Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Речено,сторено!(САЩ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Речено,сторено!(САЩ)

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    А тази народката, дето е без цуциен... Това не е ли много опасно!
    Иска ти се! Я пак погледни,ама по-внимателно

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Жоро супер! От Аляска на Хаваите!!
    Искаааам!!! Всичко искам!!
    Искаш,ама нЕма!Водих те в Кавказ.Сега и на Хаваите ли искаш?Глезан!

    П.П.Нямам време последните дни да избера снимки за поредната порция шарени рибки под вода Сигурен съм ,че ще ми простите,но се налага да отделя доста време на друго занимание.А снимките на шарени рибки са стотици Ако на някой му е любопитно с каква техника са правени моа 'а му ка'а.Хубавите са с лентово апаратче еднодневка Кодак 24 кадъра за 5-6$ и пластмасова кутиика за 2$.Лошите са с Никон Д200 с 'кви ли не чудесии за него.Така и не разбрах как работи правилно
    Последно редактирано от goshko-loshko; 10-02-12, 23:39.

    Коментар


    • #92
      От: Речено,сторено!(САЩ)

      И аз искам на Хаваите при... рибките...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #93
        От: Речено,сторено!(САЩ)

        И аз искам да изкажа благодарности за пътешествието, аз мога само да мечтая.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #94
          От: Речено,сторено!(САЩ)

          .......





















          Laguna







          Следва...

          Коментар


          • #95
            От: Речено,сторено!(САЩ)

            Преди 2 седмици пускаше по-интересни "рибки"
            LZ1DWW

            Коментар


            • #96
              От: Речено,сторено!(САЩ)

              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
              Искаш,ама нЕма!Водих те в Кавказ.Сега и на Хаваите ли искаш?Глезан!
              Водил ме той!! Добре, че носех резервни части, та ти давах да оправиш пикапа, иначе го беше закъсАл!!
              А искам не само на Хаваите, а навсякъде!!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #97
                От: Речено,сторено!(САЩ)

                Брайс каньон, Дяволската кула, Цион Нешънъл парк, Антилоуп каньон, Уайт сандс - повече няма да изброявам къде се надявам да си ходил и да разправиш. Ще чакам, ма нетърпеливо
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #98
                  От: Речено,сторено!(САЩ)

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Брайс каньон, Дяволската кула, Цион Нешънъл парк, Антилоуп каньон, Уайт сандс - повече няма да изброявам къде се надявам да си ходил и да разправиш. Ще чакам, ма нетърпеливо
                  Няма да са в тази тема.Това са едни други пътешествия,които съм правилДяволската кула е в Уайоминг.И там съм бил по едно друго време.Свещенно място за Лакота.Минах покрай Антилоуп канион,който е на територията на резервата Навахо(Червените скали),но и там съм бил по друго време.Брайс каньон също беше по път(Югозападна Юта)но и там съм бил по друго време...Зайън(Цион)парк......Йелоустоун.....Не бъди нетърпеливЩе има да почакаш.Имам около 30 000 снимки в компа и два големи куфара с хартиени.И всичките от пътешествия.МатрЕала е сериозен и по лека,лека....живот и здраве
                  Тази тема е към края си така или иначе(време не остава ) Но съм замислил следващата да е "Островите на Нова Англия" и по точно на Масачузетс,Род айлънд,Мейн и Ню Хампшър.Само Вермонт от всички 5 щата(New England)Няма излаз на океана....

                  Коментар


                  • #99
                    От: Речено,сторено!(САЩ)

                    Колега, благодаря , че споделяш пътешествието си с нас!!! А там, където вместо към Ню Йорк литна към Мауи, се смях с глас пред монитора!!! Аз щях да направя същото на твое място!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Речено,сторено!(САЩ)

                      Vili4ka,много хора в този форум биха го направили ...И го правят.То и за това май сме се събрали тук По интереси

                      Коментар


                      • От: Речено,сторено!(САЩ)

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        ...Дяволската кула е в Уайоминг.И там съм бил по едно друго време.Свещенно място за Лакота...
                        Гоше, по моите скромни познания свещените земи на лакота са в Блек хилс, Южна Дакота. Именно там, заради откритите златни залежи започва и конфронтацията между лакота и белите, довела до трагични последствия за целия съюз на сиу- лакота, оглала, тетон и др., както и до изгряването на звездите на Крейзи Хорс(Лудия кон) и Седящия бик(Татанка Йотанка) след разгрома на Къстър при Литъл Бигхорн.

                        Коментар


                        • От: Речено,сторено!(САЩ)

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Гоше, по моите скромни познания свещените земи на лакота са в Блек хилс, Южна Дакота. Именно там, заради откритите златни залежи започва и конфронтацията между лакота и белите, довела до трагични последствия за целия съюз на сиу- лакота, оглала, тетон и др., както и до изгряването на звездите на Крейзи Хорс(Лудия кон) и Седящия бик(Татанка Йотанка) след разгрома на Къстър при Литъл Бигхорн.
                          По тези земи "собственици" в различни времена са били Арапахи,Шушони,Гарвани,Шейени,Киоуа,Лакота.....Специално "Дяволската кула" е била свещенна за Лакота(само)
                          П.П.Накара ме и Уикипедиа да отворя Ама и те са на същото мнение.
                          П.П.П.Уайоминг граничи с Южна Дакота. Не е много далече от Северна Дакота.Уффффф,тая Северна Дакота!Кошмари сънувам вече ,че не съм бил там
                          Последно редактирано от goshko-loshko; 21-02-12, 16:01. Причина: Допълнение

                          Коментар


                          • От: Речено,сторено!(САЩ)

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            По тези земи "собственици" в различни времена са били Арапахи,Шушони,Гарвани,Шейени,Киоуа,Лакота.....Специално "Дяволската кула" е била свещенна за Лакота(само)
                            С нетърпение чакам да разкажеш за тамошния край.

                            Коментар


                            • От: Речено,сторено!(САЩ)

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              С нетърпение чакам да разкажеш за тамошния край.
                              Лелеееее,е това вече е с повишена трудност!...Набезите ми по тези места за 10-12 години са много и хаотични....Ще се опитам да ги систематизирам обаче.Много се интересувам от Индианската история.Харесва ми.Разкази за индианци са ме водили и в Канада не веднъж."Око да види,ръка да пипне!"

                              Коментар


                              • От: Речено,сторено!(САЩ)

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Колега, благодаря , че споделяш пътешествието си с нас!!! А там, където вместо към Ню Йорк литна към Мауи, се смях с глас пред монитора!!! Аз щях да направя същото на твое място!
                                А той Гошко не е спирал да лети. Само дето сега фърка на къси дестинации тука в родината. Но ние в кино салона нямаме друга работа и ще чакаме новите серии от презокеанските Му полети.
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X