Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

    Авенсис 1998 ТД от 5 мес. на олио 50/50 ,6000 км няма проблеми за сега . Наливам ресторантско , понички и рибно ! Успех на всички в економията и икономията с алтернативни и артелнативни горива

    Коментар


    • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

      Малко да повдигна темата В семейството имам е едно пежо 106 1,5 96' чист дизел, което ме сърбят ръчичките да го пробвам на олио но в момента температурите са доста ниски. До колкото разбрах е подходящо и с механична помпа (с жила ) Въпроса ми е дали мога да я карам с използвано олио, утаено и прецедено на 100%? Става въпрос за лятото и то предимно дълги преходи. Също така каква друга мазнина е възможно да се използва? Защото напоследък по заведенията и хотелите използваното олио е станало доста рядко за намиране...
      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

        За гориво на този двигател можеш да използваш практически всичко, което гори и е с необходимата гъстота. На дългите преходи си носи резервен горивен филтър и инструменти за смяната му. Двигателното преработено масло също е добро гориво.

        Коментар


        • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

          Да се похваля,вече съм собственик на голф-2 1,6ТДИ започнах вече с мешането,налях му гориво в съотношетие 2към1 в полза на отработеното масло,прецедих няколко пъти сместа и за сега разлика не намирам..освен в цената.Питането ми е: имам познат,който се занимава с ремонт на мотори,и постоянно сменя масла от двигатели,предници и т.н.,та годна ли е тази смесица от всякакви масла за каране?

          Коментар


          • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

            Вече е писано по въпроса: стават всички масла без трансмисионното и спирачната течност.

            Коментар


            • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

              Я да размътя малко утайката... Започнахте ли вече да карате само на олио без нафта и бензин в него? Защото в Сливен и Ямбол вече се стопли...
              Георги Кулишев
              Ямбол
              0889 42 00 74

              Коментар


              • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                Колеги някой има ли опит с двигател помпа-дюза и олио ?В списъка на първата страница има коли от този тип ,но според мен трябва да се постигне много чисто олио .Въпроса е как ?
                _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
                Disco 200 TDI

                Коментар


                • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                  Първоначално публикуван от kulishev Преглед на мнение
                  Я да размътя малко утайката... Започнахте ли вече да карате само на олио без нафта и бензин в него? Защото в Сливен и Ямбол вече се стопли...
                  Не съм спирал да карам цяла зима на чисто олио-без нафта и бензин!
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                    И без да го подгряваш ???
                    Георги Кулишев
                    Ямбол
                    0889 42 00 74

                    Коментар


                    • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                      нали го грееше с мерцедесовите казанчета аз цяла зима си търкалях с 50/50 и нямас ядове и при -15 , единствения проблем зимата е че няма толкова материал по заведенията
                      пс - с лукас съм

                      Коментар


                      • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                        Градски, сипвай смело дори около нулата няма да имаш никакви проблеми ! Както писах по -горе 50/50% но в момента съм на 50%олио , 50% червена нафта. Няма разлика в мощността само ми вдига разхода с 1л.

                        Коментар


                        • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                          Здравеите прочетох темата но не видях никаде писано за палмовата мас.Понеже повечето заведения използват това.

                          Коментар


                          • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                            С палмова мазнина не се получава май.Поне това ,което съм чувал ,че се сгъстява ако не се подгрява. Ама на олиоце си е кеф . Аз вече сипвам смело и фритюрника си бръмчи безгрижно. След 1-2 седмици ще направям една разходка до Варна да размиришя по магистралата
                            Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
                            0885544754 Светослав Стоянов

                            Коментар


                            • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                              Първоначално публикуван от plamen_8609 Преглед на мнение
                              Здравеите прочетох темата но не видях никаде писано за палмовата мас.Понеже повечето заведения използват това.
                              Абсолютна черна мазнотия. Филтри на сън ще ги сменяш.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: Списък с подходящите за работа с олио дизелови автомобили

                                Добър ден.Имам 30 л. бензин смесен с дизел 50/50.Колата ми е алфа 1.9 тди.Интересува ме по колко да слагам на пълен резервоар и дали ще и стане нещо на колата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X