Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    От утре 07.02 от 09.00ч. който има възможност и желание може да носи дрехи и одеала на адрес-София Зона Б5 бл.7 до вх.В помещението е м/у входовете на блока. Със сини решетки - Сервиз за битова техника- Аз съм там: Методи - 0899278323
    0899278323-0877500798

  • #2
    От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

    Желаещите да помогнат с топли дрехи, обувки и завивки могат да звънят и на мен - 0898 79 25 54 Цвета.
    Моля все пак това, което се носи да е в добро състояние и изпрано. Няма време и възможност да се носи на химическо чистене.

    Коментар


    • #3
      От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

      Аз ще съм на адреса през целият ден. Който не може да го намери мястото, да ми се обажда по телефона.Помещението е точно зад 30 У-ще с/у ''басейна''- бил е някога басейн де.Не от страната на МОЛ София , а от другата.Вижте в BG MAPS - Зона Б 5 бл.7
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • #4
        От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Ако ще се ходи утре, по-добре да се занесат до пловдив - от там е по-близо и могат да се правят повече курсове, както и от тук до там. Аз пак казвам, че мога да пътувам утре за там.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #5
          От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Бургас, който иска да дари каквото и да е за бедстващите да го донесе на селскостопанското летище в базата на Vromos. Аз имам грижата всичко да стигне до нуждаещите се !!! Телефона ми е 0899852338 Явор, По всяко време !!!

          Коментар


          • #6
            От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Мога да предоставя пункт за събиране на дрехи и помощи в Стара Загора. Имам достатъчно място. По всяко време!
            Адрес: Стара Загора кв. Индустриален ул. Пружинна 12
            Йордан Стоянов тел. 0878 706 714

            Ангажирам се и с доставянето на помощите на място.
            Последно редактирано от jordansto; 06-02-12, 22:55.
            0878 706 714

            WWW.OFFROADMASHINI.COM

            Коментар


            • #7
              От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Осигурявам помещение за събиране на помощи в Димитровград. Оказвам пълно съдействие. Телефона ми го има в подписа.
              Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

              Коментар


              • #8
                От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                Мога да предоставя пункт за събиране на дрехи и помощи в Стара Загора. Имам достатъчно място. По всяко време!
                Адрес: Стара Загора кв. Индустриален ул. Пружинна 12
                Йордан Стоянов тел. 0878 706 714

                Ангажирам се и с доставянето на помощите на място.
                Утре и аз съм на разположение в Стара Загора мога да помагам за транспортирането до помещението на Данчо!!!
                Телефон: 0897495046 Живко!
                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                "Mud Angels" Stara Zagora

                Коментар


                • #9
                  От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  За Бургас ще помогна на Явор, ако някой няма възможност да отдели време, да ми се обади и ще дойда лично да взема нещата, които сте подготвили.Приканих и приятелите в фейсбук да помогнат с каквото могат и тях също им обещах да ги улесня максимално, като ще посетя всеки на личния му адрес, да приема помощите.
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #10
                    От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    За Ямбол!
                    Носете при мен кой каквото има на сърце. После ще доставим или ще се комбинираме с колегите от Бургас.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Имам два цели чувала с нови неупотребявани тениски(за съжаление с къси ръкави) и две зимни якета. Ако тениските са от полза с удоволствие бих ги дарил.
                      One Planet, One Internet!
                      We Are All Connected!

                      Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Вкарах информацията за пунктовете в статията с информацията, която колегите ми предадоха преди малко по телефона.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Кажете от какво най-много има нужда. Колегите които са били там да подскажат с какво ще сме най-полезни.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Прием и логистика на храни- основният пункт за разпределение ще бъде в Хасково в Агенцията по храните.
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • #15
                              От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Ще им трябват топли дрехи, чорапи, щото иде студ!Аз съм в Зоната и чакам. Имах няколко обаждания, ще идват хората с дрехи и т.н.Има и готовност към 14. да тръгне една група с това което се е счбрало дотогава!
                              0899278323-0877500798

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X