Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Trombata за Дакар 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Trombata за Дакар 2012

    Бъдете сигурни,че много хора ще останат изненадани когато Руслан и Руси публикуват истина за Дакар 2012.
    До мен достигна доста инфо ,но нека да пием вода от извора,
    аз ще се включа на по късен етап!Мога само да загатна че със сигурност феновете на Петър ще останат разочаровани!

    Не
    що замряха темите за Дакар 2012,

  • #2
    От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

    Първоначално публикуван от Гриша
    Да се върнем на темата!!!
    За съжаление на модераторите не им харесва истината,но тя е една и скоро Руслан и Руси ще я разкрият !
    Колкото и да ми трият постовете само доказват колко са безпомо
    щни ,опровергайте ме с думи и факти а не по късни доби да триете и да лишавате колегите от мнението ми!
    г-н Ценков явно много добре го оценяват модераторите или имат задължения за безупречния му PR и за това проявяват пристрастие като трият мнение различно от положителното!
    Следващият им ход предполагам е да ми наложат някаква забрана за посещение на форума ,но вярвам че няма да прояват такова безочие!
    Лек ден на всички колеги и бъдете сигурни че много фенове като научат истината за Дакар 2012 ще променят настроенията си !
    Не
    що темите за Дакар замряха ,май еуфорията бе кратка. На какво ли се дължи това?

    P.S.започвам да сейфам всички постове за да мога да ги направя достояние на всички някога,ако евентуално бъдат премахнати.
    Последно редактирано от TROMBA; 26-01-12, 06:53.

    Коментар


    • #3
      От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

      Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
      За съжаление на модераторите не им харесва истината,но тя е една и скоро Руслан и Руси ще я разкрият !
      Колкото и да ми трият постовете само доказват колко са безпомо
      щни ,опровергайте ме с думи и факти а не по късни доби да триете и да лишавате колегите от мнението ми!
      г-н Ценков явно много добре го оценяват модераторите или имат задължения за безупречния му PR и за това проявяват пристрастие като трият мнение различно от положителното!
      Следващият им ход предполагам е да ми наложат някаква забрана за посещение на форума ,но вярвам че няма да прояват такова безочие!
      Лек ден на всички колеги и бъдете сигурни че много фенове като научат истината за Дакар 2012 ще променят настроенията си !
      Не
      що темите за Дакар замряха ,май еуфорията бе кратка. На какво ли се дължи това?

      P.S.започвам да сейфам всички постове за да мога да ги направя достояние на всички някога,ако евентуално бъдат премахнати.
      Tromba не те знам кой си, но се опитай да използваш твойто си име , а не на Руси и Руслан.
      В елементарните ви сметчици които искате да си уреждате не ме намесвайте!

      Какъвто и да е Ценков още дълго има да му дишате праха. Или ако не е така го докажете в някое състезание.

      Призовавам всички тук да престанете с злобните си подмятания, особенно пък на тема пари. Винаги може да дойдете на състезание с нас и да ни "накажете"- нали ние сме хората с парите и можем само да си плащаме.
      Очакваме ви.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: "ФОРУМНО ОТРАЗЯВАНЕ" НА ДАКАР 2012"

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Tromba не те знам кой си, но се опитай да използваш твойто си име , а не на Руси и Руслан.
        В елементарните ви сметчици които искате да си уреждате не ме намесвайте!

        Какъвто и да е Ценков още дълго има да му дишате праха. Или ако не е така го докажете в някое състезание.

        Призовавам всички тук да престанете с злобните си подмятания, особенно пък на тема пари. Винаги може да дойдете на състезание с нас и да ни "накажете"- нали ние сме хората с парите и можем само да си плащаме.
        Очакваме ви.
        Тромбата /Георги Аламуров/е баща на Мартин Аламуров /Малката Тромба/който кара атв -мотокрос и е втори в ИзточноЕвропейския шампионат за 2011г и от 2008 караме само CAN-AM.
        Не съм искал да Ви засегна /Руси и Руслан/ и нямам никакви сметки да уреждам с никой а и не е тук мястото,но ми прави впечатление как от целия български отбор по пресконференциите присъстват само трима човека включително и на днешната пресконференция в София.Смятам че Вие с Руслан имате голям принос за успеха на Ценков на Дакар 2012 и за това повдигам въпроса.Извинявам се още веднъж ако съм Ви засегнал ,но сигурно проблема е в мен тъй като съм малко по-емоционален и казвам нещата с истинските им имена!
        Относно прахта -няма как да дишам прахта на Ценков тъй като сме в различни коридори и моите цели са по мънички и по земни а и нямам тази финансова независимост.Аз отдавна съм се отвратил от взаимоотношенията в спортните среди въпреки че и тази година ще продължа да обикалям и подкрепям сина ми по състезанията ,така че нищо ново не се случва и тук!

        Коментар


        • #5
          От: Trombata за Дакар 2012

          Искам да благодаря на модераторите ,които са направили тази тема/ без мое съгласие / и да им поесня че сами по себе си тези постове един след друг нямат смисъл .
          Бъдете така добри да премахнете това МОДЕРАТОРСКО ТВОРЕНИЕ!

          P.S.Спирам да пиша във форума започвам във FACEBOOK там мисля че няма да ви преча!Тук не само моят рейтинг пада!

          Коментар


          • #6
            От: Trombata за Дакар 2012

            Друг път минават 5 минути и ми триете постовете ,а сега като ви помолих да преманете темата която не съм създал?
            Така е в България "Дай на някого власт и му гледай сеира!"

            Коментар


            • #7
              От: Trombata за Дакар 2012

              Ти нали спираше да пишеш?

              Неприятно е да се наблюдава липсата ти на личен контакт с който и да е от екипа на RallyRaid.bg и желанието ти за личен конфликт. Вложи я тая енергия в спортната кариера на сина ти (Успех му пожелавам!). Нас ни остави да бъдем "лишени от мнението ти" и сами да решаваме на кой да сме фенове и на кой не!

              Коментар


              • #8
                От: Trombata за Дакар 2012

                Никои ли няма да изтрие тая тема?

                Коментар


                • #9
                  От: Trombata за Дакар 2012

                  Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                  Никои ли няма да изтрие тая тема?
                  И Аз съм ЗА, да се трие. Все пак не той е започнал темата. Че не му е работа да се меша, не му е, иначе е мноо готин човек на живо. Ма и този който е направил темата не му прави особенно голяма чест, има си там други наказания и бутони ползвайте ги щом прецените че е правилно, ама от името на друг човек тема......... не е най-сполучливия вариант за назидание.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Trombata за Дакар 2012

                    Що пьк назидание,ако са отделени мненията от тема за да се разчисти темата пак ли е назидание?

                    Лично мнение,не заставам зад никой,даже не ви знам и от коя тема произлиза.Не тьрсете умисьл вьв всяко нещо,преценил модератора и я е отделил.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Trombata за Дакар 2012

                      Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                      Друг път минават 5 минути и ми триете постовете ,а сега като ви помолих да преманете темата която не съм създал?
                      Така е в България "Дай на някого власт и му гледай сеира!"
                      Пиши си бе пич, какво ти пука, виж каква хубава тема са ти направили! На който не му е интересно да не чете! Темата е "Тромбата за Дакар 2012". Който се чувства засегнат нека отговори, а не да се крие зад някакви правила и финансови възможности. Всеки има право на гледна точка и свободно, повтарям, свободно изказване на мнение. То не стига, че ни "заляяяяха с информация" след края на "Дакар 2012", ами сега и мнения /освен положителни/ не могат да се изказват. Спокойно се хвали със сина ти, стига с тази измислена скромност! Браво на него!
                      Айде със здраве!

                      П.П. Аман от ментори!
                      Последно редактирано от box1; 02-03-12, 00:22. Причина: Редакция, да не редактира друг!
                      Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Trombata за Дакар 2012

                        това е цитата от другата тема:
                        От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

                        Липсата на работа и многото свободно време ви се отразява зле момчета! Намерете си някакво хоби или просто пийте по повече и по-често без да пишете пияни във форума обаче

                        Информацията, която имам не като супер модератор от супермодераторският раздел а като приятел на Пепи, е че след пристигането му се разболя много сериозно ... двойни бронхопневмонии и прочие гадости и чак сега (два месеца по късно!) се е поусвестил. Както вероятно знаете Пепи не е професионален състезател (т.е. не му плаща някой друг сметката) и много е изостанал с работата след цялото това фиаско и има много да наваксва, което и прави в момента. Пускането на теми във форума е далеч по-маловажно нещо от работата и всеки го прави когато има време и желание. Последното лесно се изпарява когато тръгвате с рогата напред...

                        Отбора е благодарен на всички, които го подкрепиха и поддържаха. Имайте търпение, ще разкаже всеки каквото има да разказва когато намери време.

                        Заключвам темата защото не мисля, че ще бъде полезна или информативна на който и да било и не отговаря на тематиката на този форум. Ако държите да продължите тази "дискусия" моля отворете си тема в БГМАМА!

                        край на цитата.


                        Показаха се безпристрастните супер модератори и веднага заключиха тема която не им е угодна http://www.offroad-bulgaria.com/show...53#post1813653, а тази 100 дена не я премахват .
                        Думите които Събин употребява -" не е професионален състезател" и " ФИАСКО " отразяват и неговото мнение за участието на българите на Дакар 2012 и ги мисля че са най точните като определения и квалификации.
                        Преди ралито ни убеждаваха в противното ама тя истината е една и рано или късно излиза наяве!

                        Мисля че колегите отдавна са си намерили хоби след като са членове на този форум и не сте Вие човека който да им ограничава правото на свободно изразяване на мисълта с правата Ви на СУПЕР МОДЕРАТОР да играете ролята на предпазно средство/к....м или п.........в/.С действията си само доказвате пристрастност и това че и Вие мислите, че мястото не им беше на Дакар а в БГМАМА след като не чухме тяхното мнение а само оплакванията им!
                        Искрено се надявам този път да не анулирате поста и да отворите темата Почти 4 месеца след ДАКАР 2012 сигурно и други потребители има какво да споделят.

                        Нищо лично към никой но все пак съфорумците заслужават повече,Вие взехте да се подигравате с тях!
                        Последно редактирано от TROMBA; 31-03-12, 06:49.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Trombata за Дакар 2012

                          Явно не разбирате какво означава професионален състезател. Това е човек, който му се плаща да се състезава или казано по друг начин си изкарва прехраната с това.

                          Що се отнася до безпристрастие - никога не съм твърдял че съм безпристрастен! Силно съм пристрастен към хората даващи на този форум и не харесвам мрънкачите, хейтърите, консуматорите, използвачите, селяндурите, простаците, спамърите и лъжците!

                          Темата я заключих защото не виждам смисъл да съществува тема в която злобни и зависливи човечете с дребни душички и виждащи не по далече от носа си да влизат и да изливат злобата си към хора които са постигнали много повече от тях. Нагледал съм се на такива като вас организирайки ендуро шампионата години наред и не мисля да ви бавя и миг. Ходи си у фейс бук и зяй колкото си искаш и издигаи каквито си искаш лозунги. Тук когато един модератор заключи тема това не се обсъжда. Сега взЕми тази отпуска за няколко месеца и като се върнеш пак (че нали си беше отишъл и преди) може да си продължиш тази темичка, в която като ти се прегледат постовете много добре се вижда що за човек си.
                          Последно редактирано от sabin; 01-04-12, 09:28.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Trombata за Дакар 2012

                            Тъпо тъпо!!!
                            Както винаги бана решава проблемите.
                            Сега остава да разберем кой какво толкова повече е постигнал от другите...всъщност не ме интересува.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X