Обява

Свий
Няма добавени обяви.

235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Освен моите да не са били оригинални/говоря за тези от втората снимка/.Мерил съм ги и съм сигурен че са +35. Всъщност резервната ми от тях на Ст.Загора ще мерим.
    OK. Нося рулетка винаги. А то принципно не е невъзможно да има и едните, и другите. До колкото помня във вашето сервизно ръководство (или там каквото съм чел) също пишеше +24. Ферозовите са +19 оригинално. Ама има 2 модела - пак 5.5 и 6 инча широки.

    Та явно може да има някакви особености според пазара, за който е правена конкретната витара, знам ли?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

      Абе имаше една хубава(май trent я беше пускал) и в нея ги имаше всичките джанти слагани на витара, но сега не мога да я открия.
      Ако някой се сеща и я открие да пусне тук един линк!

      Ще се мери на СТЗ Че сега силно не ми се слиза в гаража да ровя при все че имам някъде такива джанти и то без гуми на тях
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #18
        От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
        Абе имаше една хубава(май trent я беше пускал) и в нея ги имаше всичките джанти слагани на витара, но сега не мога да я открия.
        Ако някой се сеща и я открие да пусне тук един линк!

        Ще се мери на СТЗ Че сега силно не ми се слиза в гаража да ровя при все че имам някъде такива джанти и то без гуми на тях
        Предполагам, говориш за тази тема:

        http://www.offroad-bulgaria.com/show...=108615&page=2

        таблицата с джантите са на следващата страница, обаче.

        Слагам линка към страница 2 не случайно - там съм писал /и снимал/ точно за тези гуми. Сега, от позицията на времето /и опита с тези гуми/ да кажа нещо на автора на темата - недей ги слага сега - това не са зимни гуми. Държат се разочароващо на сняг и лед, освен ако не си запален дрифтър
        За кал са ОК, но са по-слаби от кобрите ми. За мен те са перфектния "All terrain" - значително по-тихи от кобрите на асфалт, перфектни за гората, добри за кал, големината им обаче се усеща на баирчета, рискови са за поледици.
        Темата беше за това какви гуми могат да се сложат на стандартна витара, ок де, моята е стандартна със стандартни пружини от Мерцедес и съответно тампони за същия с 4 точки
        Клиърънса ми обаче чувствително се вдигна, така че аз съм си пърфектли хепи от гуметата като цяло.
        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • #19
          От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

          [QUOTE=Calico;1746534]Предполагам, говориш за тази тема:

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...=108615&page=2

          таблицата с джантите са на следващата страница, обаче.
          На гумите ти Mud terain си им намерил много хубави джанти.Каква е цената за 1 брой?

          Коментар


          • #20
            От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

            Купих ги комплект - 300 лева - 4 джанти.
            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

            Коментар


            • #21
              От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

              Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
              Купих ги комплект - 300 лева - 4 джанти.
              Няма ли едни такива и за мен да пратиш по някой към Стара Загора сега за събора в събота Какво ЕТ са и пробвал ли си тези 235/75/15 на джантата от снимката?

              Коментар


              • #22
                От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                @Calico
                Точно за тези тема говоря. Не можах да я открия, защото до последно си мислех че трент я е пуснал и го слагах като критерий при търсенето.
                Там се вижда че джантите(позиция 6) са с ЕТ+25.
                Кажи твоите джанти каква ширина са и какъв им е офсета, защото не открих да го споменаваш в другата тема?
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #23
                  От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                  Там се вижда че джантите(позиция 6) са с ЕТ+25.
                  Кажи твоите джанти каква ширина са и какъв им е офсета, защото не открих да го споменаваш в другата тема?[/QUOTE]

                  До няколко часа гумите би трябвало да са при мен и като демонтирам старите гуми ще видя точно размера-предполагам че са 5.5 j и ЕТ + 25

                  Коментар


                  • #24
                    От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                    Малко нагласяне с великия инструмент чука и горе долу стана Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25012012210.jpg
Прегледи:1
Размер:177.1 КБ
ID:5339138Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25012012213.jpg
Прегледи:1
Размер:188.1 КБ
ID:5339139

                    Коментар


                    • #25
                      От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                      Честито!

                      За да се доведе темата до край кажи къде опират и къде го ползва този чук
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #26
                        От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                        Много приключения да прижевееш с тях
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #27
                          От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                          Първоначално публикуван от kpm_86 Преглед на мнение
                          Малко нагласяне с великия инструмент чука и горе долу стана [ATTACH=CONFIG]409794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]409795[/ATTACH]
                          Със здраве да си ги караш. Виждам , че си си променил мнението за супер проходима Витара. Надявам се да се видим на Ст. бани в неделя и ще сравниш гуменките в "боя" . За тези гуми ти трябват други джанти.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • #28
                            От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                            Честито!

                            За да се доведе темата до край кажи къде опират и къде го ползва този чук

                            Като се махне отпред подкалника откъм купето имаше ламарини в които опираше гумата-начукахме ги и ще се преправя подкалника иначе и в него опира.Като се сдобия с минусови джанти може да се наложи да резнем и малко от калника,но това времето ще го покаже.

                            Коментар


                            • #29
                              От: 235/75/15-има ли нужда от фланци или минусови джанти?

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              Със здраве да си ги караш. Виждам , че си си променил мнението за супер проходима Витара. Надявам се да се видим на Ст. бани в неделя и ще сравниш гуменките в "боя" . За тези гуми ти трябват други джанти.
                              Благодаря ви за пожеланията.Супер проходима става малко по малко и бавно по бавно.Трасетата по които я карам засега в балкана не изискват кои знае какви гуми.Щом досега с тези галоши старите излизах навсякаде без проблем,особено с този диференциал много и помага на машината.Та първо ще си я постегна и подготвя технически за вери хард разходки и самия аз да понатрупам малко опит зад волана в тежки терени и условия,пък живи и здрави догодина може да се замисля за хард гуми-тракторки и евентуално за поставяне на цял мост отпред или някой самурай 98 г. с окачване прижини и амортисьори.Времето ще покаже.Смятам,че на Ст.бани ще има доста дискусии по много въпроси,че и показно Ти в събота няма ли да идваш на разходката или направо в неделя за затвореното?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X