Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата Война 3 - съдийско предложение.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

    Заключвам темата според желанието на Злати - той има това право темата си е негова.

    Но ти Злати не си прав. Защото не може да се отказваш от една критика при положение че имаш толкова от нас които не са на това мнение. По същата логика да знаеш че отдавна трябваше да сме затворили с Брат ми портала защото постоянно има по няколко човека на които сме крайно несимпатични и според тях вредни... Помисли си!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

      Злати, я се дръж сериозно и не се поддавай на непремислени обвинения!

      Отключвам темата, защото има неща, които трябва да се кажат и то тук, а не да отварям друга.

      Очаквах всички да премислят нещата и да пишат без емоции.

      Идеята на Злати ще се наложи, независимо дали на някого не му харесва. Меко казано, огромна част от противниковия отбор не беше на нивото на мероприятието. Голяма част дойде в последния момент и докато се оправим с тях, прескочихме здраво разписанието. С малки изключения никой от "Ловците" не беше чел регламента и по време на инструктажа, а и в самата игра задаваха абсурдни въпроси, с което само ядосаха Злати, на което всички бяхме свидетели.

      Твърде много "баласт" имаше, а един от най-универсалните филтри е входната такса. Който плаща, знае за какво плаща и най-вече за какво е дошъл.

      Лично аз имам право на претенции към съдийството, защото осигурих голяма част от съдийските материали и логистиката им. Освен това, до старта на играта търчах да облепям с тиксо джиповете и да всявам малко ред сред "неразбралите". Така че по вашата логика аз имам някакво право на претенции, обаче... оказва се, че нямам такива.

      В заключение - изцяло подкрепям идеята на Злати, а и косвено на Венци, че нивото трябва вече рязко да се вдигне и, че хората, които се стараят и знаят за какво са дошли, нямаме интерес от калабълък, който идва в последния момент и предимно създава проблеми. Затова изцяло подкрепям идеята на Злати, даже си мисля за допълнително изискване - я препоръка от утвърден участник, я поне няколко игри по пейнтбол, защото именно там ставаха разправиите.

      Това мероприятие вече категорично не е за "новобранци", еле пък за немотивирани хора. Всички други дадохме някакви "щети" - потрошени коли, изгорен бензин и амортизация, дори и за който не е счупил нещо, на нас част от оборудването ни е в доста тежко състояние и имаме неизползваеми пушки поне за месец докато дойдат резервните части... И както каза Венци - това се прави за личен, но и за общия кеф. Обаче май не държим да правим кефа на сульо и пульо, а накрая да им слушаме мрънканията и откровените заяждания.

      Както се казва - това беше краят на детския период.
      Последно редактирано от Obersturmbahnfuehrer; 02-07-07, 10:39.

      Коментар


      • #18
        До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

        Аз съм доволен от вчерашния ден, по никакъв начин не се чувствам ощетен и ще се радвам пак да участвам в подобна сбирка, но ако има разбирателство между всички.

        Винаги ще участвам и ще подкрепям Злати във всяко негово начинание. Мисля, че няма по добър организатор от него за каквото и да било мероприятие. Смятам, че се е доказал многократно.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

          Като капитан на отбора на ловците за следващата "Голяма Война" ще си кажа и аз мнението.

          За нивото на тази игра сме виновни всички- и капитаните на двата отбора, и съдиите и самите участници.
          Организацията не беше на необходимото( очакваното) ниво, защото някакси я попретупахме, и не оказахме необходимото съдействие( логистично и финансово ) на съдиите.
          Такова начинание не се организира без пари, с една среща и няколко телефонни разговора....
          За мен "Голямата Война 2" беше полезна, донякъде приятна и много поучителна.
          Наистина трябва на следващата война да минем на по-високо организационно ниво, и се надявам, че ще успеем да го осъществим.

          Очаквам да се споразумеем за дата (или поне в кой месец) за следващата "Голяма Война" и да започнем планомерна работа по организацията и.
          От нападки и язвителни подхвърляния по форумите никой няма полза.
          Понеже резултата е 1:1 трябва РЕВАНШ!
          Да запретваме ръкави и да започваме
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

            Жоре, има си регламент и това, което решихме още в сряда е, че точките няма да се маркират от съдиите, ами всеки трябва да си ги намери. Може би наистина трябва да има по един малък знак на точката, но това ще е занапред.

            Организацията до голяма степен беше объркана от вашия отбор, който се събира много време отвъд графика и се наложи инструктажът и предстартовата подготовка да се претупа. Така че си трайте за това, защото беше казано, че след 9:55 няма записвания, а вие дотогава бяхте половин отбор.

            Коментар


            • #21
              До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

              Точно за това става въпрос.
              По време на последната среща за обсъждане на играта от двата отбора решихме съдиите да обозначат базите и да опънат лента в кръг с радиус 50м около тях. Също така решихме да им платим по 50лв и във всяка база да има по 1 съдия......и т.н.
              Нищо от това не се случи, защото не им помогнахме с нищо.

              Аз видях съдия при първата битка(засада) и след края на играта.

              Така че нека не обвиняваме за всичко закъснението в нашия отбор.
              Нашите слабости в организацията са си за наша сметка.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #22
                До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                А, не помниш ли, че се разбрахме правилата да се публикуват за последни обсъждания и корекции тук? Които именно бяха и нанесени и регламентът беше актулаизиран, при това в червено. Съдиите ако бяха седяли само по точките, щяха да изтърват болшинтвото боеве. Особено с най-измъчената точка, около която до последно се гонихме в голям радиус.

                Коментар


                • #23
                  До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  А, не помниш ли, че се разбрахме правилата да се публикуват за последни обсъждания и корекции тук? Които именно бяха и нанесени и регламентът беше актулаизиран, при това в червено. Съдиите ако бяха седяли само по точките, щяха да изтърват болшинтвото боеве. Особено с най-измъчената точка, около която до последно се гонихме в голям радиус.
                  Да разбирам ли, че си доволен от организацията?
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                    Не бъркай организация със съдийство. За съдийството вече казах, че съм доволен към настоящия момент. За организацията също казах, че поне половината ви хора не бяха и чували за правилата, камо ли чели регламента, а някой бяха дошли, щото са нямали други занимания в неделя. Май доста от вашите по едно време са зацепили на кръчма, а двама направо са си тръгнали.

                    И от редовните игри знаеш, че съдиите са за спорни или критични ситуации. Не могат да стоя да всеки и да гледат дали мами и какво прави.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                      И аз (като Алекс) не съм особен фен на пейнтбол-а, може би не съм открил магията в него , повече ме кефи карането, но участвах и за да помогна на приятели с транспортни логистики (шофьорче с английски).

                      Видях обаче не малко колеги с огромно желания, разбиране и хъс за добра спортсменска игра и в двата отбора и затова ви желая успех в организацията и провеждането на бъдещите Големи Войни!

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      ...Винаги ще участвам и ще подкрепям Злати във всяко негово начинание. Мисля, че няма по добър организатор от него за каквото и да било мероприятие. Смятам, че се е доказал многократно.
                      Напълно подкрепям

                      Коментар


                      • #26
                        До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                        Първо, още на предварителната среща с Събин и Обера казах, че "Следващата Война(3), ще е ПЛАТЕНА", така че......!!!!!!

                        Към В. Петров:
                        Венци, една единствена точка беше маркирана. На База2, съдии имаше но дойдоха в 16:56 и нямаха понятие, къде точно е бзата,
                        само Събин слезе до точните координати, а на какво разстояние беше вашата Тойота, няма да спорим...!!!

                        Към Обера:
                        1.Не влагам емоции приятелю.
                        2.Видя къде беше, спрямо база2, която не беше маркирана.
                        3.Не сме се разбирали точките да не се маркират изобщо, а да се избират по карта. Ако си пропуснал да промениш текста в регламента,
                        мисля, че си се убедил в неправилноста на това.

                        Към Събин:
                        1. Взехме общо решение за заплащане на съдиите по 50(петдесет) лева на човек, но някой не спази уговорката...???!!!
                        2. Нямам щения и не желая да бъда съдия по никакъв начин
                        и срещу каквото и да било заплащане!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Аз съм най-обикновен боец!!!

                        Към Злати:
                        1.Не се прави на ощипана госпожица,
                        а се постарай да вземаш участие в организацията
                        на Войната "от близо", не става само с приказки!
                        2.Иди няколко пъти на пейнтбол.
                        3.Научи се да работиш с ГПС и тогава предявявай претенции за бюджет, който така, или иначе, явно ще ти осигурим,
                        но поне си заработи възнаграждението, като хората,
                        за да не се налага да се правиш на обиден отново
                        и да доказваш, че не си "лишний человек".

                        И нека не си говорим, за безсплатни мероприятия,
                        кой колко му струва и т.н.!!!! Всички сме наясно, че удоволствията са платени, с цялата тежест от това.....

                        Коментар


                        • #27
                          До: Голямата Война 3 - съдийско предложение.

                          Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                          ,

                          Към Злати:
                          1.Не се прави на ощипана госпожица,
                          а се постарай да вземаш участие в организацията
                          на Войната "от близо", не става само с приказки!
                          2.Иди няколко пъти на пейнтбол.
                          3.Научи се да работиш с ГПС и тогава предявявай претенции за бюджет, който така, или иначе, явно ще ти осигурим,
                          но поне си заработи възнаграждението, като хората,
                          за да не се налага да се правиш на обиден отново
                          и да доказваш, че не си "лишний человек".

                          И нека не си говорим, за безсплатни мероприятия,
                          кой колко му струва и т.н.!!!! Всички сме наясно, че удоволствията са платени, с цялата тежест от това.....
                          Аз не съдийствам за възнаграждение и за твоя информация съм играл доста пейнтбол. Ако нещо не ти харесва в правилата, сърди се на себе си, аз правила не съм изработвал, спазвал съм стриктно последния вариант, публикуван от Обера. И не оправдавй тоталната липса на тактически замисъл вав Вашия отбор с измислени съдийски грешки. По-добре поговори с Жоро, Волк и другите и вижте къде може да подобрите тактиката и стратегията си. Като начало предлагам да научиш някои от Вашите бойци да познават часовника. И ако смяташ, че можеш да се справиш по-добре от сегашния съдийски екип, докажи го, като мъж, на дело, заеми се с организацията и контрола, пък после пак ще говорим. Ако правилно си спомням, и на първата нямаше маркирани точки, но никой не рева за това. Чудя се дали защото тогава Вие не възразихте, сигурно защото бяхте победители.
                          Пиша в множествено число, защото считам, че капитана говори от името на отбора си.
                          Както вече казах, няма да участвам под никакъв предлог в Голямата Война 3. Не защото съм сърдит на някой, а защото си имам принципи и си ги спазвам. Така че желая късмет на новите съдии.
                          Моля, нека отново да заключим тая тема и модераторите да не я отварят повече.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X