Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трака ми шибидаха

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трака ми шибидаха

    Значи след всичко изчетено по темата в нета, що годе съм наясно как да процедирам, има само един много дебилен проблем, за който никой нищо не пише.
    Ето снимка първо:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01022012008.jpg
Прегледи:1
Размер:54.4 КБ
ID:5959176
    Уж я завъртях, но тя пак така се показва. Нищо де, ще се ориентирате. Значи тая гумена защита я няма никъде във масата снимки и филмчета, които намирам. Под нея има 3 болта, които се махат и се сваля цялото стъкло. Обаче не намирам нищо по темата как да я махна нея. Пипам, ръгам, но не мърда на никъде. А ме е страх, че ще я скъсам и после ще си остана без нея, щото ще струва майка си и баща си, а ролята и е толкоз декоративна, че никога няма да си купя. Ако някой има идея, опит или нещо да поразсъждаваме заедно, че дава добри резултати. После ще видим отдолу дали водачи или нещо друго, мисля че ще е отпуснато болтче, щото тропа само като е затворен и само от страната на шофьора, по закон на всемирната гадост. Карам си на отворено и не ме бърка особено, но ме е страх, че ще каже щрак и ще задълбае проблема. Също така като е затворен и се натиска има бая луфт.

  • #2
    От: Трака ми шибидаха

    Коментар


    • #3
      От: Трака ми шибидаха

      Благодаря за врътката

      Коментар


      • #4
        От: Трака ми шибидаха

        Днес пак гледах и чоплих и не помръдват тъпите гумени и аз не знам какво. А и като не знам как да ги наричам, търсенето в нета удря на камък. На къф да е език. Много неприятно, накрая ще ме издразнят и едната поне ще даде фира. Паркетна му работа.

        Коментар


        • #5
          От: Трака ми шибидаха

          Здравей колега,аз имам същия проблем,само че от другата страна.Когато е отворен,сякаш нещо го затяга и не трака,но затворен-има луфт.Когато карам до 140-150км/ч.няма проблем,но при по високи скорости започва да трака.И аз го оглеждах много ама не можах да разбера как се разглобява.Прав си,че изглежда като развито болтче,ама няма как да го видиш даже.Добре поне,че не влиза вода вътре.Явно работата е за специализиран сервиз.

          Коментар


          • #6
            От: Трака ми шибидаха

            Разглобих го аз още тогава, но не писах, че бях баннат . Оказа се единия повдигач. Пластмасовия му плъзгач е счупен и трябва да се смени цялото нещо...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X