Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 /покупка и цени на рез. части/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 469 /покупка и цени на рез. части/

    Има в mobile една обява за УАЗ 469 с блокирал двигател за 1300лв с документи и регистрация.Колко може да излезе един ремонт на ДВГ.Не знам какво е блокирало.машината се намира в Дупница.ако някои има информация по въпросите да пише.
    LZ1NBN

  • #2
    Ризи,бутала,сегменти м/у 130и180лв,
    шлаифане вал 40-50,лагери-20,
    колела за разпределителния вал 30,
    клапани и глава шлаифане около 50,
    гарнитури около 5-6,
    и са за работа вече много зависи от човека!
    а са възмошни и някои непредвидени харчове
    а да знаеш че като дадеш тези пари ще имаш един свестен двигател при положение,че всичко е направено като хората!!!

    А ако си мераклия мога и да ти го направя!
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #3
      един познат купи Самурай "с блокирал двигател" за 1000лв... оказа се спукана гарнитура на главата... а двигателя тип-топ...

      то цял двигател за УАЗ е смешна сума... въпроса е колко други неща са развалени /евентуално/ ...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Обичайния 2,5 литра с всичко по него беше нещо малко над 2 000 лева. Ама отдавна, сигурно е поскъпнал.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          Обичайния 2,5 литра с всичко по него беше нещо малко над 2 000 лева. Ама отдавна, сигурно е поскъпнал.
          Днес гледах на едно място двигателя за Уаз който е 2.5 е към 2400лв!
          Като 3.0 литра беше 2700лв.Та няма чак такава разлика.Ако човек разполага с такива средства за изцяло нов двигател аз бих си взел 3.0
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #6
            А бе 2700 лв. не са малко пари!
            И като го купи тоя двигател нещо друго ще изтропа!
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #7
              Хубаво де, без пари става само в приказките. В случая 3 000 е общо-взето максималния разход. Виж човека горе направи сметка - няколкостотин лева.
              Трябва да се види колко е изгнило желязото и кви са амортисьорите. И как е заклинил тоя мотор. Ако е станало в движение - ясно че основен ремонт. Ако обаче е вървял, после стоял дълго, и сега стои като заклинено, тогава първо трябва да се свали водната помпа и да се измъкне делкото с вала му. И току виж станало чудото.

              Коментар


              • #8
                spored men za da prodavat uazkata za 1300lv tia e v okaiano sastoianie,vsi4ki znaem kolko struva edna v dvijenie i to s vsi4ki dokumenti,pak za remonta ako si sra4en v racete moje i po eftino da ti izleze,zavisi kakvo e stanalo,ako sa samo lageri niama da ti izleze mnogo,no ako ima skasana biela izlezla prez bloka 4estito,a za nov motor da ne govorim spored men ne si zaslujava.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от marto
                  spored men za da prodavat uazkata za 1300lv tia e v okaiano sastoianie,vsi4ki znaem kolko struva edna v dvijenie i to s vsi4ki dokumenti,pak za remonta ako si sra4en v racete moje i po eftino da ti izleze,zavisi kakvo e stanalo,ako sa samo lageri niama da ti izleze mnogo,no ako ima skasana biela izlezla prez bloka 4estito,a za nov motor da ne govorim spored men ne si zaslujava.
                  Изцяло хубавото на тия джипове че няма електроники с който да се мъчиш по сервизите!Сичко можеш да си го намериш!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от marto
                    spored men za da prodavat uazkata za 1300lv tia e v okaiano sastoianie,vsi4ki znaem kolko struva edna v dvijenie i to s vsi4ki dokumenti,pak za remonta ako si sra4en v racete moje i po eftino da ti izleze,zavisi kakvo e stanalo,ako sa samo lageri niama da ti izleze mnogo,no ako ima skasana biela izlezla prez bloka 4estito,a za nov motor da ne govorim spored men ne si zaslujava.
                    А Уазките за 4000 знаеш ли как ги прявят?
                    Защото аз знам!
                    Не си ли го направиш сам да знаеш какво си сложил и как си го правил не може да ми се вярва освен ако не е ново!
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      според мен виж как и ходовата част.аморт.лагери.диф.и тн.
                      тия работи хвърлят много пари уж всичко е евтино обаче не ба6 така.
                      аз имам 2бр. най много пари отиват по ходова част и окачване.
                      двигателя не е проблем.

                      Коментар


                      • #12
                        Не подаряваш ли случаино едната-коледа иде
                        LZ1NBN

                        Коментар


                        • #13
                          не ве ти луд ли си?
                          това е единственото МПС с което не се разделям...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X