Обява

Свий
Няма добавени обяви.

спирачни дискове и накладки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • спирачни дискове и накладки

    Здрасти,търсих инфо за дисковете и накладките,но не намерих тема в която да са обсъждани,на мен ми предстои смяната на предните и задните дискове и накладки.Ако може да ми препорачате марка и да споделите впечатлениата си от различните марки и варианти.Всички дискове които намирам да се продават в БГ,са монолитни а оригиналните са диск и сарцевина от различни материали сварзани с стоманени втулки.Ако не се сметне за реклама може и да споменете магазините откадето мога да ги взема или порачам.
    мотора ми е YAMAHA YZ450F 2008 година

  • #2
    От: спирачни дискове и накладки

    Колега само предният диск е така както казваш нарича де плаващ диск.Съветвам те да си вземеш и дискове и накладки оригинални има значение казвам го от опит.Специално накладките оригиналните и предни и задни издържат поне две години а и цената е приемлива.Но все пак ако искаш звънни един тел или пиши на ЛС да ти дам кординати на момчето дето ги продава.
    0878424143
    0887424150

    Коментар


    • #3
      От: спирачни дискове и накладки

      Не мога да ти пиша все още,ще проверя в представителство може би модернаторите нямат да има нищо против да го напишеш тук телефона.
      И аз съм превърженик на оригиналните части.

      Коментар


      • #4
        От: спирачни дискове и накладки

        Може ли 144 пъти да е разгледана темата, и никои да няма мнение за дисковете и накладките. Като поне един път му се е наложило да ги смен

        Коментар


        • #5
          От: спирачни дискове и накладки

          Звънни на Пепи да ти каже телефона на човека телефоните са му в подписа.
          Кавазаки КЛХ 300 04г
          Кавазаки КХ 65 04г
          Опел Астра 94г
          Мерцедес 124 91г

          Коментар


          • #6
            От: спирачни дискове и накладки

            Може да си поръчаш от ebay. Също може да си купиш оригинални от доста сайтове, както и от представителството на Ямаха в БГ.
            По пинцип дисковете изкарват прилично време и не се сменят често.
            За накладките, не всички модели могат да се сложат да даден диск, т.е. рейсингови на обикновен диск ще го изядат за нула време.

            Моя съвет е вземи си оригиналнии дискове, възможно най-евтино което успееш намериш, както и накладки.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X