Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за гуми Corghi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машина за гуми Corghi

    Здравейте, имам машина за гуми Corghi или както там се пише... Имам проблем с нея... Изпуска въздух при освобождаването на лапата, баща ми каза, че някъкъв клапан се е счупил и не може да се оправи.. Някой знае ли за какъв клапан става въпрос и от къде може да се купи такъв или подобен...който да може да се "побългари" за да стане


    на машината пише Corghi Artiglio Automatico


    П.С. Не съм сигурен, че темата е за раздела и моля да бъда извинен!

  • #2
    От: Машина за гуми Corghi

    Снимай този клапан, пък ще му мислим.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      От: Машина за гуми Corghi

      Първоначално публикуван от GamenCho Преглед на мнение
      Здравейте, имам машина за гуми Corghi или както там се пише... Имам проблем с нея... Изпуска въздух при освобождаването на лапата, баща ми каза, че някъкъв клапан се е счупил и не може да се оправи.. Някой знае ли за какъв клапан става въпрос и от къде може да се купи такъв или подобен...който да може да се "побългари" за да стане


      на машината пише Corghi Artiglio Automatico


      П.С. Не съм сигурен, че темата е за раздела и моля да бъда извинен!
      В България има фирми които внасят машини Корхи,потърсихте ли някоя от тях?Навремето имаше едни Интерпан,или нещо подобно...
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        От: Машина за гуми Corghi

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Снимай този клапан, пък ще му мислим.
        Той отде да знае къде е клапана, че да го снима...
        Нали прочете-баща му казал, че имало "някакъв" клапан... пък той кой знае де се намира... Пък покрай машината е мръсно и прашно...

        Колега, извинявай, но по-голяма вероятност за получаване на добър съвет щеше да имаш, ако беше отворил ламарините на машината, да видиш къде е въпросният клапан, да опишеш максимално подробно какъв ефект дава при работата му, и тогава да питаш, но конкретен въпрос.
        Така никой не може да отгатне кое какво е, и защо е така, а не инак...
        А иначе тук има доста хора които ще ти дадат точен съвет. Но с така поставения въпрос няма как да се помогне.
        Ремонтите не се правят по интернет.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Машина за гуми Corghi

          фирмата обслужваща тази марка е "интерпан",а пък аз имам познат и колега, който ремонтира бракуваните машини на "диана" ,които са от тази марка ,за да ги поизтормозят още малко преди да се продадат на мераклии за маркови машини на 30% от реалната цена.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X