Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

    Мисля,че е крайно време да се пусне и тук в нашия раздел темата за срещата.Предполагам ,че много от новите членове и приятели на обществото ще им е интересно да участват в този офроуд купон!
    Тъй като съм член и на офроуд клуб Стара Загора,имам удоволствието да ви поканя на нашата среща!
    Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012
    Нека новите ни приятели знаят ,че тази среща започва като национална среща "Сузуки и приятели" и миналата година я уважиха 55 джипа!
    3:38Добавяне към SZ11 000by Spas55 191 показвания
    4:48Добавяне към MOV01877by jjbakj 85 показвания
    0:06Добавяне към MOV01883by jjbakj 82 показвания
    Последно редактирано от antiroad; 09-01-12, 22:08.
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

    Явно е разисквано но съм пропуснал, Кой толкова не можа да го преглътне че е Сузуку та я прекръстиха тая среща?
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

      Просто организаторите със Сузукита от клуба намаляха/продажници/,но не и офроудския им дух!
      Имаше малко дрязги преди време ,но отшумяха,едва ли името на събора е най-важното ,за да си направим купона!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #4
        От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Просто организаторите със Сузукита от клуба намаляха/продажници/,но не и офроудския им дух!
        Имаше малко дрязги преди време ,но отшумяха,едва ли името на събора е най-важното ,за да си направим купона!
        Твоето Суууззууукиии готово ли ще бъде за Стара загора?
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #5
          От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

          Бегачката едва ли,надявам се поне скрапа да стегна!
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #6
            От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Бегачката едва ли,надявам се поне скрапа да стегна!
            И с леката кола да дойдеш все ще те качим някъде. Важното е да се видим, да си полафим и разбира се да се почерпим.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

              Е такъв срам вече няма да преживея!
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #8
                От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Е такъв срам вече няма да преживея!
                Аз не мисля че това е срам!
                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                "Mud Angels" Stara Zagora

                Коментар


                • #9
                  От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                  Не ,че не съм идвал да се возя при колеги на разходки,но на зимната среща трябва да съм с моя джипка!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                    Имам молба към всички тези, които карат сузуки: Ще се намери ли някой на разходката да ни повози /мен, жена, дете и кучка вълкодавка/ в някое сузи, че нещо започва да ми става много мъчно и започнах да забравям "кокпита" на витарата.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                      E ти направо искаш някой да ти предостави сузукито си,в така изброения състав всички места са заети от семейството ти. 2+2
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                        Доста екипажа ще има на срещата за сега, а колко ли ще се пуснат на
                        траяла в неделя, че Гаргата е подбрал едно трасе...
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                          Абе той гаргамел все такива ги върши
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                            Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                            E ти направо искаш някой да ти предостави сузукито си,в така изброения състав всички места са заети от семейството ти. 2+2
                            То вълкодава се събира в джоб бе...
                            Ако някой е сам във витарата-ще се съберат.

                            Пожелавам ви приятна разходка, и приятно траялене.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Зимна среща на офроуд клуб Ст.Загора и приятели 28.01.-29.01.2012.

                              Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                              Явно е разисквано но съм пропуснал, Кой толкова не можа да го преглътне че е Сузуку та я прекръстиха тая среща?
                              Моя е вината,след два Сузуки Събора почти не останаха Сузукита сред нас,и малко хора се отзоваваха от Страната,и затова прекръстих Събора на Национален,под наслов "Стара Загора и приятели",за да идват повече джипове и хора,определено това се и случи,нямаше разделение между марките,но Сузуки си остана главната движеща сила по ирония на съдбата.
                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Просто организаторите със Сузукита от клуба намаляха/продажници/,но не и офроудския им дух!
                              Имаше малко дрязги преди време ,но отшумяха,едва ли името на събора е най-важното ,за да си направим купона!
                              Той само един беше със Сузуки..после се появиха големи офроудъри,и се наложи да им отстъпим място на амбициите им,те дразгите си останаха,никой не прави опит да ги изглади понеже няма интерес от това.Поради тази причина и половината джипери от Стара Загора няма и да присъстват....
                              Последно редактирано от belata; 16-01-12, 07:52.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X