Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

    Темата произлиза оттук:
    Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,120)

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Може ли Патрол. ....с дърва.
    Може!Но да направим тестове,а не просто да се возим в гората по черни пътища Примерно 10 точки/места, през които да се премине.С кубик дърва Патроля.....Айде да не гадая.Но някак си силите трябва да са изравнени.Аз съм с 2,5 мотор и 31-ци АТ гуми.Патрула да е нещо сходно.2.8 мотор и същите гуми(примерно)И условието ми е да не е състезателен характера на теста,а нАучен
    Хайлукс и Патрол в действие:
    http://www.youtube.com/watch?v=SpsWV...layer_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=rtO8z...layer_embedded
    А с кубик дърва?.....
    Последно редактирано от Yaro; 23-01-12, 18:33.

  • #2
    От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Може!Но да направим тестове,а не просто да се возим в гората по черни пътища Примерно 10 точки/места, през които да се премине.С кубик дърва Патроля.....Айде да не гадая.Но някак си силите трябва да са изравнени.Аз съм с 2,5 мотор и 31-ци АТ гуми.Патрула да е нещо сходно.2.8 мотор и същите гуми(примерно)И условието ми е да не е състезателен характера на теста,а нАучен
    Хайлукс и Патрол в действие:
    http://www.youtube.com/watch?v=SpsWV...layer_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=rtO8z...layer_embedded
    А с кубик дърва?.....
    добре добре ! хареса ми Хайчето !

    31" с отрицателен офсет ли е ?

    Коментар


    • #3
      От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

      Момчета, вие явно много си харесвате и обичате камиончетата.
      Нема лошо.
      Винаги сте добре дошли за пробите.


      ПП Само за протокола:
      Имам Патрол GR и Навара D22.....от години. Пробвал съм ги по всевъзможни наини.
      .....За гората си купих Мерцедес......къс.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #4
        От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Момчета, вие явно много си харесвате и обичате камиончетата...
        Така е!

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Винаги сте добре дошли за пробите...
        Това е неизбежно! А и крушовицата съм ти приготвил,,,,

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        ПП Само за протокола:
        Имам Патрол GR и Навара D22.....от години. Пробвал съм ги по всевъзможни наини.
        .....За гората си купих Мерцедес......къс.
        Преди Хайлукса имах Навара Д22.Единственото общо между тях е,че и двете са пикап....в полза на Тойотата.
        Тук обаче говорим за проходимост(само и единствено),а не за издръжливост!Естествено ,че не мога да сравнявам здравия преден мост на Нисана(Патрул) и независимото на Хайлукса.Няма база за сравнение!
        Но за да се придържаме към темата.....Много ми е интересно да се намерят колеги със 120-ки...90-ки.....да направим проби.Няма да ги вкарваме в гората.Има достатъчно незалесени места с подходящ терен.

        Коментар


        • #5
          От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

          Аз мога да дойда за тест, но съм с много асфалтови гуми.

          Коментар


          • #6
            От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

            Може ли и аз да участвам с моя от подписа.

            Коментар


            • #7
              От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              Аз мога да дойда за тест, но съм с много асфалтови гуми.
              За теб и гумите ти разбрах...А возилото какво е?

              Коментар


              • #8
                От: Преимущества и недостатъци на пикапа (Toyota Hilux) в сравнение с джипа (ТЛК 90,1

                Първоначално публикуван от krasitotkov Преглед на мнение
                Може ли и аз да участвам с моя от подписа.
                А Тойотка имаш ли си?...Идеята не е просто да правим "някакви" тестове,а да сравняваме пикап Хайлукс с ТЛК90,120....
                Иначе за сеира си добре дошъл!

                Коментар


                • #9
                  От: Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

                  ТребЕ има 120ка.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

                    Мите, що не кажеш направо кое как е при тия две Тойоти и да се свърши?
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

                      Е аз казах.

                      120ката е по проходима, Хайлукса носи повече. Като предно окачване са почти еднакви, като задно едната е на пружина, другата на ресор и двете са на твърд мост. 120ката е фул таим с по мощен двигател и тракшън контрол, а Хайлукса (за 2.5) е парт тайм с мотор с 50 коня по малко, но толкова тежък. Сега сложи към уравнението и свесовете които на Пикапа са с по един лакът повече от на джипката, и...

                      Какво има да се тества?
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Какво има да се тества?
                        Бирата

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сравнение на Toyota HiLux и алтернативи в реален тест.

                          Като няма подходящи за сезона гуми копа като диво гуде .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02154.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5341284
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X