Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

    Относно за процента на печалбата, Вие знаете ли колко изкара строителя от това в което живеете...
    Стъкмистиката с пазарни цени и цени за ново е факт. Просто старо-пък-ново няма. Всеки дрънгел излязъл веднъж от магазина(салона) поевтинява вълшебно с едни 30-40%. Моя чисто нов на 1,5год. Патрул бе с експертна цена от невероятните 44 000лв. Важно е при вторичния пазар. няма евтина 2-год. Ге-класа. И 3, 4 ,5 ...просто 50%от цената като нова се доближава след 10-тина годишни екземпляри. В сравнение с ЕС-класа и 7-ми номер на бмв, това е феномен.
    Нека МВ-тата да си лапкат кинтите ни, и все по-успешно да сеят зарази от вида "Г".
    Кое е по скъпо в изработката на един Дефендър110 в сравнение с пюър-едишън на МБ. Цената е сравнима. Кефа също. Аналогични случаи в аграрното дизелостроене.
    ДЪрве на колелета с дупка за сипване на нафта и геврек за магарето зад печката.
    Автомобил, който се продава на загуба е Бугати Вейрон. Освен че е 4х4 като Г-то има също като него и кожен салон. предница и отзад багажник. С две врати е, но се готви вариант с 4 броя. И той ще е на загуба. Раликата е малко в ускорението но Г-то е по-икономично. Никой не е чувал за брониран Вейрон, ма Гелендии с такива екстри има във всеки град на България. И само 10-тина пъти по-евтина е любимата джипка.
    И то с 50% печалба.
    Някой пита ли каква кола да си купи?
    Японска разбира се. Тойоубару, митсуйхатсу,инфексус, нисансудзу или витамурай.
    Само нека да не светят на тъмно.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #32
      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

      И аз да се изкажа като един истински фен на Г-то!
      Може да не съм се возил .... но съм сядал ... 2 пъти в новото , на изложението във Виена , и 1 път в едно 95г. , но там на задната седалка
      В момента го сравнявам с моя леген (тоя от подписа) ... на чуство и място вътре дори го превъзхожда Г-то!
      Искам ... ама нЕма!
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • #33
        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

        Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
        В момента го сравнявам с моя леген (тоя от подписа) ... на чуство и място вътре дори го превъзхожда Г-то!
        Тя за това не те слуша,обиждаш я на ЛЕГЕН............

        Гто си е Ге,дьржи си качеството,не си правят експерименти с него,дьржи си реномето и за това реноме и качество без изгьзици даваш едни 40 000$ да речем,другото е за джипа.
        Няма кой да ме убеди че един стоп на Гега или един фар или едно предно стькло или един мигач..................или каквото си изберете си струва парите.ДА ама е на Г класа,а тя си струва всеки лев от кьдето и да я погледнеш.

        Аз рових,скапа се икономиката,фалираха разни и Гто взе че си двигна цената и ме отказаха.Сега сестрата тьрси такова след като 3 години бих контра на идеята за СЛ500 след 2003 година.Дойде и акьла и пак на нас остава да го намерим.И няма и няма или има,но с 22 цола джанти и гето кит по тях за около 40 бона,а си бяха по 20 и малко.Извратена кола,никаква логика няма.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

          Г-то си е много хубава машина, но това, само заради това, че го има не бива да се принизяват другите производители на 4Х4 автомобили и особено на по-старите издания.
          А в България Г-то е повече за гъзария и малко са тези първи собственици които си позволяват да подложат това бижу на горския тунинг.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
            Пламене за уютно и топло не съм сигурен.След 160км/ч започва да духа в купето и то много сериозно.Чак е неприятно.Наблюданията са ми от G-500,G-55AMG и G-500-Brabus
            Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
            Ако е гега да е рошава! Само АМG-55 си заслужава.Това е гегата която всеки заклет Г-вагенист трябва да кара.
            Ще потърся трябва да имам кратки клипове с G-55 AMG офроуд изцепки.Наистина много е проходим.
            С огромен интерес очаквам въпросните клипчета!

            Коментар


            • #36
              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

              Ето така едно "G" става по-уютнo и по-топло...
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes_g55_amg_with_girl_1.jpg
Прегледи:1
Размер:571.1 КБ
ID:5354173Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes_g55_amg_with_girl_2.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5354174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes_g55_amg_with_girl_3.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5354175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mercedes_g55_amg_with_girl_4.jpg
Прегледи:1
Размер:147.9 КБ
ID:5354176
              I want out !!!

              Коментар


              • #37
                От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                Красавицата и звяра...
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #38
                  От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                  Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                  Ето така едно
                  "G" става по-уютнo и по-топло...
                  [ATTACH=CONFIG]426545[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426546[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426547[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426548[/ATTACH]
                  Ох с какъв кеф ще я заровя в калта...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #39
                    От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                    А аз бих я заровил с кеф в чаршафите....... украинката де.

                    Коментар


                    • #40
                      От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                      Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                      Ето така едно "G" става по-уютнo и по-топло...
                      [ATTACH=CONFIG]426545[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426546[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426547[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]426548[/ATTACH]
                      И накрая се получава... еректирало "Г"...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1280px-Mercedes-Benz_G_55_AMG_extralong.jpg
Прегледи:1
Размер:179.2 КБ
ID:5354208
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #41
                        От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        А аз бих я заровил с кеф в чаршафите....... украинката де.
                        Ако и махнеш фотошопа надали ))
                        Просто познавам на кака Юлия модус опедандито
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ако и махнеш фотошопа надали ))
                          Просто познавам на кака Юлия модус опедандито
                          Ти, тиии...... Ти си способен да разплачеш всяко дете и да му отнемеш сладоледа!

                          Коментар


                          • #43
                            От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                            Ти, тиии...... Ти си способен да разплачеш всяко дете и да му отнемеш сладоледа!
                            Не бееее, батенце, просто юзвай каката фотошопирана
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Не бееее, батенце, просто юзвай каката фотошопирана
                              Ееее, стига де, аз съвсем случайно и нетенденциозно попаднах на това, може да има някъде и не фотошопирани, (...не говоря за Г-то, на него не му трябва)!!!
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

                                Даибаха сложили и връзка чесън в ръката.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X