Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко съвети

    Извинявам се много но знам дали мястото на темата е за тук.
    Значи имам един човек който ми предлага унгарски струг С8 ама дали има такъв струг или ме шикалкави,не съм чувал дали се правят в Унгария.
    Добри ли са,поддържа ли се лесно съединителя,лесно ли се сменява маслото?Свестни ли са морзовите конуси? Може ли да се донастрои и за струговане на дърво?

  • #2
    От: Малко съвети

    Вероятно не е С8 а е Карт на габарити е колкото С8 . Нищо не знам за тази унгарска марка освен че е с хидровариатор и електросъединител . Морзовите конуси са стандартни в целия свят така че тук изненади няма .
    Последно редактирано от sek.1; 08-01-12, 04:52.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Малко съвети

      Колеги пиша тук за да не пускам нова тема ,а и заглавието е точно.От две години имам струг ц8ц които ме слуша добре и съм доволен ,но от известно време ми се върти в главата да взема нещо по-голямо.Заради мястото което имам в гаража(и заради парите) ,а и нямам трифазен ток съм се насочил към ц5.Виждал съм такъв и разликата в големината не е малка, но ми се струва че не са по-търсени от ц8 и като цена са на едни пари горе долу.Въпроса ми е, заслужава ли си размяната и какво печеля и губя от нея.Като здравина как е ц5 , защото с ц8 не съм имал никакви проблеми.Изчетох всичко от форума ,но мненията не ме насочиха напълно кое да избера, а искам да реша преди да съм си купил люнети и план шаиба.
      Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X