Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И Рокито замръзна...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И Рокито замръзна...

    Първоначално публикуван от nikomotor1 Преглед на мнение
    Никога не разреждам антифриза - този който използвам за мен.Препоръчвам на клиента да допълва с вода ако се наложи ама не повече от 1 литър на автомобил.
    Говориш за концентрат?

    А лятото като прегрее какво препоръчваш? Щото на неразредения едно че вискозитета му е като на масло, и второ че топлоносимостта му е по-зле от на разредения.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: И Рокито замръзна...

      Колега от мен имаш топъл гараж, ако Владая ти е близко.Тел 0888344659 Краси
      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

      Коментар


      • #18
        От: И Рокито замръзна...

        Я! Приста не правеха такива неща. Тук има някаква измама - да не си взел "концентрат -60" или някои от бутилките да са били концентрат, а други - "готов за употреба" ?

        Антифриз "Приста" ми е замръзвал, защото съм го разредил оптимистично, но става в най-лош случай на каша, която водната помпа все пак някак развърта около себе си (през радиатора, разбира се - не). И нищо не пукна.

        Коментар


        • #19
          От: И Рокито замръзна...

          От Приста пазарувам само масло за веригата на резачката.

          Коментар


          • #20
            От: И Рокито замръзна...

            Странно наистина.Моята също беше замръзнала тази сутрин, но на гъста каша и някак се развъртя и се разтопи.За да замръзне на кокал и да нацепи всичко трябва наистина да е много разредено или да си е боядисана вода това дето са ти продали.Тук в Плевен нощес е било около -18-20.
            Subaru Legacy 2.5
            Suzuki GS500 E

            Коментар


            • #21
              От: И Рокито замръзна...

              Явно проблема е масов, днес познат майстор каза, че от два дни оплакванията са основно от замръзнал антифриз не толкова от не палещи дизели или други проблеми породени от студа!

              Коментар


              • #22
                От: И Рокито замръзна...

                Мога да предложа гараж в Лозенец, ако ти върши работа.
                Mitsubishi SpaceGear 2.4

                https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

                Коментар


                • #23
                  От: И Рокито замръзна...

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  ... А лятото като прегрее какво препоръчваш? Щото на неразредения едно че вискозитета му е като на масло, и второ че топлоносимостта му е по-зле от на разредения.
                  Няма нужда да се чака до лятото. Така ми бяха наляли само концентрат и дори на спокойно градско каране при температури около нулата (и малко отгоре) стрелката започна да се качва до ниво, което обикновено стига като дадеш повечко зор на мотора ...
                  И не е за чудене, при положение, че концентрираният антифриз охлажда къде 2 пъти по-зле от водата.
                  Не знам откъде се е пръкнала тази мода сред някои автомонтьори да сипват само концентрат. Може и да има нещо общо с използването на евтини антифризи ментаци, в които така или иначе водата изглежда да е силно застъпена.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: И Рокито замръзна...

                    Джипа го преместих на слънце преди 3 часа, започна да се размразява. Преди малко го запалих. Полека лека загра. Размрази се всичко. На първо четене не тече от никъде. След малко ще източа помията, която е вътре и ще сипя новия антифриз.

                    Разходих се до въпросната бензиностанция. Сравних това, което продават с концентрат на Приста, купен от друго място. Няма нищо общо. Според мен продават разреден за -40 градуса с етикет концентрат, а аз съм го раздерил още един път. Внимавайте! Дамата там ми каза, че няма какво да направи, "Не ги бутилирам аз." бяха точните и думи. Което ясно значи, че ще продължат да продават тоя боклук.

                    Някаква идея към кого мога да се обърна за някакво съдействие в опит за търсене на справедливост? Към арменския поп вече се обърнах, не помогна. То че няма кой да ми плати щетите по джипа е ясно, не е и това целта. Поне да махнат от пазара това, за което твърдят, че е концентрат.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #25
                      От: И Рокито замръзна...

                      КЗП
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: И Рокито замръзна...

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        КЗП
                        Да бе... Почти съм "сигурен" че ще свършат нещо. Най-често - смяна на крачолите. Надали има запазена касова бележка най-малкото.

                        Ванка, концентрата при тоя студ е гъст като олио. Ако в бутилката има нещо по-рядко, имаш пълното право да се съмняваш в качествата му, независимо от марката и търговския пункт, от който е купено.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: И Рокито замръзна...

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Да бе... Почти съм "сигурен" че ще свършат нещо. Най-често - смяна на крачолите. Надали има запазена касова бележка най-малкото.
                          Те ако продават същия кенеф аз лично ще инвестирам 5 лв в нова покупка и от там с тубата директише в лабораторията
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: И Рокито замръзна...

                            Не само бележка пазя, цяла фаХтура

                            Отделно - това което взех днес е гъсто като олио, да.
                            Другият на "онази" бензиностанция е доста по-рядък.

                            Очкавах да е някаква единична грешка или нещо подобно, но те си имат цял щанд... и поне 30-тина туби с надпис концентрат но рядък. Очевидно в самата бензинстанция няма да направят нищо.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #29
                              От: И Рокито замръзна...

                              Кажи на някой да купи една туба отново с фактура, и както каза търтейчето. Тия са си за бой. Вероятно продават разреден за концентрат. Печелба - 100% + надценката ако продаваха концентрат. Смятай.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                От: И Рокито замръзна...

                                Нищо не ми пречи и аз да купя, бензинджийницата ми е близо.

                                Разбирам да бяха поели някакъв ангажимент, но не "Не го бутилирам аз."
                                Щели да уведомят доставчика. До тогава това ще виси на щанда за продаване.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X