Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър на климатика и филтър на резервоара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър на климатика и филтър на резервоара

    Колеги тъи като модератора ме блокра защото "преслава_лтд" било реклама на фирма
    вече съм с нов профил.
    Имам питане ???
    Имали алтернативен и по евтин начин за смияна на оригиналния въздушен филтър в купето ???
    И ка да си открия горивния филтър за да го сменя ???
    забележка : Аз съм с териос 1.3 2006г Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010121.jpg
Прегледи:3
Размер:195.5 КБ
ID:5954939Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010118.jpg
Прегледи:1
Размер:171.8 КБ
ID:5954944
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

    Много малко хора карат тази кола на офроуд. Респективно тук не е популярна.
    Примерно за Ферозата има 20-тина .pdf файла - за всеки възел или система отделен. Отваряш "горивна система.pdf" и вътре има абсолютно всички отговори. Потърси из нета такива неща за Териос, защото тук просто няма кой да ти даде тази информация. До сега разговорите в този форум свързани с Териос са за моделите двигатели и такива дребни неща. Няма прежален и набутан в длибокуту екземпляр
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #3
      От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

      Филтарът за купето може да е под черните кори около чистачките, точно пред предното стъкло. Може и да е вътре около жабката или вентилатора за парното.
      Евтиният начин е да се намери, да се свали и да се отиде в магазина. След това по номер или размер да се търси подходящ филтър.

      Горивният може да е под колата. На снимките от двигателното не успях да различа филтър. Възможно е да е някъде по-надолу.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

        В ситематизирана информация,в началото на подфорума има сервизно ръководство за Териос,малко е неразбираемо,щото има само съкръщения за съответните раздели,но самото ръководство е доста подробно.
        Колегата обаче ще трябва да понатрупа мнения,преди да може да го разгледа .Аз се пробвах и мисля,че горивния филтър е под колата от дрясно на надлъжна греда на купето.
        Не видях да има филтър за климатика,но и не съм се задълбочавал.Ако има ще е под декорацията около чистачките или вътре под жабката (може и зад нея,на Паджеро З е така).
        Успех и безаварийно каране!
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

          Както и taran каза, филтърът за гориво е отдолу от дясната страна по средата на купето на надължната греда. Филтър за въздуха в купето, така наречен поленов филтър, няма на Terios J10x

          Коментар


          • #6
            От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

            колеги филтара за климатика е под джабката в кутията на вентилатора изкарахго поузтупах го малко и го поизпрах исках да го сменя с нов но цената ме стресира 150лв за едно филтърче ,та за това тарся алтернативен вариянт за да го сменя ,относно филтъра на горивото си мисля вече че няма или е в резервоара,някои можели да ми каже да ли е смаквал резервоара на териос и дали има филтър вътре

            Коментар


            • #7
              От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

              Първоначално публикуван от Anton.D Преглед на мнение
              Колеги тъи като модератора ме блокра защото "преслава_лтд" било реклама на фирма
              вече съм с нов профил.
              Имам питане ???
              Имали алтернативен и по евтин начин за смияна на оригиналния въздушен филтър в купето ???
              И ка да си открия горивния филтър за да го сменя ???
              забележка : Аз съм с териос 1.3 2006г [ATTACH=CONFIG]401976[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]401981[/ATTACH]
              Колеги имам едно въпросче ???
              Левия ми фар почна да се изпотява от вътре и да прави кондез и ми отказа ел машинката му за регулиране на фара .Кажете ка мога да отсраня това изпотяване от вътрешната страна ха фара ????

              Коментар


              • #8
                От: Филтър на климатика и филтър на резервоара

                Свали фара и го разгледай внимателно,най често се случва фаровете да се разлепват стъклото от рефлектора.За това се изпотява.Ако можеш свали стъклото изчисти и залепи на ново.Ако не можеш обиколи го от горе със санитарен силикон прозрачен.
                0898774443-Пламен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X