Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Използвате ли в лошо време двойното предване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

    Направо онемях.

    Коментар


    • #17
      От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

      Първоначално публикуван от soska1 Преглед на мнение
      Имам витара от два месеца съм на двойно няма асвалт кал чисто мръсно не го изключвам те това е че то за чий х.й ми е това двойно
      ..абе, чисто, мръсно, като дойде време за веригата в раздатката, ще разбереш и дължината , и дебелината на х%я, дето си го вкарваш самичък, ама опита се трупа или с четене, или с главата в стената....

      Недей така, ще ревеш, плащайки, или ще плащаш, ревейки..

      Коментар


      • #18
        От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
        Кога е било това....през Юрския период ли?То заради такива стават катастрофите......
        Кой както може...
        Докторе, мисля, че малко преиграваш със заядливия тон, не е хубаво.
        А право на критика има онзи който може или знае повече от човека обект на критиката. Теб не те познавам, но С Ончо се познаваме, и мога да кажа,ч е определено е човек който ги може тези неща.

        Не се заяждам, но...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

          Не, карам или кола без 4х4 или Full Time...

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          ..абе, чисто, мръсно, като дойде време за веригата в раздатката, ще разбереш и дължината , и дебелината на х%я, дето си го вкарваш самичък, ама опита се трупа или с четене, или с главата в стената....

          Недей така, ще ревеш, плащайки, или ще плащаш, ревейки..
          Дали той или някой нищо не подозиращ купувач?

          Двойното се пуска на поне малко хлъзгаво, инак защо не си купи перманентно 4х4!?

          Коментар


          • #20
            От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

            Няма нищо за онемяване. Добре е, че се пита, че като гледам някои от по-долните коментари ... btw това е втора такава тема за последния месец или два.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

              Аз пък си карам Тераното на 4х4, не ме е срам и не съм го изключвал две седмици. Говоря за бавно градско каране с нормална скорост в ненормални пътни условия-непочистени или заледени улици с дълбоки коловози. Който казва, че в такова време е по-добре без него, има претенции или за професионален пилот или за професионален лъжец.По-горе някой го каза, кога ако не сега, да се ползва 4х4.

              Коментар


              • #22
                От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                Радвам се много за професионалните отговори. Натрупах предостатъчно опит от прочетеното. Въпросът ми беше какви са ви критериите за асвалтов път с намалено сцепление, т.е. колко да е хлъзгаво, че да включите двойното на парт-тайм джип, а не "дали може да карам на двойно на сух асвалт"

                Коментар


                • #23
                  От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                  Ами да е малко по-хлъзгаво от обикновеното хлъзгаво не чак много хлъзгаво.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Докторе, мисля, че малко преиграваш със заядливия тон, не е хубаво.

                    Не се заяждам, но...
                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Не мисля, че темата може да е полезна някому...

                    Мен би ме било срам да питам за толкова елементарни неща...
                    Даже на сина ми да дам витарата ще знае кога и как да включва или изключва мостове и предавки...

                    П.П. Очаквам тема с питане кога трябва да се превключи на по-горна предавка, а след разнищването на този въпрос се чака темата с питане дали е редно да се натисне спирачка ако видим, че караме срещу човек по платното...
                    Не е хубаво викаш, да се сипят укори и упреци...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                      Ми аз какво да кажа ,като карам постоянно 4х4.
                      Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                      Grand 3.1TD
                      0898 620 306 Стоян

                      Коментар


                      • #26
                        От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                        Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                        Ми аз какво да кажа ,като карам постоянно 4х4.
                        И какво ли ще да е това постоянно 4х4... или пък караш с постоянно включено 4х4. Ако е второто - чети по-напред. Ако е първото, ще ми е интересен тоя феномен.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Кой както може...
                          Докторе, мисля, че малко преиграваш със заядливия тон, не е хубаво.
                          А право на критика има онзи който може или знае повече от човека обект на критиката. Теб не те познавам, но С Ончо се познаваме, и мога да кажа,ч е определено е човек който ги може тези неща.

                          Не се заяждам, но...
                          И аз не искам да се заяждам,но според теб нормално ли е трезвен човек,който го чакат жена и деца в къщи да кара по лед със 100 км в час.Първо някой спомня ли си в 20 и 21 век пътя между София и Бургас да е бил целия в лед и да не са спряли движението/или то самото да не е спряло.Второ -посочи ми едно превозно средство(с изкл. на хеликоптер)да се движи по път с лед със 100км/ч.Ако целта на форума е някой да фантазира или откровено да лъже съм съгласен,ама да искаш от мен да клепам и да ви хваля глупостите,,,,моля.И точно това му харесвам на Форума ,че е страшно чувствителен към глупостите които веднага биват разпознавани.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                            Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                            Не е хубаво викаш, да се сипят укори и упреци...
                            Краси, потърси последните мои мнения, и последните на доктора, и ще разбереш защо съм го писал.

                            А тази тема си е за бисери и блясъци, няма какво...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              И какво ли ще да е това постоянно 4х4... или пък караш с постоянно включено 4х4. Ако е второто - чети по-напред. Ако е първото, ще ми е интересен тоя феномен.
                              Не е феномен.КУАДРА ДРАЙВ му викат.Има подобно и на Исузо с он деманд раздатка.На Исузо може да се изключва от бутон.При мен не може ,лоста има две позиции-4бързи и 4бавни.А сега чети
                              Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                              Grand 3.1TD
                              0898 620 306 Стоян

                              Коментар


                              • #30
                                От: Използвате ли в лошо време двойното предване?

                                То май няма мегдан за спорове-който е с фул-тайм няма избор!Аз, като съм с парт-тайм включвам само при необходимост.Последните дни карам с вкл. предни хъбове и ако преценя вкл. 4х4 от купето, което почти не се налага, понеже съм с хубави зимни гуми.
                                Тази сутрин с вкл. предно влизам с остър десен завой в подземен гараж, и както стъпи на сухо хайванчето не е истина как наведе муцуната и загуби мощност!Ако бях някой балък да го разкърша с остри маневри да паркирам най-верочтно щях да потроша нещо!
                                Тва добиче ми е първата жипка(еле пък парт-тайм) и преди да я подкарам съм питал, разпитвал и...слушал!!!
                                много автомати-слаби резултати!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X