Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз съм вече с Фронтера

    както се разбира от заглавието, от днес съм вече собственик на Фронтера, нещо което си го мислих от доста време, прочетох почти ако не и всичко свързано с нея във форума, и най накрая я намерих, тази която ме грабна от пръв поглед. така или иначе след няколко дни ще публикувам и снимки, а иначе Фронтерата е КБ 98г., 2.0i, при огледа и теста извършен от приятел занимаващ се с автомобили и притежаващ същата, не бяха открити забележки, и се надявам и за в бъдеще да не са много, така или иначе оттук нататък , ще се обръщам за помощ към колегите от форума и по специално към тези с Фронтери. лек ден и късмет на всички.

  • #2
    До: И аз съм вече с Фронтера

    Честито !

    Хиляди безпроблемни км и повече разкази с картинки

    Коментар


    • #3
      До: И аз съм вече с Фронтера

      Честито колега ! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да и навъртиш . Тук ще намериш много полезни мнения и ще има с кого да споделиш практически опит . Преди време и аз се запалих по джиповете и открих този форум и до момента никъде не съм виждал толкова компетентни и готови за споделяне на мнения хора .
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        До: И аз съм вече с Фронтера

        Честито, пожелавам ти много безаварийни и кални колометри с новата ти придобивка.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: И аз съм вече с Фронтера

          благодаря на всички за пожеланията, от това което съм видял и прочел тук наистина съм сигурен че мога да разчитам на помощ и съвет от колегите тук. Сега заминавам на море до понеделник/ не с Фронтерата - нея първо ще я тествам на по-къси разстояния/ но така или иначе предполагам вторник най-късно ще кача снимки тук в темата. Всичко хубаво ви пожелавам.

          Коментар


          • #6
            До: И аз съм вече с Фронтера

            БРАВУС
            NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

            Коментар


            • #7
              До: И аз съм вече с Фронтера

              Честито и от мен .Безаварйно каране
              sigpic

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X