Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбураторен УАЗ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карбураторен УАЗ?

    някой има ли представа новите УАЗки с карбораторния двигател стават ли за нещо или са сглобени с изостанали части от едното време, като едно към както дойде.

    приятели искат да си купуват такова нещо и ме помолиха за мнение
    drive alive

  • #2
    31514 не са сваляни от производство, същите са си. В ОАО УАЗ двигателите идват сглобени от ЗМЗ, който също е собственост на Северсталь. И качеството е известното.
    Това че се произвеждат някви количества 3160/62, Хънтър и Патриот изобщо не значи че някой е спрял нормалните УАЗове. Освен глупости и гъзарии, в оная страна някой трябва и да работи и да се движи Да не би да има кой да ги смени ...

    Коментар


    • #3
      видях офертата 12500 лв. без ДДС нова, цената е смешна, много под цената на автомобил с подобни качества на старо, струва си, ако това е кола за работа в тежки условия.

      хънтър е 16500 без екстрите, но си мисля, че стария модел е по - подходящ, в крайна сметка и двете са УАЗ, по - добре да е по - евтино.
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Тя тая е бездънна, за и против Хънтъра, и другите модели. Изглежда с 409-я, (ЗМЗ-409, инжекторния) няма съществени проблеми. Така правилния спортен УАЗ става брезентов, на военни мостове и с инжектор. Завода не ги прави, ако щеш - обеси се. А правилния универсален - същото, обаче със спайсери или граждански мостове. Общо взето - също безнадега.ру ...

        Коментар


        • #5
          неее аз за пари говоря, на хората им трябва да е евтино, защото ще го карат полуграмотни и съответно да може лесно да се поддържа и да е здраво /до колкото е възможно/.

          мисля да им препоръчам карбораторния, дано не излезе дърво после да ме споменават
          drive alive

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X