Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

    Здравейте, колеги!

    Моля, за малко помощ най- вече с информация за Туарег 4.2 I V8 -бензин модел 2004 година. Имам желание да си купя паркетен джип, който да ползвам само за нормално пътуване, без офроадски изпулнения. Харесва ми горепосочения модел, но не съм запознат с тънкостите и евентуалните проблеми с който ще се сблъскам. Какво трябва да гледам, като гочизбирам, слаби места, важни проверки за работещи или не агрегати и механизми от машината и т.н. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне с малко информация, не се притеснявам за разхода, знам че ще е много голям, блазни ме мощността и поведението на пътя. Знам и за слабито място на адаптивното въздушно окачване, затова ще търся бе з такова.
    Предварително благодаря на всички, които помогнат с малкочинформация при избора ми!
    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

    0888 20 93 63

  • #2
    От: ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

    Много добре си се насочил Мое лично мнение, това е най-сполучливия модел. За разхода си има решение недостатъка (което съм чувал) меки клапани.
    Дизел за България - НЕ.

    Успех в избора и покупката и много безаварийни километри.

    Коментар


    • #3
      От: ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

      Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
      Здравейте, колеги!

      Моля, за малко помощ най- вече с информация за Туарег 4.2 I V8 -бензин модел 2004 година. Имам желание да си купя паркетен джип, който да ползвам само за нормално пътуване, без офроадски изпулнения. Харесва ми горепосочения модел, но не съм запознат с тънкостите и евентуалните проблеми с който ще се сблъскам. Какво трябва да гледам, като гочизбирам, слаби места, важни проверки за работещи или не агрегати и механизми от машината и т.н. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне с малко информация, не се притеснявам за разхода, знам че ще е много голям, блазни ме мощността и поведението на пътя. Знам и за слабито място на адаптивното въздушно окачване, затова ще търся бе з такова.
      Предварително благодаря на всички, които помогнат с малкочинформация при избора ми!
      Ако имаш желание звъни ми и ще те заведа където трябва да получиш пълна,точна и коректна информация.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #4
        От: ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

        При мен сега има един Туарег 3.0 дизел. Колата си е супер единствено двигателя е боклук. Всичко друго си е Кайенско. Сега сменям кутия Аисин като на Кайен 4.5С е. Турбото на Туарега напълнил интерколера Водната помпа тече. Ролките зле. Абе ........ с тая нафта и дюзите ще пропикаят
        Отдолу като погледна все едно Кайен гледам. Всичко си е хубаво и здраво, но тоя дизелов мотор ......., а бяха ме "кръщавали" че е много добър мотор.
        Туарега не е никак лош паркетник, но да е бензинов (препоръчително 4.2)

        Коментар


        • #5
          От: ТУАРЕГ 4.2 I V8 - Мнения и отговори

          За сиромах човек и 3,2 става...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X