Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сатен, плюш... ПУХ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сатен, плюш... ПУХ!

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    Чек, че тебе те пропущих. Искал си да дадеш 6000 само за гумитр ли, че не те разбрах...
    Не се ебавай с Крумчо, че е добро момче и ми е дружка. Дължиш ми 2 бири, защото благодарение на мен ти се отварят двата прозореца на тоя "асматик" - една да ми донесеш, а другата дай на Крум - да се почерпим, че си се отървал от това .....недоразумение...........

    Коментар


    • От: Сатен, плюш... ПУХ!

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      Е как какво 4х4^2, няма какво друго.
      Нов внос без забележки

      http://www.carscoops.com/2017/06/pri...-g500.html?m=1
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Сатен, плюш... ПУХ!

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Не стаа, брат. Не мога да сядам в тия. Еле ако е до бордюр. Все едно да пълзя, за да вляза в палатката...


        И аз съм точно така, за тва утре ше си ходя с джипа до Филибето вместо с газово "Беенве"® !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Сатен, плюш... ПУХ!

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          .., а тоя Пух го чака нов живот по Филибето...

          Снощи си правихме мухабет в една градинка в Пловдив. Видях я джипката много от далече. Викам си - "Това много прилича на Евгени на Пуха". Въобще не предполагах, че е точно твоят... Да знаеш, че се движи и се отличава от далече
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Сатен, плюш... ПУХ!

            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
            Снощи си правихме мухабет в една градинка в Пловдив. Видях я джипката много от далече. Викам си - "Това много прилича на Евгени на Пуха". Въобще не предполагах, че е точно твоят... Да знаеш, че се движи и се отличава от далече
            Надявам се да е попаднал в добри ръце! По думите на човека, да си играйка с Г класи му било любимо занимание...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Сатен, плюш... ПУХ!

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Надявам се да е попаднал в добри ръце! По думите на човека, да си играйка с Г класи му било любимо занимание...
              Ако човека е go6o нещо не се е изкефил

              cars.bg/offer/ c2238975
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Сатен, плюш... ПУХ!

                Не беше Гошо, ама и цената е позасилил...
                Последно редактирано от edoors; 03-09-17, 16:15.
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X