Резултати 1 до 8 от 8

Тема: Audi A6 (4F) 3.0TDI Quattro S-line 2005

Място
    София, Карлово
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране Audi A6 (4F) 3.0TDI Quattro S-line 2005

Продавам си аудито:

Audi A6 (4F) седан, 3.0TDI, S-line, "25 Jahre Quattro" edition.

Производство: 03.2005г.

Пробег: 169 000км.

Цвят: Nacht Blau perleffekt
    (нощно синя перла)
    Варира между черно, индиго и тъмно син металик според светлината.

Двигател: 3.0 TDI (BMK)
    V6 комън-рейл турбо дизел с пиезоинжектори, катализатор и DPF
    225 к.с. (4100)
    450Нм (1400-3250 об/мин)

Скоростна кутия: Tiptronic (ZF) ,6-степенна автоматична с адаптивна функция и спортен режим

Задвижване: Quattro (постоянно 4x4)

Аудито е юбилеен модел "25 Jahre Quattro" по случай 25 годишнината на куатро задвижването.

"S-line" заводски екстериорен и интериорен спортен пакет.
    Включва предна броня със спортен дизайн, предна спортна решетка и малки решетки, заден спортен дифузьор, декоративни лайстни на праговете с логото S-line, спортен трилъчев волан и спортни предни седалки.

Цената на автомобила като нов е била над 67 000 евро !

Оборудване:
    - Climatronic plus (двузонов комфортен климатроник и сензор за CO2)
    - Кожен салон (пълен) - "Volterra", цвят amaretto brown
    - Advanced key (безключово откл./закл. запалване и изгасване на двигателя)
    - Servotronic (променливо усилие на волана според скоростта)
    - Navigation plus (навигационна с-ма със 7" цветен дисплей с висока резолюция и DVD четец за картите)
    - MMI plus (мултимедийна с-ма за управление на мултимедията + bluetooth система за GSM)
    - color FIS (борд компютър за водача с цветен дисплей с дигитално показване на скоростта + check с-ма)
    - Bose surround system (озвучителна с-ма с 11 високоговорителя, 2 субуфера и 10-канален усилвател, CD чейнджър и audio pilot)
    - Спортен, мултифункционален волан с хромирани лостчета за смяна на скоростите.
    - Спортни, напълно ел.управляеми предни седалки с функция удължаване и подгряване.
    - Memory (функция памет за шофьорската седалка, външни огледала и климатроника. Функция автоматично сваляне на дясното огледало при заден ход)
    - Електрически странични стъкла с двустепенно управление и дистанционно управление през ключа.
    - Електрически управляеми странични огледала с подгряване, ел.прибиране и сензори за автоматично затъмняване.
    - Вътрешно огледало с функция автоматично затъмняване с възможност за изключване.
    - Електрически управляема задна щора с функция за автоматично прибиране при заден ход.
    - Щори за задните странични стъкла.
    - Електрически управляем стъклен шибидах с автоматично затъмняване и щора. Управление и през ключа.
    - Licht paket (допълнителен LED светлинен интериорен и екстериорен пакет)
    - Cruize control (темпомат с функция памет)
    - Централно заключване с управление от шофьорската врата, ключа и от сензор бутони във външните дръжки на вратите.
    - Сензор за дъжд
    - Багажен пакет
    - Пакет отделения за вещи
    - Дистанционно отваряне на багажника + от мястото на шофьора
    - Таван с черна тапицерия
    - Декорации от светло брезово дърво, лакирани и двойно полирани.
    - Бял шев на волан и скоростен лост.
    - LED стоп светлини
    - Външен хром пакет
    - Хромирани накрайници на аупсусите
    - спортно заводско окачване (-20мм, спортни пружини и амортисьори)
    - Xenon plus (би-ксенонови светлини, дневни светлини, с-ма за умиване на фаровете)
    - Coming/Leaving Home (функция за забавено угасване на светлините, както и за по-ранно включване)
    - Park assistance plus (преден и заден парктроник със звукова и графична визуализация)
    - ESP, ASR, ABS, EBD, EPC, EDS (помощни електронни системи)
    - 10 airbags (въздушни възглавници: две фронтални, две странични, две за задните места и четири тип завеса за страничните стъкла)
    - 19 x 8,5" Tomason TN4 лети джанти с полирана огледална повърхност.
    - Летни високоскоростни гуми (Falken FK452 245/35 19 XL)

Допълнителна информация:
    -Аудито е закупено преди точно 3 години от Audi Zentrum Regensburg Deutschland с фактура и удължена едногодишна гаранция (audi gebrauchtwagen plus).
    -Пробегът при покупката бе 131000км.
    -Автомобилът е обслужван и поддържан тук изцяло в официалния ауди сервиз - Порше Запад. Редки изключения е имало само при смяна на масло, филтри и текуща диагностика.
    -В България са навъртяни от мен около 36000км предимно извънградско.
    -През 3-те си години тук колата стои постоянно в гараж.
    -В момента е напълно обслужена, като даже не се нуждае от смяна на масло или филтри. Всичко е оригинално. Накладките също са сменени преди 5000км с оригинални.
    Гумите и джантите са на около 1000км и са закупени преди 4 месеца чисто нови от Германия.
    -В периода след покупката са сменени всички течности - масло и филтър на скорости, антифриз, спирачна течност и хидравлична течност. Изключение правят само на тези в диференциалите
    -Екстериорът и интериорът са в абсолютно перфектно състояние и вид - никакви забележки!
    няма одраскано, подбито, излющено, износено!!!!
    няма следи от камъчета, няма захабени хром лайстни, няма потъмнели фарове и т.н.
    -Технически автомобилът е напълно здрав и не се нуждае от никакви ремонти.
    -Двигателят никога не е "чипосван" и с изключение на един сменен в Германия датчик на турбото е в напълно заводски вид и комплектация. Нищо не е пипано и почиствано.
    - DPF филтърът е напълно безпроблемен и в много добро състояние. Ауспусите са абсолютно чисти перманентно!

Колата вози доста приятно за такава със спортно окачване и 19 цолови гуми и джанти. Окачването е здраво и няма каквито и да било потропвания. Интериорът е стегнат и тих.

Преди 4 месеца направих екстериорен вузуален тунинг, като смених предната решетка с такава от S6, страничните лайстни на вратите с такива от S6, дискретен спойлер тип "пача" опашка на задния капак, предна и задна емблема S6, спортен дифузьор, прави накрайници, джантите, гумите както и нови болтове + секрети. Всичко е закупено ново от чужбина.
    Смятам, че сега А6-цата има неповторимо излъчване и стил и би зарадвала човек, който цени всичко това и е индивидуалист.
    Имам и чисто нови затъмнени тунинг диодни стопове, които са опция към автомобила.

-Каското и гражданската са подновени преди няма и половин месец. Разбито е на вноски, така че до края на март е платено.

-Данъкът на колата е 380лв. на година.

Разполагам с цялата документация, която върви с автомобила. Сервизна книжка за периода от 03.2005 до 12.2008, както и с цялостната сервизна история извадена от регистрите на ауди.
    В Германия колата е била собственост на шефовете на Schmack Biogas AG. Всички книжки и аксесоари са налице.

Тук в България А6-цата е участвала в двудневното изложение VW Fest 2011 в Интер Експо Център началото на годината - в заводски вид, а след визуалния тунинг е снимана за страниците на Tuning.bg .

Експлотационно инфо:
    Колата тежи 1967кг. според немския талон (TUV)
    Това измерване с шофьор, 1/3 резервоар и чанта багаж. Иначе на лепенката в багажника - 1898кг.

Ускорението до 100км/ч става за 7,8-7,9 сек.

Максималната скорост е 245+ км/ч.

Разхода на гориво, среден (V-power diesel):
    - извънградско: 6,3 - 7,6 л. (90-120км/ч)
    - магистрала: 7,6 - 8.2 л. (130-150км/ч)
    - градско: 13 - 14 л. (средно натоварено градско)

Цена: 30 000лв. твърда .

GSM: 0888 00 55 37

БАРТЕР:
    Възможен за Jeep Grand Cherokee ZJ/WJ 1994-2004, V8 бензин, автоматик, Limited/Overland изпълнение и да има шибидах :-)
    Предпочитам ZJ модела.

Снимки :

Последно редактиран от verter ; 11-01-12 в 08:30
    Jeep Grand Cherokee (ZJ) 5.9 V8 1998
    0888/00-55-37

Yaro е офлайн Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ |
    Място
    Sofia, Bulgaria
    Публикации
    5,761
    Точки (при гласуване)
    35

По подразбиране От: Audi A6 (4F) 3.0TDI Quattro S-line 2005

Отличен автомобил, безкомпромисно обслужван и сервизиран.Да купиш Ауди от Verter е като да купиш джип от Пламен и Венци... Успех с продажбата!

Място
    София
    Публикации
    6,755
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    19

страхотни снимки!
    Ако беше с окачване +20/30мм вместо "-20" бих се замислил сериозно
    помогнете да открием откраднатите двигатели [url]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=59117[/url]

Място
    ТРОЯН
    Публикации
    115
    Точки (при гласуване)
    7

Скоро не бях чел ,толкова подредена и подробна обява ,да се счита за
    Успех в продажбата колега,аудито е потресаващо
    Пиронът,който стърчи над останалите,получава удар с чук.

alex_markov е офлайн Супер Модератор | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |
    Място
    Sofia
    Публикации
    4,894
    Точки (при гласуване)
    60

Защо я продаваш?
    Страхотна обява!

Място
    София
    Публикации
    2,547
    Точки (при гласуване)
    0

Баси! Това да не е презентация на нов автомобил?
    Иначе бегачката е супер класна.

Място
    София, Карлово
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    14

Благодаря за коментарите.

Причините да продавам колата са няколко:

-Първо, искам да извадя от аудито пари и да се опитам да се преместя от апартамент в къща, като си додам към спестени средтсва. Имам вече три кучета и две котки (събирам ги разни нещастничета с времето) и стана страшно вкъщи.

-Второ, преди 15 месеца си купих джип - първият и така се запалих, че не поглеждам аудито. Всъщност повече лека кола мисля, че няма да си купя - нерационални са!
    За цялата 2011 А6-цата я има 3000км навъртяни, я няма. На джипа му врътнах 7000, като се има предвид, че съм основно в планината с него и километрите се въртят доста бавно.

-Трето, липсва ми време за две коли. На работа ходя само с метрото и свободно време за автомобил имам само събота или неделя. Най-често събота избирам джипа, товаря кучетата и приятели и отивам на планина - страшно съм запален. Неделя обикновено съм смазан и отпочивам, а и домошарка работа винаги има. Аудито остава без внимание.

-Четвърто, такава кола струва пари дори да не я караш, а е не е много приятно да не я караш и да я държиш ей така. Хем ме товари финансово, хем не е добре и за нея да не се кара.

-Пето, откакто взех джипа, започнах да ценя парите повече и сега честно казано смятам, че такава скъпа кола ми е излишна. Примерно 4 парктроник сензори сменени поединично в официалния сервиз се равняват на една лебедка за джип - разбирате за какво става въпрос.
    Искам да си разпределя бюджета по рационално и да спра да пилея по коли толкова пари, защото в условията на криза си е чиста проба мазохизъм. Специално на това ауди съм му купил за 3 години 4 чифта скъпи джанти и три чифта нови гуми - ей така, щото ми е било кеф.

-Шесто, но не последно - откакто се занимавам с коли съм ауди фен. Колкото и нескромно да звучи аудитата ми винаги са били сред най-лъскави и хубави бройки , защото полагам доста усилияда е така. Ако опиша всичко това в детайли някой ще ме сметне дори за луд, но правя каквото ми доставя удоволствие, защото все пак ми е хоби. От момента, в който си взех Черокито мирогледът ми се промени драстично - разбрах какво е свобода. Свобода да караш на всякакъв път, да достигаш места, където даже пеш не съм стигал, да не трепериш над машината, да сипозволиш да си надраскаш боята, да ти се счупи нещо и да се окаже, че можеш сам да си го оправиш на място или като разбереш цената на ремонта да останеш приятно изненадан, да си кача кучетата и багажите спокойно без да се чудя къде ще ми одраскат и изцапат и все в този ред мисли. С аудито само да ме одраскат дори 2 см и това ме докарва до нервна криза. Понарадвах се на лъскавите, светещи и хи-тех автомобили, но всяко нещо с времето си явно. На 20 години като гледах старите и очукани джипове се чудих колкото трябва да си зле да караш такъв. Интересуваха ме джанти, конски сили, музики, кафенца, фукни пред гаджетата и т.н. Не съм мислил за рационалност и за практичност - такива думи не съществуваха в моя речник. Сега съм на 35г. и вече мисля по друг начин. Просто факт. С джипа се чувствам наистина свободен и психически необременен.

В момента съм в преход и не ми е много лесно да се разделя с такава кола и ще трябва да си взема още един джип със сигурност, който да замести малко от комфорта и екстрите, които ми дава А6-цата. Черокито остава само за планината, защото си е просто един джуган и такъв ще си остане.

Въпреки всичко това, това ми е най-доброто ауди, което съм имал някога и мисля, че ще се намери някой, който иска да го подкара и да се накефи на съвремена техника или по накратко - да си направи кефа и да се поглези.
    Принципно е доста трудно да се открие толкова добре оборудван екземпляр, защото при ауди серийно оборудване и линия почти не съществува. Всяка кола се оборудва индивидуално по списък и ценова листа на екстрите от купувача си. Дори стелките и аварийният триъгълник са екстри и се доплащат пък какво остава за всички други екстри. Такава шестица с този двигател, автоматик и куатро базово е струвала около 47000 евро - тази има над 20000 евро допълнително оборудване!

Поздрави на всички!
    Последно редактиран от verter ; 11-01-12 в 18:42
    0888/00-55-37

Място
    София, Карлово
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    14

Моля, модераторите да заключат темата. Обявата не е актуална вече. Благодаря.
    0888/00-55-37

Сходни теми

1. AUDI A6 quattro или ...?
    От buxter във форум Сравнения и тестове между марки, модели и функционалност
    Отговори: 28
    Последно мнение: 04-06-11, 22:10
  2. Продавам Audi A4 1,9TDI Avant quattro
    От didkoto във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 30-04-09, 07:14
  3. Продавам Audi A4 1.8T quattro 08.1998г.
    От n_spasovski във форум Архив
    Отговори: 9
    Последно мнение: 14-02-09, 16:43
  4. Audi 100 quattro бартер-Витара
    От Вико във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 09-12-08, 22:55

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации