Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митсубиши Делика - Спейс Гиър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

    Един въпрос към Паджероводите тук, ако е писано по-назад в темата или има информация в раздела, моля да ме извините.

    Възможно ли е монтаж на супер селект раздатка от П2 на L400 2.4 бензин? Преправя ли се нещо?

    Предварително благодаря.

    Коментар


    • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

      Позанимавах се с малко не съществена работа, въпреки че ме чакат доста по важни неща.
      Смених изтърбушените седалки с други от Спейс Вагон. С повече настройки и по-удобни, с-у скромните 100 лв. Трябва им само едно пране.
      Ашладисах и един булбар от Делика за 120 кинта. Не че е много необходим, но така фейсът ми харесва повече. При това се случи да е от модификация Шамони, с предпазна ламарина, и една допънителна (но ненужна)тръба отдолу.
      Уж всико е днакво и си има монтажните отвори, ама не съвсем. Наложи се заиграване и малко преправяне.
      Понатегнах торсионите, че полуоските бяха дори с обратен ъгъл. Сега са малко над хоризонтално полжение.
      Но като цяло, просветът на тези коли не е много голям.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090033.JPG
Прегледи:1
Размер:874.3 КБ
ID:5752542
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090034.JPG
Прегледи:1
Размер:965.7 КБ
ID:5752543

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090038.JPG
Прегледи:1
Размер:801.1 КБ
ID:5752544

      Коментар


      • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

        Да се похваля.
        Не че е кой знае какво, но смених амортисьорите.
        По-интерсното е как намерих новите. Колкото и невероятно да е, на вторични съровини. Не ме питайте къде, вече няма.
        Беше цяло пале с части, макферсъни, обикновенни, притискателни за съединители, незнайни марки. Закривали някакъв магазин, та така. Взех ги по 3лв. килото, общо 25 за 4те. Някакви корейски са, газови.
        Предните съвпаднаха на 100%, за задните преправях, но това го бях решил отдавна, за да мина на стандартни амортисори и да имам по-голям избор.
        Колата започна да вози по-стегнато, особенно по едри павета, но пак има едно люшкане. Сравнявам с Витарата на която съм свикнал, и е като закована, само че там е другата крайност, страшно твърда возия.
        То не е много за гледане, но ето:
        Имам известни съмнения за възможно скъсване на горната опора. Материала ми е 3 мм.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090339.JPG
Прегледи:1
Размер:549.7 КБ
ID:5793189

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090347.JPG
Прегледи:1
Размер:496.7 КБ
ID:5793190

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090350.JPG
Прегледи:1
Размер:522.9 КБ
ID:5793191

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090352.JPG
Прегледи:1
Размер:488.8 КБ
ID:5793192

        Коментар


        • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

          Привет,тази"горна опора" е меко казано несериозна,с 3 мм се кърпят купета,помисли сериозно за няква по мъжка шина или поне по як винкел!
          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

          Коментар


          • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

            Як винкел, ама гредета като е от тънка ламарина все тая. Очаквам там да се скъса. И тогава вече ще се прави изцяло нова конструкция от по-дебела ламарина.
            Разчитам най-вече на болта за който е бил закрепен преди амортисьора.

            Коментар


            • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

              Гредата е много тънка, слагах теглич и стана много кекаво. Колега гледам че си от София може ли да погледна как е монтиран твоя?

              Коментар


              • От: Митсубиши Делика - Спейс Гиър

                Може да погледнеш, само че сега сезона е такъв че не се свъртам на едно място.
                Виж последата снимка с амортисьора. Там на ляво по рогът, отдолу се виждат 2 болта и 1 отстрани над тях. Това е захвата на теглича. Предполагам че отворите са заводски. То и на Витарата така се захваща, дори само на по 2 долни болта.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X