Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДТ 20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДТ 20

    Здравейте, търся бутало за ДТ 20.Или бутало с горивна камера в буталото диаметър 125мм компресорна височина 68.4мм обем на горивната камера около 80куб.см.

  • #2
    От: ДТ 20

    Имам двигател от ДТ-54 и от доста време се каня да го дам за скраб. Буталата му стоят, но не знам в какво състояние са. Би трябвало да са същите.
    Ако имаш интерес пиши. Цена на бутало - 1 бира +разноските за куриерите.

    Коментар


    • #3
      От: ДТ 20

      Мисля, че имам такова бутало, мога да проверя най-рано през почивните дни.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: ДТ 20

        Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
        Имам двигател от ДТ-54 и от доста време се каня да го дам за скраб. Буталата му стоят, но не знам в какво състояние са. Би трябвало да са същите.
        Ако имаш интерес пиши. Цена на бутало - 1 бира +разноските за куриерите.
        Колега, можеш ли да извадиш и снимаш едно бутало от тия , че и за моя дт 20 май ще му трябва бутало. Поздрави.

        Коментар


        • #5
          От: ДТ 20

          Като се постопли малко, че двигателя е отвън.

          Коментар


          • #6
            От: ДТ 20

            Здравейте колеги,от ДТ54 буталото не става, горивната камера е вихрова и е в главата,буталото е малко по високо.Един колега беше сложил бутало от ДТ54 и 3 гарнитури да не опира палеше от четвърт обаче пушек, соло на 1 по малко нагорнище не може да се качи. Съвременни руски двигатели с такъв диаметър няма.Западни камиони и комбайни с такъв диаметър има, буталото с което карам сега е с пъпка и е от някаква западна машина.Много проблеми имах докато го накарам да не пуши,смених разпръсквач,повиших налягането сега съм доволен,не мога да разбера от каква западнярка е,диаметъра е 125мм, височината от бут. болт до челото е 68.4мм предложения ако има някой.Поздрави.

            Коментар


            • #7
              От: ДТ 20

              не знам дали ще съм от полза,но за този трактор разбрах че стават ризите от Шкода РТО, за буталата нищо не мога да кажа
              основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

              Коментар


              • #8
                От: ДТ 20

                Телефона ми е 0886513394, е.пощата marin_naidenov@abv.bg . Ще се радвам да се чуем. Поздрави.

                Коментар


                • #9
                  От: ДТ 20

                  Днес в един скрап в Ямбол се натъкнах на останки от ДТ20, предполагам някой би могъл да вземе нещо от него, преди да го пуснат в пещта Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-03-17 12.07.04.jpg
Прегледи:1
Размер:254.8 КБ
ID:5355802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-03-17 12.09.14.jpg
Прегледи:1
Размер:274.2 КБ
ID:5355803

                  Коментар


                  • #10
                    От: ДТ 20

                    Здравей колега, в кой пункт си го гледал това ДТ, и ако може малко повече информация, кое и как.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ДТ 20

                      В Ямбол, скрапа е до гарата (под моста) - като застанеш с лице към входа откъм паркинга се пада вляво на 300 метра по еднапавирана улица. Иначе и точно срещу гарата има морга, но не е там. Понеже беше събота нямаше работен персонал да питам, само пазача, но той не знае кое как го дават. Предполагам ще може да се вземе на части.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ДТ 20

                        Здравейте!Имам DT 20 и след като почина баща ми не мога да го запаля.Ще ви бъда благодарен,ако получа някакви съвети.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ДТ 20

                          А как го палиш?
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ДТ 20

                            Здравейте колеги! Търся риза за ДТ-20, от ДТ-54 която може да се престърже или от Шкода РТ. Дайте съвет от какво може да се направи или да се престърже - става на вапрос за ДТ-20. Благодаря Ви !

                            Коментар


                            • #15
                              От: ДТ 20

                              Здравейте ,в Пловдив някъде до бившия завод ,,Антон Иванов " има човек , който изработва ризи по поръчка .Баща ми е правил при баща му за ДТ14 преди много години .
                              Според баща ми от ДТ54 ризата няма да стане !
                              В Голям Чардак (Пловдивско) има човек с подобни трактори , но ще ми трябва време да го намеря , за да го попитам .
                              Ей върнах се 30 години назад! Карал съм ДТ14 - яка машинка !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X