салон,таблото.
              При мен пораженията се появиха от замръзването,късно вечерта го извадихме от водата а и бях мокър и премръзнал вечерта да се занимавам с него.После в 3 през нощта ми се обадиха да тръгвам за село Черепово да чистя сняг защото положението било напечено.И няколко дни бях там без да се прибирам а температурите бяха -17 и от там замръзва водата която е в картера на двигателя и пука блока.
              0885719173-Красимир

              Коментар


              • #8
                От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                Лошо.Вероятно ще има поражения и по мостовете.Виж също и раздатката.То си е беля...абе ти да си жив и здрав,че по вашия край е страшно...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  Лошо.Вероятно ще има поражения и по мостовете.Виж също и раздатката.То си е беля...абе ти да си жив и здрав,че по вашия край е страшно...
                  Раздатката и мостовете са добре раздатката си включва бързи-бавни,но скоростната кутия не мърда лоста а и тече червено масло.Доста работа ще има по възстановяването и затова още съм в размисъл какво да правя.
                  0885719173-Красимир

                  Коментар


                  • #10
                    От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                    Хмм,много лошо,но най-важното е здравето на човека,кола се купува с пари,а здравето-НЕ!Гледам,продаваш донора-другото сиво Диско,не можеш ли използва някой чарк от него?
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • #11
                      От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                      Искрено съжалявам и аз.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                        Хмм,много лошо,но най-важното е здравето на човека,кола се купува с пари,а здравето-НЕ!Гледам,продаваш донора-другото сиво Диско,не можеш ли използва някой чарк от него?
                        Мога да използвам доста части,но и доста работа ще падне.Имам блок и друга кутия също и турбо,но незнам целта дали ще оправдае средствата все пак това диско е без клима и десен волан.
                        0885719173-Красимир

                        Коментар


                        • #13
                          От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                          Краси, при теб Диско са като при сина ми Лего
                          Сигурен съм, че ще си сглобиш наново здрава машина.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            Краси, при теб Диско са като при сина ми Лего
                            Сигурен съм, че ще си сглобиш наново здрава машина.
                            Да така е но не ми се яде все с омаслени ръце.Понякога ми писва от ремонти и цапане до уши с масла.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #15
                              От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                              Толкова труд за описаното Диско не си заслужава. Пускай го на пазара за части.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X