Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ботуши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ботуши

    Вярно е, унты не са за Балкани, обаче при нас през зима въпрос въпрос с локви и киши не стои изобщо. Но пък при низки температури гума се чупи на парчета при лек удар, същото се отнася и за пластмасовите неща. Когато в Сибир се говори за низки температури, става дума за студ от порядък - 35С и надолу.

    Коментар


    • #62
      От: Ботуши

      Предлагат ли се в някой магазин във Варна?

      Коментар


      • #63
        От: Ботуши

        Хуу де, ма ние не сме в Сибир и темата е за ботуши за нашите условия.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: Ботуши

          Колега, доволен ли си от ботушите и пускат ли вода в кишата.

          Коментар


          • #65
            От: Ботуши

            Тази зима, си купих такива ботуши http://www.decathlon.co.uk/weasy-boots-id_8189051.html Откакто е завалял снега и докато не се стопи ще си ги нося. Единствено трябва да се вади вътрешния ботуш за да се изпарява влагата в него. По-топли и сухи никога не са ми били краката. Обувки за високопланински преходи имам, но са твърди, тежки и не може да се кара кола с тях.
            [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

            Коментар


            • #66
              От: Ботуши

              Колега,как ги купи тия ботушки,че като почна да попълвам полетата за адрес и телефон не стига мястото и стои до половината.Пробвах 2 пъти и все същото
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • #67
                От: Ботуши

                Тия ботуши дето ги взех са трепач.
                Сега се търсят подобни дамски.

                Помагайте
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #68
                  От: Ботуши

                  Предполагам че преди/след всяко излизане третираш кожата, ще споделиш ли с какво, че и аз съм се огледал в тези ботуши?
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ботуши

                    С нищо всъщност и не са мръднали
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ботуши

                      Търся за майка ботуши за село и за отскачане в града. С меки подметки и да държат топло.
                      Тези били добри, но не ги намирам в магазин (София). Дали няма да се пързалят?
                      Lemigo Grenlander

                      http://megafishing.bg/product/2284/b...eenlander.html

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:923228_.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5740047

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ботуши

                        За кал ОК,за лед на майка ми с тия подметки твърдо Не.

                        Вибрамммм......
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ботуши

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          Търся за майка ботуши за село и за отскачане в града. С меки подметки и да държат топло.
                          Тези били добри, но не ги намирам в магазин (София). Дали няма да се пързалят?
                          Lemigo Grenlander

                          http://megafishing.bg/product/2284/b...eenlander.html

                          [ATTACH=CONFIG]897776[/ATTACH]
                          В Декатлон, на ловния и риболовния отдели има голямо разнообразие на гумени ботуши.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Ботуши

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            С нищо всъщност и не са мръднали
                            радвам се ако мога да съм полезен отново на ЛС

                            Коментар


                            • #74
                              От: Ботуши

                              Първоначално публикуван от miro.t.i. Преглед на мнение
                              радвам се ако мога да съм полезен отново на ЛС
                              Още веднъж да кажа - мега доволен съм, колко години станаха - не са мръднали и са невероятно топли.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #75
                                От: Ботуши

                                А след още почти две години какво е положението?

                                ...

                                Преди грубо десет години имах за кратко български кубинки с подобна "дигърска" подметка, но емблемата им не беше боядисана в зелено, като тези на снимките от предходните страници, а си беше черна в цвета на подметките. Първо им се огънаха канджите и реших да ги доогъна и отчупя, че поне да не ми пречат, а след тях тръгнаха и подметките - бързо се изтъркаха и скоро след това се сцепиха точно там, където се прегъват при ходене; последно и кожата започна да се цепи на същото място. Всичко това се случи в рамките на година, а може и за по-малко да е било.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X