Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аномалии с температурата.Що е то ?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аномалии с температурата.Що е то ?!?

    От няколко седмици се случват страни неща с температурата на джипката , преди вдигаше температурата до 80 градуса и се заковаваше , от известно време обаче вдига температурата до към 95 градуса след което рязко се връща на обичайните 78-79 градуса ... чудя се термостата ли е да отваря на толкова високо вторият кръг или има друго нещо
    МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

  • #2
    От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

    Преди няколко дни така правеше на един приятел уаза и излезна че е гарнитура на главата,вкарваше компресия във антифриза и прави въздушна възглавница защото термостата задържа въздуха
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #3
      От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

      Да не е тръгнал да се сгъстява антифриза?

      Коментар


      • #4
        От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

        Колега доколкото съм схванал си правил скоро ремонт на двигателя,притегна ли главата повторно след около час работа на свободен ход на работна температура.Или другия вариант е след 1000 км. пробег да я притегнеш.Възможно е да е охлабила и да ти вкарва комресия в антифриза,както ти казва колегата.Лятото правих основен ремонт и аз,майстора който ми прави ремонта каза,че това пристягане не е било нужно.Оспорих му,но той настояваше,че това било руско и нямало проблеми.Отначало грееше почти без натоварване,после започна да губи мощност постепенно,накрая почна да прекъсва и спря да пали.Оказа се,че главата е много хлабава и пълнеше вода в цилиндрите,бяха ръждясали свещите!Така,че провери дали ти е стегната главата.
        Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

        Коментар


        • #5
          От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

          При мен абсолютно същият ефект се получи при Паджерото. Преди няколко дни, не знам защо се почувствах длъжен да сложа новия (уж японски) термостат, който имах. Стрелката на температурата, която винаги е стояла малко под средата на скалата, започна да се колебае между нормалното си положение и малко над средата. Проверих оригиналния термостат, който се оказа в нормите, монтирах го обратно и се върна нормалното положение.
          Това, което колегите са ти казали, също не е изключено, но почни от по-лекото, преди да къртиш главата.
          Най-вероятно нищо му няма на УАЗа.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

            термостата беше колеги ...знаех си
            МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

            Коментар


            • #7
              От: Аномалии с температурата.Що е то ?!?

              С какъв термостат си?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X