Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро рали "Стари столици" - 2011г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ретро рали "Стари столици" - 2011г.

    Здравейте! Отдавна следя форума, но днес реших и аз да се регистрирам за да мога да имам достъп до всичката полезна информация тук. Поздравявам Ви за прекрасния форуми и се радвам , че вървите напред. Активен участник съм в други два автомобилни клуба( skodaclub-bg.com и clasiccar-bg.com ) и виждам ,че и от тук мога да получа много и разнообразна информация за автомобилете и да срещна приятели. Вярно, мойта страст са ретро автомобилите и при тях нещата се случват на по-малка скорост, адреналина и емоциите са по-малко, но уверявам Ви и при тях мероприятията си имат своя чар и въздействие. От няколко години посещавам различните ретро мероприятия из страната и се надявам да продължа да го правя, защото виждам огънчетата в очите на зрителите когато се докоснат до ретро автомобилите .
    Едно от мероприятията миналата година , в което взех участие беше ретро ралито"Стари столици". За трите дена през които се провеждаше имахме възможност да преминем през Велико Търново, Арбанаси, Търговище, Велики Преслав, Варна, Златни пясъци, Аладжа манастир. Изминах около 600 км с моята Шкода Супер-1963 г. и повярвайте прекарах с цялото си семейство изключително вълнуващи и красиви моменти. Автомобилистите умеем да си прекарваме приятно не само под автомобилите, но и в приятелските срещи вечерта след преходите или мероприятията през деня. Ще пусна линк към албума със снимки от ретро ралито и се надявам да ви харесат. Искрено се надявам да станем приятели.
    И да не забравя да поздравя организаторите на "Изгубени в Лудогорието" за прекрасното мероприятие , което направиха в Разград. За зрителите като мен, които за малко се докоснаха до емоциите в надпреварата, беше наистита прекрасно.
    http://pvvv.snimka.bg/automobiles/re...ot-2011.602774

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X