Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

    ЗАСЛУШАВАЛИ СИ ЗАМЯНАТА ОТ REXTON НА HYNDAI SANTA FE INOX

  • #2
    До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

    карай си rexton сантафе то е по чупливо а и няма никакви екстри за inox освен че има преден и странични ролбари и чип туниг от производителия даже като гаранци са еднакви 3години без значение на пробега или 5години или 150 000км не си за служава по малък двигател 2.2 CRDI SOCH 16V VGT 4 цилинтров
    150к.с
    335Nm въртящт момент

    Коментар


    • #3
      До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

      Сега май трябва да чуем и другата страна.Така както е зададен въпроса ,нищо не подсказва ,какво налага смяната,дефектирал ли е ,трудна подръжка ,кофти сервиз ,скъпи части и т.н.
      B+

      Коментар


      • #4
        До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
        Сега май трябва да чуем и другата страна.Така както е зададен въпроса ,нищо не подсказва ,какво налага смяната,дефектирал ли е ,трудна подръжка ,кофти сервиз ,скъпи части и т.н.
        много е скъп сервиза два пъти си забравя памета чипа нестига че имат пътна помош и миказват че била в варна и аз трябва да си търся транспорт до софия за да мия оправя единя път платих 400лв за транспорт от пловдив до софия и чаках една седмица да мия оправят а за смяна на масло дрябва да се запиша една седмица по рано и притях гаранцията е 3 години или 100 000км а аз от 6месеца съм минал 40 000км а при hyndai е 3 години без значение на пробега и за шест месеца се наложи смяна на акомулатора аз да си взема а вгаранцията пише че те трябва да си го сменят отговориха ми че гаранцията на акомулатора покрива само 6 месеца и вече аз трябва да си купувам акумолатор да не говорим че климатика вобще не охлажда пуснал съм го на 17градуса то си топли казах им погледнахаго и казаха че е нормално не е развален.

        Коментар


        • #5
          До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

          Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
          много е скъп сервиза два пъти си забравя памета чипа нестига че имат пътна помош и миказват че била в варна и аз трябва да си търся транспорт до софия за да мия оправя единя път платих 400лв за транспорт от пловдив до софия и чаках една седмица да мия оправят а за смяна на масло дрябва да се запиша една седмица по рано и притях гаранцията е 3 години или 100 000км а аз от 6месеца съм минал 40 000км а при hyndai е 3 години без значение на пробега и за шест месеца се наложи смяна на акомулатора аз да си взема а вгаранцията пише че те трябва да си го сменят отговориха ми че гаранцията на акомулатора покрива само 6 месеца и вече аз трябва да си купувам акумолатор да не говорим че климатика вобще не охлажда пуснал съм го на 17градуса то си топли казах им погледнахаго и казаха че е нормално не е развален.
          от каде си я купил ако си я купил от бг ауто те са тарикати от всякаде
          ratola там ги продават с пълна гаранция

          Коментар


          • #6
            До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

            Първоначално публикуван от rexton ssang yong Преглед на мнение
            от каде си я купил ако си я купил от бг ауто те са тарикати от всякаде
            ratola там ги продават с пълна гаранция
            от RATOLA съм я взел и маи ратола са от всякаде тарикати

            да се върнем на темата да сменямли rexton за santa fe

            Коментар


            • #7
              До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

              днес отидох до INDCommerce та въпросния рекстън го оцениха за 60000лв с всичко което е вътре TV/DVD/MP3 ролбари от пред страни и отзад калобрани всичко което може да се наблъска като екстри и да отбележа че един път го одраха в паркинга и мия пребоядисаха цялата като трябваже само бронята да се боядисва така че санта фе то мога да го взема без доплащане е няма да е с кожен сално и с други екстри
              та искам да випитам да взимам ли санта фе или да си остана с рекстона

              Коментар


              • #8
                До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                Мисля че за тези пари ще си вземеш перфектно Чероки от Балкан Стар и ще караш и пееш
                Само като идея ти го давам, иначе ако си се навил на Санатасе нищо не мога да ти кажа...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                  Колегата quadra е прав, що не се огледаш и за други вариянти?
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Колегата quadra е прав, що не се огледаш и за други вариянти?
                    просто hyndai santa fe ми трябва за ежедневна работа иначе имам и други джипове AUDI Q7 4.2FSI и VW Touareg V10 5.0TDI просто питам заслужава ли си замяната от rexton на santa fe 2.7 DOHC
                    а от ратола съм разочаровън отивам вчера в сервиза и им казвам че клематроника не работи или вобще не охлашда ими го връщат отивам в друг сервиз в София и им казвам да проверят климатика да ли работи слет 1час ми казват че компресора не работи няма фреон някакв маркуч е скъсън отивам пак в ратола им давам документ от теста в другия сервиз пак ми отговарят че климатика така си работи обадих се на директора на сервиза Господин Лашов и много искам да му благодаря че слет като тои се намеси ми смениха компресора маркуча и консомативите слет като го питах нещо трябвали да се плати той ми каза че трябва та платя само филтрите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                      колега, не вярвам в Индустриалкомерс да те разиграват така, както с климатика на Рекстъна...

                      Санта Фе има с кожа и мн. други екстри... не знам защо си се заблудил, че няма... Да не говорим, че неотдавна беше СУВ №1 в Америка...

                      Прочетете по малко за Хюндай и за Ссанг Йонг и сами си направете изводите /коя от двете фирми 2 пъти е била пред закриване и коя е 6-ти производител в света/...

                      Между другото, за 60 000лв може и Теракан да се вземе...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        колега, не вярвам в Индустриалкомерс да те разиграват така, както с климатика на Рекстъна...

                        Санта Фе има с кожа и мн. други екстри... не знам защо си се заблудил, че няма... Да не говорим, че неотдавна беше СУВ №1 в Америка...

                        Прочетете по малко за Хюндай и за Ссанг Йонг и сами си направете изводите /коя от двете фирми 2 пъти е била пред закриване и коя е 6-ти производител в света/...

                        Между другото, за 60 000лв може и Теракан да се вземе...
                        знам че и санта фе се продава с кожа ама с оборудване президент а ас ще си купувам с базово оборудва дадоха ми листовка с екстрите санта фето има повече екстри от рекстана при базовия модел има задължително esp подгряване на седалките охлаждаща кутия борд компютър и много други екстри просто докрая на месеца ще си взема санта фето и слет като Тедо ми отвори очите и проверих затово което каза е вярно че SSANG YONG е била двапъти пред закриване а за ратола разбрах че колите които внасят за българия са за кореиския пазар а не за вънжния такаче които е мераклия да си купува кола на SSANG YONG да си купи от чужбина или от Германия да си внесе а за hyndai нямя думи качестве ни матеряли вчера тествах санта фе с дизеловия автомобил много бързо ускорява пробвах го на магистралат и вдигна 190км карах го с 160 и с човек от вносителя си говорих ме спокоино без да повижава ме тон като радиото си работише интерора много ми хареса качествени матеряли а рекстана е много тромав едвам оспява да вдигне 179км а данеговорим че трябва да се надвиквам с човека които пътува с мена просто се излъгах че си купих рекстон hyndai си заслужава от всякаде парите всяко левче така че се спрях на дизела защото няма разлика при максималната скорос при двата двигателия

                        Коментар


                        • #13
                          До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                          аз имам по-старото Санта Фе 2001г, но на доста км... като го взех имах известни притеснения от пробега, но колата е много стегната... Като комфорт и возия е доста добре, а 150-160кмч се кара преспокойно по цялата м-ла Тракия открай докрай... повече от 170кмч не съм вдигал, но се усеща че може още... съдейки по оборотомера сигурно докъм 190...

                          Като проходимост също не е зле, но няма бавни скорости и всичко е за сметка на съединителя...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                            Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
                            просто hyndai santa fe ми трябва за ежедневна работа иначе имам и други джипове AUDI Q7 4.2FSI и VW Touareg V10 5.0TDI
                            Колеги, предлагам това да отиде в блясъци? Какво мислите?
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              До: СМЯНА от REXTON 270XVT на HYNDAI SANTA FE INOX

                              Колеги, предлагам това да отиде в блясъци? Какво мислите?
                              +1

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X