Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

    Краси ти да оправиш ; а Диското ... ще му дойде реда и на него.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #17
      От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Толкова труд за описаното Диско не си заслужава. Пускай го на пазара за части.
      Да така е,но вече и на части не ми се занимава сега нека да си оправя здравословните проблеми,а ако ми дойде музата за 48 часа ще бъдат сменени всички повредени части.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #18
        От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

        Единствното решение е да си купиш лека кола и да я караш само по пътя. Няма да го направиш, нали

        Коментар


        • #19
          От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Единствното решение е да си купиш лека кола и да я караш само по пътя. Няма да го направиш, нали
          Лека кола си имам Фолксфаген Бора но откакто са завалели снеговете не съм я пипнал.Има малко развитие по темата преди малко подадох ток с кабели и чистачките и парното си работи както и всички лампи по таблото май ще се захващам за 48 часов труд.Трябва да се смени турбо,блок на двигателя,скоростната кутия и да се обслужат мостовете.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #20
            От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

            Ако ти трябва някой да ти подава ключове и да философства свиркай. И пържоли някакви се мотат из хладилника
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #21
              От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

              Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
              Ако ти трябва някой да ти подава ключове и да философства свиркай. И пържоли някакви се мотат из хладилника
              Добре ще е да има някой да помага че като го правили това Диско му сложили кутия от Зил.А и имам около 100-120 суджука за хапване,а и ще намеря някое Мерло боядисващо зъбите лилави.
              0885719173-Красимир

              Коментар


              • #22
                От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                А и имам около 100-120 суджука за хапване,а и ще намеря някое Мерло боядисващо зъбите лилави.
                Баааси, дали да не се стягам с Рейнджа на експедиция до Харманли
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #23
                  От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                  Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                  Добре ще е да има някой да помага че като го правили това Диско му сложили кутия от Зил.А и имам около 100-120 суджука за хапване,а и ще намеря някое Мерло боядисващо зъбите лилави.
                  Не, че не мога да бачкам по желязото, ама за "такова Мерло" аз съм човекът в твоя регион! Само трябва да свирнеш!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                    То за такова мерло не е необходимо да си от региона.
                    Land Rover Discovery II 3,9 V8
                    Лада Нива 21214 1,7i

                    Коментар


                    • #25
                      От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                      Краси, ако ти затрябва скоростна кутия от 200TDI - имаш я безвъзмездно от мен.
                      Имам една в работно състояние на склад.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                        Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                        Краси, ако ти затрябва скоростна кутия от 200TDI - имаш я безвъзмездно от мен.
                        Имам една в работно състояние на склад.
                        Благодаря,на мен не ми трябва кутия сега джипката е вече в сервиза.Но още не съм си оправил здравословното състояние и не мога да бачкам по нея.Доста съм поизмръзнал,че 10 дни не могат да ме стабилизират лекарите.Надявам се до кря на тази седмица да съм готов за употреба.
                        0885719173-Красимир

                        Коментар


                        • #27
                          От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                          Казвай какви части ти трябват. При мен се намира това-онова за тия кошери...
                          Последно редактирано от rusev; 20-02-12, 21:27.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #28
                            От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Казвай какви части ти трябват. При мен се намира това-онован за тия кошери...
                            За сега още нищо не знам не съм разглобил нищо.Само свалих подгряващите свещи и завъртях на стартер да излезе водата от цилиндрите(добре пръскаше).Сега ще пробвам да запаля така и ако не запали или не работи добре ще се наложи да сменя биелите.Оказа се че блока няма спукване а е имало липсващ болт на картера и като е замръзнал е отдал от там картера.Затова е текло масло от там,сега ще налея някакво масло за промивка и ще пробвам да запаля.То до сега щеше да е готов но от 11 дена съм с висока температура38-39-39,5 и въобще нямам сили да бачкам в сервиза.Сега вече температурата спадна и дано всичко е наред,че изпуснах доста кални километри.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • #29
                              От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                              От вчера се опитвам да работя по малко и в сервиза.Изчистих резервоара за горивото където бе попаднала около 1 литър вода,вероятно от охлаждането на горивото се получава вакум и засмуква през клапана на капачката.Издухах и интерколера,който също бе пълен с вода и налях ново масло в двигателя.Още не съм обслужил диференциалите и скоростна и раздатъчна кутия.Днес мисля да завъртя стартера и да видим дали ще изръмжи нормално или ще се клати двигателя като куца патица.
                              0885719173-Красимир

                              Коментар


                              • #30
                                От: Диското ми "Умря" след наводненията в Харманли.

                                Дойде време и за обслужването на диференциалите,но пак имаше изненада.Реших да проверя дифовете за наличие на стружки и се изненадах от задния.Намерих средната част от оста на сателитите паднала до пробката за източване на маслото.Завъртях дифа така,че да се завърти отвора на касетата и наистина оста липсваше а сателитите са си на мястото.Краищата на оста са останали и това държи сателитите.Навсякъде бе пълно с вода само предния диференциал нямаше влязла вода,явно там отдушника е запушен и затова не е навлязла вода.Утре продължавам със смяна на диференциала и налива не масла по дифовете и раздатката.
                                0885719173-Красимир

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X