Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боен фар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боен фар

    Здравейте колеги,търся боен фар за УАЗ-право стъкло и по него тънки ивици ,крушката е H-1 по спомени в казармата управлявах ЗИЛ-131 той беше с такъв фар някой ако има инфо.каде мога да намерия да пише.Благодаря.

  • #2
    От: Боен фар

    В град Пловдив , фирма Маджинекс, има стойка, фар и крушки.
    Аз от там си купих.
    Мога да ти дам телефона.

    Коментар


    • #3
      От: Боен фар

      Защо си мисля, че стъклото е изпъкнало и гладко, без никъкви ивици?
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #4
        От: Боен фар

        Боен фар с такава крушка......успех в търсенето,но аз не знам да има такъв,не и руски!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Боен фар

          Звънни на Савов от Горски извор. Аз само от него взимам части, човека е много в час с нещата, а и цените му са на половина на Маджинекс-а. Моя фар го взех за 25лв.
          http://savov-sin.com/
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • #6
            ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ТЕМАТА БОЕН ФАР

            Здравейте колеги,след дълго търсене видях на една виетнамка в енергото такъв боен фар кадето търся.успях даже да направя и някоя снимка,за да стане ясно .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр.0011.jpg
Прегледи:1
Размер:40.7 КБ
ID:5345998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр.0012.jpg
Прегледи:1
Размер:39.9 КБ
ID:5345999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр.0013.jpg
Прегледи:1
Размер:43.3 КБ
ID:5346000

            Коментар


            • #7
              От: Боен фар

              този фар е 17.3711. Ако не си намериш в БГ. Пиши на лични ще ти свършим работа.

              Продава без стойка.

              Но има комлектации със стойка на отделните заводи, примерно ГАЗ,УАЗ и т.н.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #8
                От: Боен фар

                Благодаря колега,намерих вече такъв фар но времето непозволява.Поздрави от Белоградчик.

                Коментар


                • #9
                  От: Боен фар

                  Колегата XC90 опразни си пощата,че не мога да ти отговоря за бойния фар.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Боен фар

                    Добре де, а механизъм за фара на Буханките няма ли? Ръкохватката, която минава през покрива. Поне да го разгледам, пък ще си направя.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Боен фар

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Добре де, а механизъм за фара на Буханките няма ли? Ръкохватката, която минава през покрива. Поне да го разгледам, пък ще си направя.
                      Няма-и аз търсих доста по магазините,включително и този от който купих бойния фар,но навсякъде казват,че имали само стойката за странично монтиране при УАЗ-469.
                      А на мен ми трябва Буханковия механизъм,защото фара е най-ефективен горе на покрива-/това го пробвах още като го купих,но за сега тъй като нямам този механизъм се принудих да го сваля встрани-така е и по-защитен от ниски клони/.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Янко Желязков; 23-03-12, 21:07.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Боен фар

                        Най-добрият фар за нощна работа, който сме имали, беше от самолет на СС авиация. На 100 м осветяваше поле ф 1 м. Беше 6V, но проблемът беше решен, като забихме пирон на средната клема на акумулатора.
                        Програма Фар изпълнявахме по правилата - цигулки 12к, тромпет 30-06, все квалитетни марки.
                        Последно редактирано от trapper; 23-03-12, 21:14.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Боен фар

                          Боен фар,за монтаж на покрива и управление от купето имаше в М-Маркет гр.Софиа бул ''Европа" 82 http://zimber-tools.com/lang-en/42-cat-russki-chasti

                          Коментар


                          • #14
                            От: Боен фар

                            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                            ......
                            Пичове, това на втората снимка, ако е боен фар, трябва после дълго време да сте виждали концентрични разширяващи се кръгове.
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Боен фар

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              Пичове, това на втората снимка, ако е боен фар, трябва после дълго време да сте виждали концентрични разширяващи се кръгове.
                              Позна-тъй беше,а и на всичкото отгоре бяхме и почерпани,тъй че кръгове ни се виждаха през цялата вечер.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X