Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Winkelgelenk

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Winkelgelenk

    Съжалявам за на пръв поглед наивния въпрос, но съм в задънена улица.
    Как се води това нещо на български /не е унибал, нито пък шарнирен болт явно/ и къде мога да намеря М6/М8, т.е. по-малки размери от него в Пловдив/ско?

    http://www.mercateo.com/p/183-636508..._verzinkt.html

  • #2
    От: Winkelgelenk

    Повечето амортисорчета за задните капаци на колите са с такива. По моргите търси. Ако търсиш новички.... не се сещам никъде да ги продават.

    ПП. Опс сега се сетих. Такива амортисорчета има и по магазините за мебелен обков и не са скъпи.
    Последно редактирано от Жоро Нешев; 11-02-12, 07:40.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: Winkelgelenk

      Буквален превод "Ъглова ставичка". Такива раздвижени имаше преди във Вюрт, ако поровя из къщи може да намеря някоя останала.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: Winkelgelenk

        И аз трябва да имам стари. 6 или 8 мм на коя резба?

        Звънни.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #5
          От: Winkelgelenk

          Благодаря за бързите отговори!
          На мен ми трябват новички и повече бройки, за това не е и вариант да ги свалям от някъде.

          Гугъла беше доста сдържан към понятието "Ъглова става", т.е. не изкара почти нищо...

          Вальо, на мен ще ми трябват на М8 около 20 бройки, но след време ще ми трябват от същите, за това не е вариант да взема твоите. Освен ако не се сещаш в какъв магазин си ги взел и може да взема още от там/и да ги имат/.

          В крайна сметка е странно, как в България имаме само понятие шарнирен болт за автомобилите и ... дотам. Явно е, че техниката и производството ни са го закъсали много сериозно от години насам...

          Коментар


          • #6
            От: Winkelgelenk

            Какво стана, намерихте ли?
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #7
              От: Winkelgelenk

              Ами не. Аз ходя с една снимка по магазините и си питам, но за сега няма повече информация.

              Коментар


              • #8
                От: Winkelgelenk

                Ако ти вършат работа 3 бр. имам в къщи по кашоните, просто трябва да се мобилизирам да потърся Мисля, че бяха на М6. Ще ти пратя снимка, като ги намеря.

                Звънни и във Вюрт: http://www.wuerth-shop.at/eShop_ssh/...oupId=35100206
                Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 14-02-12, 14:03.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #9
                  От: Winkelgelenk

                  Първоначално публикуван от El Преглед на мнение
                  Ами не. Аз ходя с една снимка по магазините и си питам, но за сега няма повече информация.
                  Като резервна част по магазините в България няма да намериш. Поне аз не съм виждал. Търси представителство някакво или вносител. Имам тука разни каталози, ще погледна тия дни. Ти провери Александрис на Кукленско шосе. Преди митницата.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #10
                    От: Winkelgelenk

                    Ще погледна във Вюрт в Пловдив. Този магазин ще го имам предвид като пътувам за София.
                    Мисля си вече, че ако да ги бях поръчал отвън щяха да пристигнат 2 пъти...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Winkelgelenk

                      Колега, Кукленско шосе е в Пловдив.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #12
                        От: Winkelgelenk

                        Вижте тук: http://www.adventurecar.com/bulcateg...LBG PAG.34.pdf

                        П.П Сферична ябълка с рамо
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Winkelgelenk

                          Идея си нямам как ми е влязло, че говориш за София! А днес бях 3 пъти там...
                          Бтв. днес ходих и до Вюрт. Не знам защо въобще ходя там. Всеки път когато ми трябва нещо срока на доставка е 2 седмици, а цената е 3 пъти над средната за него. Само за информация - там ги водят "Ъглов шарнир".
                          На Ники/адвенчъркар/ цените пък са 3те пъти на Вюрт по 5, да не говори, че нямат спецификация за допустими натоварвания.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Winkelgelenk

                            Това го има в ташевгалвинг в София.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X