Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

    Колеги, току що ми се обадиха от МТел. Видели са, че наши хора са в с. Бисер. Искат от нас да ни кажат от какви продукти има нужда населението, те да ги купят и ние да им ги занесем. Съгласни ли сте? Аз ще се опитам да се свържа с Краси Канев, който сега е в Бисер.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

    СПЕШНО!

    Ако искаме да помогнем, спешно трябва да организираме 3 джипа, които да отидат до Метро и да вземат продуктите, които МТел ще купи и очаква ние да занесем. Става дума за 1000 бутилки вода и подобен брой консерви, хляб и вафли. Според мен е хубаво още тази нощ да ги занесем.
    www.offnews.bg

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

      Темата идва оттук
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

        Ако се налага мога да тръгна, но трябва да знам поне половин час по-рано да намеря кой да ме смени , че съм дежурен .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #5
          От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

          От Пловдив сме готови да тръгнем веднага. Ако някой има инфо, да каже.
          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
          0879076007 Жельо

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

            От кой град метрото?
            Ако има някой от Стз. и аз тръгвам!
            Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
            Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
            "Mud Angels" Stara Zagora

            Коментар


            • #7
              От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              СПЕШНО!

              Ако искаме да помогнем, спешно трябва да организираме 3 джипа, които да отидат до Метро и да вземат продуктите, които МТел ще купи и очаква ние да занесем. Става дума за 1000 бутилки вода и подобен брой консерви, хляб и вафли. Според мен е хубаво още тази нощ да ги занесем.
              А и ако можеше да се реагира някак след такива постове,сигурно по щеше да има повече смисъл цялата работа,а не само да разлаеш кучетата,и ги остави всеки да се оправя кой как намери за добре! Като почнем от това за кое Метро в България става дума и натам какво.....?
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • #8
                От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

                Моля изчакайте, има група която вече пътува натам, те и ще ни информират ако има нужда от повече помощ...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                  Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                  А и ако можеше да се реагира някак след такива постове,сигурно по щеше да има повече смисъл цялата работа,а не само да разлаеш кучетата,и ги остави всеки да се оправя кой как намери за добре! Като почнем от това за кое Метро в България става дума и натам какво.....?
                  Колега, всичко е наред. Групата се сформира мълниеносно и вече отдавна пътуват с покупките...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                    Последна информация. Групата кара натам доста сериозно количество консерви, други храни. Пловдивската група ще ги посрещне и ще идат заедно. Там така ще покрият по-голям район. Скоро може би ще има и видим трак...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                      Колеги, фирма UVT предостави за тази спешна акция един СПОТ тракер за да можем да следим нашите хора докъде са. Ето линка:
                      http://share.findmespot.com/shared/f...Fqb7ETCloKy9HZ
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                        Лодката ми е на разположение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

                          Това е страницата на СПОТ, който е в групата.

                          Съобщението: OK. All in order, ще означава, че нещата вървят нормално, дори да има забавяне.

                          Съобщението: Action Offroad-Bulgaria, ще означава, че групата има акция на това място.

                          Движението се обозначава със знак "Стъпка", на всеки 10 минути.

                          Допълнение: След изтичане две седмици от движението, активната карта се самоизтрива, затова я сменям със снимка:

                          Последно редактирано от Веско; 03-03-12, 10:26. Причина: Допълнение със снимка
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

                            По пътя на групата вали сняг, отдолу е заледено, затова не могат да карат бързо. Към Пазарджик леда намалявал и асфалта бил подходящ за по-бързо каране, та ще ускорят темпото. Начело на колоната кара Ник Николов.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нужда от транспорт в помощ на пострадалите от с. Бисер

                              В Хасково излезна силен вятър и всичко взе да замръзва , пътищата са мокри и не се вижда да се обработват....да внимават !
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X