Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Двигател на УАЗ

    искам да знам с каква сила трябва да се стегне главата на Уаз 2206.Ако нчкои знае щш бъда много благодарен чакам ва6ите отговори

    Коментар


    • #17
      От: Двигател на УАЗ

      Преди Чукчи да стане писатель е необходимо малко от малко да бъде читатель...
      Надявам се да не притягаш глави, както пишеш...
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        От: Двигател на УАЗ

        Това е заради бързината та можете ли да ми кажете с каква сила се стяга главата на Уаз2206

        Коментар


        • #19
          От: Двигател на УАЗ

          ЗдравеЙите, отново проблем с Ужаската, 2 и 3 цилиндър не работят дори и след смяна на кабели и свеЩшти. Може/ли да е от гарнитурата на главата, ако замеря компрресията колко атмосФвери трябва да/е ?
          Последно редактирано от Жоро Донечки; 15-01-12, 11:56. Причина: неразбираем правопис!!!

          Коментар


          • #20
            От: Двигател на УАЗ

            6 атм но работи и на 3 атм
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #21
              От: Двигател на УАЗ

              Първоначално публикуван от italiqneca82 Преглед на мнение
              Здравеите отново проблем с Ужаската 2 и 3 цилиндър не работят дори и след смяна на кабели и свешти. Можели да е от гарнитурата на главата ако замеря компрресията колко атмосвери трябва дае ?
              Преди да свалиш главата, провери хлабините на клапаните.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                От: Двигател на УАЗ

                Може да е изгоряла гарнитурата на главата между 2 и 3ти цилиндър. Случвало ми се няколко пъти
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  От: Двигател на УАЗ

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120112.jpg
Прегледи:1
Размер:87.6 КБ
ID:5334767Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120113.jpg
Прегледи:1
Размер:142.4 КБ
ID:5334768Ето днес като измерих налягането първи и четвърти 4 атм. а втори и трети 0 атм.можели главата да е крива .
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    От: Двигател на УАЗ

                    Колега така като гледам е трудно да се каже дали е крива главата.Но като гледам разтоянието от отворите с резбите за свещите до края на горивната камера,главата ти е за нискооктанов бензин,така,че спокойо може да я фрезоваш за 92 бензин.Така хем ще изправиш главата ако е крива,хем ще вдигнеш мощноста и ще подобриш работата на газ и бензин.Има тема по този въпрос прочети я,за да ти се изясни какво ти казвам.После ако можеш да си намериш гарнитура за глава от старите т.е. от едната страна са медни,мисля,че ще имаш успех.Затягането на главата също не е за подценяване,хубаво е да се притегне по указаните параметри от производителя.За змз 24 беше 90 нютона,но за 21 мотора мисля,че е 7,3 7,8 кгс.м така пише в една стара книга,която имам.Пожелавам ти успех колега,дано съм бил полезен.
                    Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                    Коментар


                    • #25
                      От: Двигател на УАЗ

                      Първоначално публикуван от italiqneca82 Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]404518[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]404519[/ATTACH]Ето днес като измерих налягането първи и четвърти 4 атм. а втори и трети 0 атм.можели главата да е крива .
                      Точно както ти казах гарнитурата е изгоряла между втори и трети цилиндър. Добре е да се шлайфа главата.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #26
                        От: Двигател на УАЗ

                        Направо е за рендосване и къси повдигачи. Не е задължително да е деформирана, но е много вероятно. Можеш да я провериш с хубава линия по всички направления и измервателна пластина. Допустимото е 0.20мм. Но правилното е -3,5мм. Ще се изненадаш от резултата
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Двигател на УАЗ

                          Здравеите. Мерси за оговорите . Главата е рендосах с 2мм. утре ште почна да шлаифам клапаните заштото пловината клапани не лягаха добре и почвам зглобяването. Трябвали да сложа други повдигачи при толкова отнемане на главата.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Двигател на УАЗ

                            Трябвало е да я рендосаш с 3,5мм (от заводско състояние) Трябва да скъсиш повдигачите с колкото си свалил горивната камера. Може да регулираш клапаните и с тези, но ще нарушиш мазането.

                            И защо поне малко не се постараеш да пишеш грамотно.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Двигател на УАЗ

                              Здравейте колеги, за да не пускам нова тема реших, че тази тема е най близка до проблема, който имам, а той е следният: Щеката за маслото е поставена в тръбичка на картера, но същата тази тръбичка липсва. Та може ли някой да ми каже каква е дължината на тази тръбичка за да мога да я изработя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X