Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КА-БАР 1217

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КА-БАР 1217

    Кажете какво мислите за този нож KA-BAR1217USA USMC

  • #2
    От: КА-БАР 1217

    Аз не съм се интересувал от въпросният нож, ама няма да е лошо да споменеш какво очакваш от него и за какво ще се ползва. Ясно, че е нож, ама тоя се води някакъв боен (каквото и да означава). Като гледам размерите... ами освен за боен, ми изглежда добър за убиване/клане на разни животни, ама май до там, за разфасоване и други дейности не ми се вижда удобен, за "гнявене" т.е. сечене на разни клони и там подобни груби дейности, сигурно ще се справя добре, че е масивен.
    Като стомана и изпълнение... някой по-запознат да каже. Аз лично не бих дал около 200лв за такъв нож.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: КА-БАР 1217

      Като цяло, доста пари/145лв. на първо четене/ за нож от 1095 стомана и напластена дръжка от гьон.
      Иначе, класически, войнишки нож.
      Тук, на първо място става въпрос за вкус, така че това е определящо за покупката.
      На същата фирма има подобни модели от Д-2 стомана и това си заслужава повече, но и цената е по-висока.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        От: КА-БАР 1217

        Класика сред военните ножове. Изключително здраво и неубиваемо нещо. Има го и в по-малък вариант за страхливите Не е нито толкова голям, нито толкова скъп. За колко ви го продават в България е отделен въпрос. Носи много на рязане, на простотии и се заточва невероятно лесно. Тва с напластената дръжка от гьон като недостатък ли трябва да го приемем ? Имам 3 и определено не смятам, че не си заслужават всяка стотинка. Има адски много ревюта на тоя нож в мрежата и лошо дума досега не съм чул.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X