Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Условия за ски на Банско!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Условия за ски на Банско!

    Тука всеки дава полезна информация от последното си посещение! Какви са били условията?
    LZ1ZAH

  • #2
    От: Условия за ски на Банско!

    Върнах се на 21.01 от Банско. Пистите обработени добре (както винаги). Картите без намаления за "постоянни клиенти" - скъпички, като за криза, ама колкото - толкоз. Много македонци и румънци. Гърци и българи по-малко от други години.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      От: Условия за ски на Банско!

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Върнах се на 21.01 от Банско. Пистите обработени добре (както винаги). Картите без намаления за "постоянни клиенти" - скъпички, като за криза, ама колкото - толкоз. Много македонци и румънци. Гърци и българи по-малко от други години.
      А цените на нощувките на хотели 3 -4 звезди ?
      На 2 звезди може и без отопление да са .

      Коментар


      • #4
        От: Условия за ски на Банско!

        За нова година бях в Банско, а колега беше намерил нощувки по 25 лв. най-евтино в сравнително малък семеен хотел. Не съм чул някъде да настаняват без отопление, ама кой знае...
        Пускам линк на единствената засега читава уеб-камера, от която може сравнително добре да се види какво е положението на гондолата. Моля модераторите да преценят дали може да остане: http://banskoblog.com/web-cam/
        JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

        Коментар


        • #5
          От: Условия за ски на Банско!

          Цените на нощувките не са проблем - с предварително записване в 4* със закуска и вечеря на блок маса - 80 лв за двама възрастни с едно дете мисля е съвсем приемливо. Имаше си и жива музика на вечеря, вътрешен топъл басейн - 28 градуса - няма проблеми за деца, фитнес зала и други екстри. За името на хотела лични, за да не спамим тук. В малките хотели цените са по 20 лв на човек без и 25 лв на човек със закуска.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #6
            От: Условия за ски на Банско!

            Такова беше днес на Тодорка. На "Козела" /около 2200 метра н.в./ вълеше сняг, а на 2600 грееше слънце. Около -12 градуса - СтрахотноНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0151.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5341747Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0150.jpg
Прегледи:1
Размер:111.3 КБ
ID:5341748Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0152.jpg
Прегледи:1
Размер:60.3 КБ
ID:5341749
            Последно редактирано от wolf70; 29-01-12, 20:36.
            Nissan Pathfinder 2.5 dci

            Коментар


            • #7
              От: Условия за ски на Банско!

              Уеб камери на живо от Банско ски писти

              Коментар


              • #8
                От: Условия за ски на Банско!

                Днес се добрах до Банско към 11 часа. Оказа се че картите за следобедно каране се продават от 12,30 / не го знаех/.
                След много късмет и опашки в 12,10 бях на Бъндеришка поляна.
                Мнение за пистите - Шилигарник, ски път Банско - сини писти. Всичките писти бяха в състояние бабуна, нарязани и показал се тук таме лед/но не много/.
                Като по слаб скиор каращ основно по сини писти съм малко разочарован от състоянието на пистите. Даже и ски пътя беше нарязан там където е по стръмно.
                Извод: или
                1.Концесионера не си е свършил работата. Т.е. не е обработил пистите.
                или
                2.Късно съм се качил и явно в събота и неделя на Банско трябва да се кара до 13 часа.
                Негативни отзиви:
                1. Като плащащ ски карта, поне една диплянка с маршрута на ски пистите да датат.
                2. Ниглежираното отношение на отговарящите за съоръженията. Сравнявам с Боровец - на всеки лифт има хора на Бороспорт, които са по учтиви. Може и да не е задължително не знам.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  От: Условия за ски на Банско!

                  Колега това с диплянките и на Пампорово не дават.. Със семейството се каним след една седмица да отидем на Банско да покараме малко, но като гледам прогнозата се плаша дават го едни 12 градуса.. Интересува ме сутринта как е състоянието на пистите, ти какво искаш да кажеш с това до 13 часа? Има народ или пистите са разлигавени..
                  Non scholae sed vitae discimus.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Условия за ски на Банско!

                    Днес времето беше идеално за ски/ затова и реших да отида /. Температури от -2 до - 7. Горе на Тодорка слънце,мъгла на средата между Тодорка и Шилигарник.
                    Очаквах че като е навалял сняг - вечерта ще обработят пистите и ще бъдат идеални.
                    Много хора имаше наистина - неочаквано. Но повечето бяха гърци и македонци.
                    Не знам следващата седмица дали ще има снегояд. Но стигнах до извода/не е толкова сложно/ ,че на Банско трябва да се кара от по рано сутринта.Не съм карал сутринта, но питах един ски учител и той каза че сутринта си е било готино.
                    Пистите не бяха разлигавени, просто новия сняг беше снесен от скиори и сноубордисти.Така поне на мен ми се стори.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #11
                      Снощи долу в Банско валя страшен дъжд бях се отчаял че ще караме, но днес се изненадах. Дори и пистата до Банско имаше сняг. Не ми харесаха бабуните по пистите. Преобладават турци и румънци.
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Условия за ски на Банско!

                        Преславе качи се сутрин и ми кажи има ли обработени писти. Колкото пъти ходя на Банско - все бабуни и нарязани писти.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Условия за ски на Банско!

                          Извинявам се че сега пиша, просто нет в хотела нямаше и ми беше зор през телефона. Вчера(08.02) пистите бяха в ужасно състояние. Големи бабуни по равното много неутъпкан сняг.. Ските трудно вървяха. Пътечките около пистите се утъпкаха и станаха (лично за нас) по приятни за каране. Ние бяхме само през седмицата и искам да ви кажа, че веднъж се излъгахме да идем по късно на лифта (около 9 часа) и чакахме цял час на опашка. Както и да е прекарах страхотно доволен съм имаме много кадри от Го Прото, така че ще монтирам един клип и ще го постна тук.
                          Извинявам се на "uazik", че не ти се обадих но просто карахме от понеделник до петък и предположих, че няма да си на Банско!
                          Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 10-02-13, 01:06.
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Условия за ски на Банско!

                            В сряда бях Боровец, а в Събота на Картала.
                            Мерси за информацията. Имам чуството че най добре обратват пистите на Боровец.
                            За сега правя само изводи.
                            only 4 x 4,sim AWD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Условия за ски на Банско!

                              Банско днес

                              Време отлично. Писти състояние - стигнах до извода /не само за Банско /, че карането до 12,00 си е най добро.Открих сигурно топлата вода.
                              Пистите днес бяха добре/но не превъзходно / обработени. Томба сутринта беше идеална. На Платото също. За старите писти бъркам им имената /до Шилигарника/ също може да се каже добра дума. Днес карах само червено и черно и мога да дам добри отзиви.
                              only 4 x 4,sim AWD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X