Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стартира двигателя тази сутрин ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Как стартира двигателя тази сутрин ?

    Мастурбиши Пахеро - по-мудно от обикновено завъртане на стартера 3-4 оборота и възпламеняване на газ. (то бензинова помпа нема)
    Пиене на кафе, докато салонът се постопли малко.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #32
      От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

      Терано2, умрял 'кумулатор, мрън, мрън и не ще.
      ТЛК 90, показах ключа, едно подгряване, бръм, кабели, ток на тераното, 10 минути възбуждане, 2 пъти подгряване и тераното бръм.
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • #33
        От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

        тази сутрин на хондето само подавам ключа чакам чека да мигне и въртя. бръъъъм и докато чистя скрежта от стъклата си бръмчи на бензин. като се кача вътре подавам газ и след 2000об/мин. минава на газ. така си паля всяка сутрин и дори не влизам в колата, а само се присягам. сутринта беше-17
        Honda CR-V I 2000 г.
        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

        Коментар


        • #34
          От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

          vw pasat дизел 82г От раз.

          Коментар


          • #35
            От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

            Чероки 2,5 TDI-"недолюбвания" двигател-без добавки,без двутактово масло,в резервоара само по-евтината нафта на OMV-никакво замисляне.По-важното е, че нямаше никакви проблеми и вчера над 1800 м. надморска височина вечерта.Акумулатора е на неизвестни години-минимум 4 ,но сервизиран късната есен-концентрация и дозареждане.

            Коментар


            • #36
              От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

              Pajero 3.5 пална лесно но не ми се влиэаше в него -19 гр

              Коментар


              • #37
                От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                Чероки 2,5 TDI-"недолюбвания" двигател-без добавки,без двутактово масло,в резервоара само по-евтината нафта на OMV-никакво замисляне.По-важното е, че нямаше никакви проблеми и вчера над 1800 м. надморска височина вечерта.Акумулатора е на неизвестни години-минимум 4 ,но сервизиран късната есен-концентрация и дозареждане.
                Сподели нещо и за брат му...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #38
                  От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                  Тази нощ (-11 градуса) между мен и УАЗа се проведе следната сложна дипломация:

                  - Шефе, аз видях, че Туингото го палиш на бензин и даже го оставяш 30-40 секунди на празен ход, преди да потеглиш.
                  - То не е от хубаво, пич. Мога да те дам на същия газаджия да те окепази и тебе, после ще те чакам и по 5 минути да загрееш. Него трябва да го оправям, ама няма кога.
                  - Ъъъъ, на газаджия не искам, не, не... всичко си ми работи. Добре де, ама и аз искам веднъж на бензин...
                  - Бензин - като загрееш и за малко.
                  - Ама всички правят обратното...
                  - Ти и аз всички ли сме?
                  - Ееее, не сме. Ама за проба, може да ми се е откачило нещо по смукача, може да се е запушил някой жигльор, някой път няма да имаш газ и какво ще правиш ако не запаля на бензин?
                  - Ще правя каквото всеки път, когато някой от вас се направи на важен. А проби правихме предната зима.
                  - ... и все пак?
                  - Приятелю, ти скоро да си се заглеждал по бензиноколонките какви числа пише? Знаеш си разхода на студено.
                  Тук УАЗът се изчерви, увеси нос, подви опашка и му клепнаха ушите. Нищо не каза.
                  - Добре, добре, ти не си виновен. Не се цупи, ще ти оправя лебедката и ще ти сменя пукнатите фарове. Обещавам да не ги чистя с топки сняг.
                  - Това е приказка шефе, пъхай ключа и да тръгваме.
                  ... и, разбира се, запали от един оборот. На газ.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Сподели нещо и за брат му...
                    Ми брат мУ-ГрандЪ,след всички борби и с тая лигавщина-печката, няма как да има проблем-пали ,чисти стъкла,само остава да му се измисли как да се върже една кафеварка.....

                    Коментар


                    • #40
                      От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                      Днес ме стресна - явно заради минералното масло 15W40 стартера се завъртя доста мудно първите два пъти и помислих, че ми е паднал акумулатора. На третото завъртане запали.
                      Естествено смукача беше издърпан само до половината. Това лада нива бензин. Термометъра в купето показваше -12.
                      Искам да пробвам да запаля на -25...
                      Александър

                      Коментар


                      • #41
                        От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                        Тази тема не е обективна, щот тук пишат тези, дето има какво да се изфукат
                        Ма айде и аз. Скорпио `98 на бензин. Не съм го карал сума време, всъщност, утре щяха да станат две седмици. Нощеска се наложи да ходя за Панадол (щот и боледуваме нередовно, та няма). Беше си със всичките 30-40см сняг. Запали на четвърт, докато измета снега, размрази стъклата (и на предното има реотани). Акумулатора е Банер на три години.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                          Добавка против желиране, ако те дразни добавката, сипи на 20 кила нафта 2 л газ за ламБи и 2 л бензин и само гледай как бръмчи. Преди това обаче трябва да е размразен филтъра....че и магистралата ......
                          Георги Кулишев
                          Ямбол
                          0889 42 00 74

                          Коментар


                          • #43
                            От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                            Тойота Корола 2.0Д 126 к.с. на 4 год. От последната пролет е със сменен акумулатор, че стария умре. Този е турски и тази сутрин ми беше много интересно как ще върти. Не е карана от 5-6 дена. Първи опит: отворих вратата, натиснах бутона ииии...нищо... Втори опит: Същото+натиснат педал на съединителя запали от раз без проблем, но се замисли -подгрява 2-3 сек. Завърт бодро и запали безпроблемно при включени фарове. Същото повторих още 2 пъти, за да се уверя, че акумулатора е читав.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Тази тема не е обективна, щот тук пишат тези, дето има какво да се изфукат ...
                              Ами да!
                              Нисан Патрол - не е каран от близо 2 месеца, припалван преди около седмица. С 2 подгрявания и леко подаване на газ запали от първо завъртане. За 1-2 минути изравни оборотите.

                              Нафта от Петрол + TDA на Кастрол.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Как стартира двигателя тази сутрин ?

                                Тази сутрин в Бяла Слатина беше -21 градуса. В 7ч. сутринта КИА-та запали от второто завъртане на газ.
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X