Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yokohama C Drive vs Bridgestone ER 300 Turanza

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yokohama C Drive vs Bridgestone ER 300 Turanza

    Колеги много се двоумя м/у тези гуми.Тъй като все още имам време преди да обуя колата с летни гуми събирам информация,а знам,че в този форум има хора,които наистина имат опит с различните гуми,а не са "чули" от някой...За това всеки съвет е добре дошъл.
    Другия ми въпрос е дали ще усетя повече стабилност на колата ако от 175/65/14 мина на 185/60/14?Интересува ме поведението на колата по магистрала?Колата е Пежо 206 1.1 60 коня.Също гоня и комфорт и тиха возия,защото ми омръзна да карам с гуми боклуци!Благодаря предварително.

  • #2
    От: Yokohama C Drive vs Bridgestone ER 300 Turanza

    Карах две лета употребявани ER 300 на размер 185/60/14 Н на Шкода Фабия Комби 1,4 TDI - PD 80 к.с., преди това беше със стокови Барум 165/70/14 Т. Разлика от тавана до небето в полза на Бриджстоуна. Препоръчвам ER 300, макар че за тази кола са скъпо решение и може би няма да усетите пълния им потенциал, но пък ще има тишина в колата и стабилност в завоите и стабилност при високи скорости, естествено ако окачването е здраво.
    Не бързай ако искаш да стигнеш
    __________________________________
    Discovery II TD5 10P

    Коментар


    • #3
      От: Yokohama C Drive vs Bridgestone ER 300 Turanza

      Благодаря,колега!

      Коментар


      • #4
        От: Yokohama C Drive vs Bridgestone ER 300 Turanza

        Колега на едната ми кола имам C drive на yokohama и съм много доволен. Рамера който карам е 195х55х15. В момента се чудя дали да обуя и голямата кола с такива на Yokohama или S drive на същата марка.
        Гумата е подсилена и не мисля много за дупки и борда на джантата.Тихи са.Много бях изненадан като ги карах на дъжд - държат се изклучително стабилно.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X