Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

    Цитирам с копиране изкакзвания на люде, далеч от нашите форумни терзания, бидейки такива някакви неангажирани, случайни и непредубедени Уж.
    Само цитати:

    и колегата с БМВ 6-тицата ще го видимслед година колко ще му падне цената на 6-тичката,а на Г КЛАСАТА ОЩЕ ДЪРЖИ ЦЕНАТА ТАКА ЧЕ НАРОДА Е КАЗАЛ,ИМА САМО ЕДНА КОЛА МЕРЦЕДЕС И ВСИЧКИ ДРУГИ,ТАКА ЧЕ МНОГО ЗФРАВЕ ОТ МЕН ОТНОСНО "КУФАРА"НО ТОЙ Е И ЩЕ БЪДЕ НОМЕР 1.

    Този всъдеход с характеристики на суперкар ще е по-мощен от Ferrari и Lamborghini. Под капакът му ще се монтира V12 мотор с мощност над 610 к.с. Говори се, че максималният въртящ момент ще е умопомрачаващ, но ще бъде електронно ограничен на 1 000 Нм.


    На помощ на V-образния дванайсетак ще дойдат два турбокомпресора, благодарение на които мощността ще е по-голяма от тази на много от т.нар. суперкари. За сравнение ще припомни, че Ferrari 458 Italia разполага с 570 к.с., а Lamborghini Gallardo - с 520 коня.

    готин джип за хора с пари, а относно всички спорове искам да кажа че за този джип няма граници, това че е с голям мотор е само в плюс, возил съм се няколко пъти в г 3.5 л и искам да кажа че е невероятно усещането. страх ме е да си представя в тези чудовища с 5.5 л нагоре какво е. а другото което е факт за 100% от джиповете е че се трошат като се ползват по предназначение, който казва за дадено нещо че е супер железно и нема проблеми значи нищо не е видял и не знае

    Много грозен,много груб,много дървен...,но това е! Това е стила му! Колкото и да не го харесвам е доказано най-добрия "джип"! Най-добрия е широко понятие,но тоя изрод го покрива отвсякъде–доколкото съм чел и гледал за него! Всички,които го плюят просто знаят,че никога немогат да си го позволят!

    1-во : супер грозна
    2-ро : не виждам никакъв смисъл да правят джип с толко коне при полужение че е към 2,5-3 тона и ще харчи мама и тате ...

    Абе Вие тука като нищо не разбирате от джипове, поне не се излагайте с неграмотните си коментари, Г класата одавна се е доказала!

    nai dobriat jip.vijdam che dosta ot vas nesa karali tazi seriozna mashina.opitaite i togava govorete .

    Това G55 повече ми прилича на Т-55.
    Как може да показвате най- грозната и безмислена кола на света и да твърдите, че има някакви плюсове. Това не става нито за града, нито за писта нито за планина...ЩО за глупост е, питам!

    Наистина е много мощен тоя Мерцедес и почти толкова грозен и безмислен.Те и тракторите са така и добре , че ходят само по нивите с тая разлика , че поне вършат нещо полезно.

    Качествата и в модификация със супер мощен мотор отиват по дяволите, Колата не става за офроуд, нито за писта!
    Това е автомобилът-институция !!! Нищо в него не е излишно. Жива класика. Нека пребъде ръба и и квадратната осанка !!!
    Относно 55 амг : За какво са му толкова коне на джип не ми е ясно. Точно пък на този ръбат кош, още повече не ми е ясно.
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 15-02-12, 01:31.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    От: На сериозно и на майтап за Любимия

    Приемат се всякакви критики, хвалби и любовни или омразни обяснения. Клетви за вярност вървят също, както и закани за саморазправа и била тя и публична.

    Гелендията форевър !
    А​ко може и над 500 к.с.
    Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 15-02-12, 01:36.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

      Дано да го притежаваш,ама едва ли!
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #4
        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

        А, и ще се произвежда със същия дизайн до 2020г.
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #5
          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

          Абе, не харчи чак толкова. Градското и е около 22-25. Това на 55-ца. 510к.с. Извън града вече може да бъде брутално. Аз съм стигал 60/100

          Коментар


          • #6
            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
            Абе, не харчи чак толкова. Градското и е около 22-25. Това на 55-ца. 510к.с. Извън града вече може да бъде брутално. Аз съм стигал 60/100
            Аз па мислех че е за гората тая кола
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

              Абе и за гората става
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • #8
                От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                Фабрично Г-егата ми е грозна. Виж като се облъска и тунингова от гората става по-приемлива. Като говорим/пишем за мощност, независимо за какъв автомобил, литературния герой го е казал най- точно "Колкото повече-толкова повече!" Дано само силовото предаване да издържа на зверските издевателства в комплект поне с 33".
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                  Абе в този ред на мисли, някой карал ли е 463 в гората? Държат ли дифовете?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Абе в този ред на мисли, някой карал ли е 463 в гората? Държат ли дифовете?
                    Май все още е скъпичко 463 за гората
                    I want out !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                      Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                      Май все още е скъпичко 463 за гората
                      Боби, кво да ти кажа, цените падат. Па и мое да имаме некой гъзар тука, знам ли.
                      На една разходка с мен имаше едно такова, ама колегата нещо не повтори
                      А и той не можеше да го кара, та извадката е тотално непредставителна.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                        Ех... Гелето си е Геле! Няма друга толкова грозна, ръбеста, тромава, гориво-гълтаща... и в същото време красива, елегантна, и не-особено толерантна машина към неопитни задкормилни устройства като мене
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • #13
                          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                          Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                          Дано да го притежаваш,ама едва ли!
                          Да, едва ли.
                          Сред 4-те гелендийки, които съм имал, не фигурира г55. За сметка на това ми се намира един мл 55 амг.
                          Въпрос на време е...
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #14
                            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Да, едва ли.
                            Сред 4-те гелендийки, които съм имал, не фигурира г55. За сметка на това ми се намира един мл 55 амг.
                            Въпрос на време е...
                            Пожелавам ти да е по-кратко времето и... да ме повозиш малко!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                              Абе скъпичко е за нас,но за човек притежаващ Brabus G V12 S и в момента с поръчка за Brabus 800 не е проблем.
                              С 463 си ходи на лов и не му пука.Хем си е подготвено,гуми окачване,лебедки.В момента за нас е малко кисело гроздето ма ще почакаме да поозрее.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X