Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По пътеката до х.Мазалат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • По пътеката до х.Мазалат

    Някой в предишната ми тема за вр.Триглав спомена за х.Мазалат и аз веднага съм готов със снимков материал. Тръгнахме от с.Ясеново до местноста Корита . Там от чешмата по пътеката до х.Мазалат. Имаше слънце,после дъжд,мокри листа.кал, паднали дървета и накрая топла лещена чорба от хижаря ... евала на него.Тук понеже бях оператор нямам филмово участие.
    Прикачени файлове
    Стефан Дянков

  • #2
    До: По пътеката до х.Мазалат

    Браво !
    Искарали сте си чудесно, аз лично не се радвам много когато тикам, но пък след това усещането, че си постигнал целта си е невероятно !
    Готини снимки, определено !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: По пътеката до х.Мазалат

      Като те стигнеш до там и имаш километри назад тикаш и песен пееш !!!!!!
      Стефан Дянков

      Коментар


      • #4
        До: По пътеката до х.Мазалат

        хе, че вие сте дошли по нашия край бре
        ние чат пат караме дотам но рядко защото е последна спирка


        ако идвате пак може да звъннете един телефон
        моя е 0886435458
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: По пътеката до х.Мазалат

          Браво на колегите !
          Вече е възстановена долната, прекъсната част на пътя от с. Скобелево нагоре към Синаница -Танас тепе - вр.Мазалат - вр. Триглав и надясно към х. Мазалат !
          Там е интересно да се кара, особено по левия маршрут. Скоро ще ходим натам, така че ако има желаещи ...

          обаждайте се !

          Днес се спуснахме от х. Соколна към с. Скобелево, но пътеката не е ползвана тази година почти от туристи, а маркеровката тук-там личи, та голям зор беше с навигацията. Направо си беше чиста импровизация и съм сигурен, че на места се спускахме произволно. Все пак излязохме на Скобелево.
          Имаме и трака, ако някой се заинтересува !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            До: По пътеката до х.Мазалат

            Това с пътеката за Соколна ми звучи много болезнено ! Качвал съм се веднъж по миналата година голяма мъка беше , хубаво че с мен беше един много як да помага когато ми блокира дясната ръка.А щом са разчистили пътя от Скобелево за Синаница супер !!!! Онзи ден бях в Сз аз съм от Казанлък и се видх със Неделчо ние сме приятели бях си купил от него един Xlr 250 преди години ,започнал и той да санува KTM !!!! Мина доста време от както продаде последния си " старец" така,че може да ви изненада скоро. Аз се казвам Стефан.
            Стефан Дянков

            Коментар


            • #7
              До: По пътеката до х.Мазалат

              Стефане, радвам се да се запознаем !
              Неделчо караше страхотно, но нещо последните години заеба ендурото и много ме е яд за това ! И на мен ми говори за КТМ 450 ЕХС и ще се радвам да се оборудва ! Той беше един от основоположниците на ендурото в Стара Загора.
              Утре ще разхождам един австрийци по Стара Планина, ако решиш, може да се видим в 13:00 на Узана ?!
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: По пътеката до х.Мазалат

                Много ми се иска ,но трябва да работя!
                Стефан Дянков

                Коментар


                • #9
                  До: По пътеката до х.Мазалат

                  е тва си е мноо яако сте си прекарали а мачето е супер препоръчвам ви направете си една разходка до ловна хожа панчарево там просто е невороятна да одидеш и да пренущуваш не е много да;ече на около 4км нагоре в панчаревската планина от езерото ние вече ходихме с момчетата от горубляне дето караме много е яако
                  LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X