Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 221

Тема: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Място
    Варна
    Публикации
    4,103
    Точки (при гласуване)
    23

По подразбиране На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Цитирам с копиране изкакзвания на люде, далеч от нашите форумни терзания, бидейки такива някакви неангажирани, случайни и непредубедени Уж.
    Само цитати:

и колегата с БМВ 6-тицата ще го видимслед година колко ще му падне цената на 6-тичката,а на Г КЛАСАТА ОЩЕ ДЪРЖИ ЦЕНАТА ТАКА ЧЕ НАРОДА Е КАЗАЛ,ИМА САМО ЕДНА КОЛА МЕРЦЕДЕС И ВСИЧКИ ДРУГИ,ТАКА ЧЕ МНОГО ЗФРАВЕ ОТ МЕН ОТНОСНО "КУФАРА"НО ТОЙ Е И ЩЕ БЪДЕ НОМЕР 1.

Този всъдеход с характеристики на суперкар ще е по-мощен от Ferrari и Lamborghini. Под капакът му ще се монтира V12 мотор с мощност над 610 к.с. Говори се, че максималният въртящ момент ще е умопомрачаващ, но ще бъде електронно ограничен на 1 000 Нм.

На помощ на V-образния дванайсетак ще дойдат два турбокомпресора, благодарение на които мощността ще е по-голяма от тази на много от т.нар. суперкари. За сравнение ще припомни, че Ferrari 458 Italia разполага с 570 к.с., а Lamborghini Gallardo - с 520 коня.

готин джип за хора с пари, а относно всички спорове искам да кажа че за този джип няма граници, това че е с голям мотор е само в плюс, возил съм се няколко пъти в г 3.5 л и искам да кажа че е невероятно усещането. страх ме е да си представя в тези чудовища с 5.5 л нагоре какво е. а другото което е факт за 100% от джиповете е че се трошат като се ползват по предназначение, който казва за дадено нещо че е супер железно и нема проблеми значи нищо не е видял и не знае

Много грозен,много груб,много дървен...,но това е! Това е стила му! Колкото и да не го харесвам е доказано най-добрия "джип"! Най-добрия е широко понятие,но тоя изрод го покрива отвсякъде–доколкото съм чел и гледал за него! Всички,които го плюят просто знаят,че никога немогат да си го позволят!

1-во : супер грозна
    2-ро : не виждам никакъв смисъл да правят джип с толко коне при полужение че е към 2,5-3 тона и ще харчи мама и тате ...

Абе Вие тука като нищо не разбирате от джипове, поне не се излагайте с неграмотните си коментари, Г класата одавна се е доказала!

nai dobriat jip.vijdam che dosta ot vas nesa karali tazi seriozna mashina.opitaite i togava govorete .

Това G55 повече ми прилича на Т-55.
    Как може да показвате най- грозната и безмислена кола на света и да твърдите, че има някакви плюсове. Това не става нито за града, нито за писта нито за планина...ЩО за глупост е, питам!

Наистина е много мощен тоя Мерцедес и почти толкова грозен и безмислен.Те и тракторите са така и добре , че ходят само по нивите с тая разлика , че поне вършат нещо полезно.

Качествата и в модификация със супер мощен мотор отиват по дяволите, Колата не става за офроуд, нито за писта!
    Това е автомобилът-институция !!! Нищо в него не е излишно. Жива класика. Нека пребъде ръба и и квадратната осанка !!!
    Относно 55 амг : За какво са му толкова коне на джип не ми е ясно. Точно пък на този ръбат кош, още повече не ми е ясно.
    Последно редактиран от ПЛАМЕН ТЕНЕВ ; 15-02-12 в 02:31
    ...TO THE LAST BREATH...

Място
    Варна
    Публикации
    4,103
    Точки (при гласуване)
    23

По подразбиране От: На сериозно и на майтап за Любимия

Приемат се всякакви критики, хвалби и любовни или омразни обяснения. Клетви за вярност вървят също, както и закани за саморазправа и била тя и публична.

Гелендията форевър !
    А​ко може и над 500 к.с.
    Последно редактиран от ПЛАМЕН ТЕНЕВ ; 15-02-12 в 02:36
    ...TO THE LAST BREATH...

Място
    Rottweil
    Публикации
    317
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: На сериозно и на майтап за Любимата G-класа. Гелендията ни!

Дано да го притежаваш,ама едва ли!

rosslan е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    1,102
    Точки (при гласуване)
    15

А, и ще се произвежда със същия дизайн до 2020г.

Място
    София
    Публикации
    1,040
    Точки (при гласуване)
    14

Абе, не харчи чак толкова. Градското и е около 22-25. Това на 55-ца. 510к.с. Извън града вече може да бъде брутално. Аз съм стигал 60/100

turtey е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    18,443
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Цитат Мнение на Kalinkata Преглед на публикациите
    Абе, не харчи чак толкова. Градското и е около 22-25. Това на 55-ца. 510к.с. Извън града вече може да бъде брутално. Аз съм стигал 60/100
    Аз па мислех че е за гората тая кола
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Място
    Хасково
    Публикации
    554
    Точки (при гласуване)
    14

Абе и за гората става
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

s_s1 е офлайн
    Светослав Генчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ |
    Място
    с. Стража до гр. Търговище
    Публикации
    7,583
    Точки (при гласуване)
    25

Фабрично Г-егата ми е грозна. Виж като се облъска и тунингова от гората става по-приемлива. Като говорим/пишем за мощност, независимо за какъв автомобил, литературния герой го е казал най- точно "Колкото повече-толкова повече!" Дано само силовото предаване да издържа на зверските издевателства в комплект поне с 33".
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Място
    София
    Публикации
    18,443
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Абе в този ред на мисли, някой карал ли е 463 в гората? Държат ли дифовете?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:

Място
    София
    Публикации
    640
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на turtey Преглед на публикациите
    Абе в този ред на мисли, някой карал ли е 463 в гората? Държат ли дифовете?
    Май все още е скъпичко 463 за гората
    I want out !!!

Място
    София
    Публикации
    18,443
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Цитат Мнение на yankof Преглед на публикациите
    Май все още е скъпичко 463 за гората
    Боби, кво да ти кажа, цените падат. Па и мое да имаме некой гъзар тука, знам ли.
    На една разходка с мен имаше едно такова, ама колегата нещо не повтори
    А и той не можеше да го кара, та извадката е тотално непредставителна.

Място
    София
    Публикации
    302
    Точки (при гласуване)
    7

Ех... Гелето си е Геле! Няма друга толкова грозна, ръбеста, тромава, гориво-гълтаща... и в същото време красива, елегантна, и не-особено толерантна машина към неопитни задкормилни устройства като мене

Място
    Варна
    Публикации
    4,103
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на Krelion Преглед на публикациите
    Дано да го притежаваш,ама едва ли!
    Да, едва ли.
    Сред 4-те гелендийки, които съм имал, не фигурира г55. За сметка на това ми се намира един мл 55 амг.
    Въпрос на време е...
    ...TO THE LAST BREATH...

edoors е офлайн
    Ентелегентно прозд!
    Старши участник | +ПЛ |* МСС *
    Място
    От скоро в София
    Публикации
    4,425
    Блог Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    24

Цитат Мнение на ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на публикациите
    Да, едва ли.
    Сред 4-те гелендийки, които съм имал, не фигурира г55. За сметка на това ми се намира един мл 55 амг.
    Въпрос на време е...
    Пожелавам ти да е по-кратко времето и... да ме повозиш малко!

Публикации
    299
    Точки (при гласуване)
    10

Абе скъпичко е за нас,но за човек притежаващ Brabus G V12 S и в момента с поръчка за Brabus 800 не е проблем.
    С 463 си ходи на лов и не му пука.Хем си е подготвено,гуми окачване,лебедки.В момента за нас е малко кисело гроздето ма ще почакаме да поозрее.

Място
    Варна
    Публикации
    4,103
    Точки (при гласуване)
    23

Брутално смешни са ми сравненията с Х6 и Х5. Освен по кубатури на моторизацията, по какво друго?
    Моето впечатление от това съоръжение е за един много здрав и лесен за подръжка малък камион с двойно предаване.
    Абе ей, виждали ли сте пантите на вратите на Брабуса? Същите са като на първия произведен сигурно и номера по каталог ще е същия даже.
    ХХЛЬОП-ването на вратата при затваряне дори е същото. Няма вакууми, няма лиготии.
    Специално внимание съм отделил на начина, по който се троши нещо от елементите на трансмисията и окачването. Да, троши се, ама от и с голям зор.
    И колело ме е изпреварвало, полуоски скъсани и диференциала ми е ставал на едро-смляно и насипно.
    Само, че при зверски натоварвания.
    Нямам представа какво металознание знаят иженерите в МБ, но такова джилезо нема.
    Не и в нашата вселена.

Колкото и кожа да се сложи отвътре, какъвто и високотехнологичен мотор да се пъхне в коша, и най претенциозните джанти да се забодат в арките, няма как да се заблудиш, идва нещо изключително и можещо... баш всичко дето си трябва.
    И ако хукнеш да бягаш с все сила през девет планини чак в десета, бъди с вътрешната увереност, че гелендийката ща стигне.
    Все пак нали е Гелендвагина, уютна, топла и даряваща метафизично и по Фройдовски успокоение в самотата на планинската шир.
    !!!
    Баси
    ...TO THE LAST BREATH...

Място
    София
    Публикации
    640
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на публикациите
    И ако хукнеш да бягаш с все сила през девет планини чак в десета, бъди с вътрешната увереност, че гелендийката ща стигне.
    Все пак нали е Гелендвагина, уютна, топла и даряваща метафизично и по Фройдовски успокоение в самотата на планинската шир.
    !!!
    Баси
    Браво!!! Уникално интересно казано! ...ама как да обясниш на тези дето редовно ме питат за Г-то - " ...ама то 4х4 ли е?!?" ...или " ...а бе то тука УАЗ не мож' да мине , та ти с тая кола" ( с последното никой не искам да обидя!)
    Аз лично намирам невероятен чар и стил в грозотията на Г-то ...и ако имам възможност и за в бъдеще ще се придържам към тази четвъртита, но иначе приятна и грациозна линия.
    I want out !!!

edoors е офлайн
    Ентелегентно прозд!
    Старши участник | +ПЛ |* МСС *
    Място
    От скоро в София
    Публикации
    4,425
    Блог Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    24

Ако беше в рими, щеше да остане в световната поезия като "Ода за Геленде-вагината"! Текста спокойно може да влезе в рекламните брошури на дилърите, без корекции!

Публикации
    703
    Точки (при гласуване)
    10

Пламене за уютно и топло не съм сигурен.След 160км/ч започва да духа в купето и то много сериозно.Чак е неприятно.Наблюданията са ми от G-500,G-55AMG и G-500-Brabus
    Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
    Ако е гега да е рошава! Само АМG-55 си заслужава.Това е гегата която всеки заклет Г-вагенист трябва да кара.
    Ще потърся трябва да имам кратки клипове с G-55 AMG офроуд изцепки.Наистина много е проходим.

Място
    Враца
    Публикации
    748
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на IVAYLO BLIZNAKA Преглед на публикациите
    Другото което не ме кефи е че при счупване на предно каре пада цялото колело и щетите са чутовни.
    Е, все пак зависи кое ще му се счупи на карето. При две счупени карета си се прибрах на заден мост без да съм губил колелета.
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

0887 731062 - Цецо

Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200
    От Luke във форум Избор на машина, тестове и сравнения
    Отговори: 114
    Последно мнение: 14-01-15, 16:42
  2. Отговори: 98
    Последно мнение: 03-04-13, 20:39
  3. Останах без любимия си Jeep!