Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано 2

    "Стоково" ли е това Терано или има подобрения...? Мен лично ми се струва че си е с нормално окачване и гуми, ама аз още не съм му свикнал на визията и може и да се лъжа...

    http://www.youtube.com/watch?v=4WGYP...eature=related

  • #2
    От: Терано 2

    Тсъ. Гумите са поне 31-ци ("стоковите" са 29-ки), джантите са поне с нулево ЕТ, ако не и отрицателно ("стоковите" са с +25), и задното окачване оригинално няма такива ходове, не и с оригиналните амове и стаби щанга на мястото си, без дисконекти.

    Лифт и да има не е голям. По-скоро няма, освен ако гумите не са 33-ки, ама ми се виждат не повече от 31-ци.

    Май някакви мухи взеха да те хапят подозирам...
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Терано 2

      aaa не.. аз и да я украся, ще е експедиционно.. Багажник, по-големшки гуми, шнорхел и евентуално някакъв малък лифт, колкото да със си сигурен в окачването...

      Имам друг проблем аз за оправяне - вратата ми се затваря малко по-надолу... Съответно има шум при движение и твърдо затваряне... Чудя се какво ще излезе, ама нямам време да я гледам, че я мятам на първото изпитание - ще я пробвам до Истамбул тия дни...

      Коментар


      • #4
        От: Терано 2

        И според мен това си е Терано с 31-ци и 0-ви джанти. За амове и пружини немога да говоря , нямам опит.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X