Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

    Брутално смешни са ми сравненията с Х6 и Х5. Освен по кубатури на моторизацията, по какво друго?
    Моето впечатление от това съоръжение е за един много здрав и лесен за подръжка малък камион с двойно предаване.
    Абе ей, виждали ли сте пантите на вратите на Брабуса? Същите са като на първия произведен сигурно и номера по каталог ще е същия даже.
    ХХЛЬОП-ването на вратата при затваряне дори е същото. Няма вакууми, няма лиготии.
    Специално внимание съм отделил на начина, по който се троши нещо от елементите на трансмисията и окачването. Да, троши се, ама от и с голям зор.
    И колело ме е изпреварвало, полуоски скъсани и диференциала ми е ставал на едро-смляно и насипно.
    Само, че при зверски натоварвания.
    Нямам представа какво металознание знаят иженерите в МБ, но такова джилезо нема.
    Не и в нашата вселена.

    Колкото и кожа да се сложи отвътре, какъвто и високотехнологичен мотор да се пъхне в коша, и най претенциозните джанти да се забодат в арките, няма как да се заблудиш, идва нещо изключително и можещо... баш всичко дето си трябва.
    И ако хукнеш да бягаш с все сила през девет планини чак в десета, бъди с вътрешната увереност, че гелендийката ща стигне.
    Все пак нали е Гелендвагина, уютна, топла и даряваща метафизично и по Фройдовски успокоение в самотата на планинската шир.
    !!!
    Баси
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #17
      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      И ако хукнеш да бягаш с все сила през девет планини чак в десета, бъди с вътрешната увереност, че гелендийката ща стигне.
      Все пак нали е Гелендвагина, уютна, топла и даряваща метафизично и по Фройдовски успокоение в самотата на планинската шир.
      !!!
      Баси
      Браво!!! Уникално интересно казано! ...ама как да обясниш на тези дето редовно ме питат за Г-то - " ...ама то 4х4 ли е?!?" ...или " ...а бе то тука УАЗ не мож' да мине , та ти с тая кола" ( с последното никой не искам да обидя!)
      Аз лично намирам невероятен чар и стил в грозотията на Г-то ...и ако имам възможност и за в бъдеще ще се придържам към тази четвъртита, но иначе приятна и грациозна линия.
      I want out !!!

      Коментар


      • #18
        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

        Ако беше в рими, щеше да остане в световната поезия като "Ода за Геленде-вагината"! Текста спокойно може да влезе в рекламните брошури на дилърите, без корекции!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

          Пламене за уютно и топло не съм сигурен.След 160км/ч започва да духа в купето и то много сериозно.Чак е неприятно.Наблюданията са ми от G-500,G-55AMG и G-500-Brabus
          Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
          Ако е гега да е рошава! Само АМG-55 си заслужава.Това е гегата която всеки заклет Г-вагенист трябва да кара.
          Ще потърся трябва да имам кратки клипове с G-55 AMG офроуд изцепки.Наистина много е проходим.

          Коментар


          • #20
            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
            Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
            Е, все пак зависи кое ще му се счупи на карето. При две счупени карета си се прибрах на заден мост без да съм губил колелета.
            Без блокажи си за никъде. :D
            Без лебедка, хептен...

            0887 731062 - Цецо

            Коментар


            • #21
              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
              Пламене за уютно и топло не съм сигурен.След 160км/ч започва да духа в купето и то много сериозно.Чак е неприятно.Наблюданията са ми от G-500,G-55AMG и G-500-Brabus
              Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
              Ако е гега да е рошава! Само АМG-55 си заслужава.Това е гегата която всеки заклет Г-вагенист трябва да кара.
              Ще потърся трябва да имам кратки клипове с G-55 AMG офроуд изцепки.Наистина много е проходим.
              За тухла четворка на 170см-цели мостове, 160км/ч са си чутовни по принцип. Комфортната скорост въобще на нещо на мостове е някъде към 140км/ч. То факта обаче, че може ,сам по себе си е впечаляващ.
              Трябва да духа и то сериозно.
              Но в гората какво е за предпочитане, пластмасова лиготия или железния шамар на мама, който освен да бие може и да гушка в ...ламаринена прегръдка.
              Няма кофти Г-та...
              ...(нещо като:- няма грозни жени, само е въпрос на количеството алкохол).
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                Според мен истинската стихия на Г-то е извън пътя, а за тези , кото искат високи скрости - дал Бог голям избор ... и то за всеки вкус...
                I want out !!!

                Коментар


                • #23
                  От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  За тухла четворка на 170см-цели мостове, 160км/ч са си чутовни по принцип. Комфортната скорост въобще на нещо на мостове е някъде към 140км/ч. То факта обаче, че може ,сам по себе си е впечаляващ.
                  Трябва да духа и то сериозно.
                  Но в гората какво е за предпочитане, пластмасова лиготия или железния шамар на мама, който освен да бие може и да гушка в ...ламаринена прегръдка.
                  Няма кофти Г-та...
                  ...(нещо като:- няма грозни жени, само е въпрос на количеството алкохол).
                  Явно при Брабуса S са го решили тоя проблем,няма никакво духане при над 160км.Както и го няма проблема със спирането като предишните модели при висока скорост.Като дойде новия 800 ще изпрося един тест драйв и ще докладвам.Само си представям това добиче подготвено за чукарите ,стига Вагит Алекперов да ти е баща.,че разхода там ще е убийствен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                    Малко са машините, които във фабричен вид и само с едни по-агресивни гуми могат да бъдат спокойно вкарани в гората. Гелендията е от тия. Респект към тая машина!
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • #25
                      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                      Няма нито да хваля, нито да критикувам "Г"-елендията, но предполагам знаете, че това е единственият автомобил в историята, който носи 50% печалба на производителя!Което говори много-и хубаво, и лошо!
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • #26
                        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                        Дори повече,това беше единственното което се изтъкваше от "Магма",при първите слухове за спирането на Г-класата.
                        B+

                        Коментар


                        • #27
                          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Няма нито да хваля, нито да критикувам "Г"-елендията, но предполагам знаете, че това е единственият автомобил в историята, който носи 50% печалба на производителя!Което говори много-и хубаво, и лошо!
                          Не разбирам това много ли е, или малко?!
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • #28
                            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                            Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                            Не разбирам това много ли е, или малко?!
                            Това е изключително много!И означава, че цената е много надута и основно е заради имиджа...Затова изобщо не повярвах, като се заговори за спиране на "Г"-е от производство!
                            Всъщност всички собственици на "Г"-е прекрасно знаят и минусите, и плюсовете, но перфектна "жипка" няма, и няма, и да има!
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #29
                              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                              G-гата до гроба, брате!!!
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • #30
                                От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                                Това е изключително много!И означава, че цената е много надута и основно е заради имиджа...Затова изобщо не повярвах, като се заговори за спиране на "Г"-е от производство!
                                Всъщност всички собственици на "Г"-е прекрасно знаят и минусите, и плюсовете, но перфектна "жипка" няма, и няма, и да има!

                                G-то няма да се спре от производство и след 2020г. (предполагам) и със сигорност ще запази единственият минус които всички знаем - ЦЕНАТА .

                                пп Всеки производител сам си определя цената респективно печалбата (със сигорност не случаино , а с достатачно експерти , сравнения с конкуренция и т.н.). Но щом се купува цената е точна - това като с баницата . . .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X