Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу :) И някой друг въпрос относно него.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу И някой друг въпрос относно него.

    Yaro благодаря ти за линковете още веднъж. Днес пробвах копчето за по-бързо подгряване на автомобила. Уникално е вече знам всичко как работи. Остана само за едно нещо детп искам помощ.
    Когато я купих (оня ден) уредите за наклон, барометът и другите неща горе на таблото не работеха. Днес един човек ми я направи. Било е изрязана щялата система и той я върза на ново. Всичко работи. Термометър, това за наклона, височина надморска показва, ОБАЧЕ най-дясното е компас. На него е показано кола и под нея показва че се движи (минава нещо като път) ама над нея предполагам трябва да ми показва накъде е север. Обаче светят всички позиции на "N" и няма как да се разбере накъде е север. Та въпроса ми е знаете ли някой който може и знае как да ми го оправи, защото няколко уж майстори го гледаха и незнаеха как да се оправи така че да работи както трябва.

    Коментар


    • #17
      От: TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу И някой друг въпрос относно него.

      Компаса се калибрира. Първо се избира функцията от копчетата (трудна работа), след което се кара бавно в кръг, докато калибровката завърши.

      Коментар


      • #18
        От: TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу И някой друг въпрос относно него.

        Карането в кръг не е проблем само трябва да науча комбинацията от копчета

        Коментар


        • #19
          От: TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу И някой друг въпрос относно него.

          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
          Карането в кръг не е проблем само трябва да науча комбинацията от копчета
          най-добре виж сервизната книжка - там е описано подробно .
          Но ако е окъсен при разкачването може и да се бере дерт - смяна на модула ....... 1 торба кинти

          Коментар


          • #20
            От: TLC90 3.0 D4D - Нов джип в форума ихуууу И някой друг въпрос относно него.

            Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
            Yaro благодаря ти за линковете още веднъж. Днес пробвах копчето за по-бързо подгряване на автомобила. Уникално е вече знам всичко как работи. Остана само за едно нещо детп искам помощ.
            Когато я купих (оня ден) уредите за наклон, барометът и другите неща горе на таблото не работеха. Днес един човек ми я направи. Било е изрязана щялата система и той я върза на ново. Всичко работи. Термометър, това за наклона, височина надморска показва, ОБАЧЕ най-дясното е компас. На него е показано кола и под нея показва че се движи (минава нещо като път) ама над нея предполагам трябва да ми показва накъде е север. Обаче светят всички позиции на "N" и няма как да се разбере накъде е север. Та въпроса ми е знаете ли някой който може и знае как да ми го оправи, защото няколко уж майстори го гледаха и незнаеха как да се оправи така че да работи както трябва.
            Натискаш средното и дясното копче едновременно докато светне цялото екранче за наклона.След това лявото за избора на функците.Компаса трябва да ти свети N през едно.След това натискаш последователно първо средното и после лявото.Ако се покажат посоките но не се въртат а количката мига, трябва да направиш пълен кръг. Това е. Ако нещо не си разбрал ми се обади на тел. 0887260147-Христо.Успех.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X