Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лашкане от раздатката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лашкане от раздатката

    Спам,ама дядо започна.За форда...
    Компресия има ли и проверете да не смуче въздух от смукател,серво и ала-бала...
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #17
      От: Лашкане от раздатката

      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
      Спам,ама дядо започна.За форда......
      Днес го оправихме нагрбихмЕ го кат' комсомолско пръчение, скенери, тестове, осцилоскопи, клещи резачки, МАМАТА.....и се оказа прекъснат кабел в буксата на едната дюза, ама заради "Голем камик" не ни оставаха сили сериозно да го пдбереЕм
      По темата.......Уоти носи Ясен
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Лашкане от раздатката

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        По темата.......Уоти носи Ясен
        Което ще рече "да дойда утре и да отвлека заедно с мен Ясен"? Ако е така... идвам - с Ясен жив или Ясен мъртъв

        П.П. Сдобих се с гуменото каре... и едно каре за кардан резерва. Ще взема и няколко шарнира "да има" въпреки, че уж всичко е сменено.

        П.П.2. Пуста мизерия... Друго си е нова кола да си вземеш.

        Коментар


        • #19
          От: Лашкане от раздатката

          Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
          П.П.2. Пуста мизерия... Друго си е нова кола да си вземеш.
          Стига да не е руското недомислие.

          Коментар


          • #20
            От: Лашкане от раздатката

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Стига да не е руското недомислие.
            И на него съм навит. Просто от магазина отиваш право в сервиза и един по един отмяташ простотиите от списъка. Едно хубаво омацване с боди и кит на всичко отдолу, подкалници и после си имаш чудесна кола.

            Коментар


            • #21
              От: Лашкане от раздатката

              Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
              И на него съм навит. Просто от магазина отиваш право в сервиза и един по един отмяташ простотиите от списъка. Едно хубаво омацване с боди и кит на всичко отдолу, подкалници и после си имаш чудесна кола.
              Верно? 6 броя служебни са ми минали през ръцете. Уазката е в пъти по-добра.

              п.с. явно не съм достатъчно мъж. Ама не искам да съм слуга на някаква ламарина.

              Коментар


              • #22
                От: Лашкане от раздатката

                Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                Което ще рече "да дойда утре и да отвлека заедно с мен Ясен"? Ако е така... идвам - с Ясен жив или Ясен мъртъв ....
                Неговата "Нива" е тук(за части) и той има опит с поддръжката на това возило, сигурно знае ако грома в сол минор че е мотор, а ако кльоца в си мажор значи е забравил да свали тъщата от задната седалка.....за мен "Нива"-та е непозната
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #23
                  От: Лашкане от раздатката

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Неговата "Нива" е тук(за части) и той има опит с поддръжката на това возило, сигурно знае ако грома в сол минор че е мотор, а ако кльоца в си мажор значи е забравил да свали тъщата от задната седалка.....за мен "Нива"-та е непозната
                  Ти върха на американската техника разучи из основи, та някаква стара съветска ли ще ти се опре?

                  Аз си мислих, че имаш някакъв бизнес с него (Ясен), та за това да ти го водя. Той е зает човек. Да не го тормозим с някакви си мои простотии.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лашкане от раздатката

                    Днес бях при Дядо Владо и проблемът беше отстранен за едно кафе време. Всички гайки на фланеца свързващ раздатката и скоростната кутия до една са били развити (някои докрай). Как е станало изведнъж не знам.

                    Благодаря за бързата и компетентна помощ. Пък и пари не искаше да ми вземе, та едвам му дадох 20лв. На друго място сигурно щяха да ми "направят ремонт на раздатката" или нещо от сорта, пък аз щях да си платя като поп (както винаги).

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лашкане от раздатката

                      Въпросните гайки-/4 на брой,8мм./ трябва при всяко развиване да се подменят с нови,защото са с пластмаса против саморазвиване.
                      И аз съм имал преди такъв проблем,та затова отвреме-навреме ги проверявам.
                      Иначе при по-сериозен оф-роуд и хлабави гайки,директно шпилките се късат и си оставаш в гората,естествено без нито един задвижващ мост.
                      Тъй,че мястото е отговорно и трябва периодично да се проверява.
                      Същото се отнася и за гайките,държащи предния диференциал.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лашкане от раздатката

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        Въпросните гайки-/4 на брой,8мм./
                        Май бяха повече на брой.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лашкане от раздатката

                          Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                          Май бяха повече на брой.
                          Май маи ама не съвсем.
                          Land Rover Discovery II 3,9 V8
                          Лада Нива 21214 1,7i

                          Коментар


                          • #28
                            От: Лашкане от раздатката

                            Значи предстои да го изясня. Ако при мен все пак наистина са пет - ще снимам. Само да не е толкова мокро и студено, че леженето под колата за такова нещо е необосновано

                            Коментар


                            • #29
                              От: Лашкане от раздатката

                              Ако наистина караш Нива между скоростите и раздатката стой ето това и не само то.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:flanec.jpg
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5333961
                              Land Rover Discovery II 3,9 V8
                              Лада Нива 21214 1,7i

                              Коментар


                              • #30
                                От: Лашкане от раздатката

                                Я някой да ги покаже на картинки тия гайки, че не мога да се сетя кои бяха, а днес тъкмо се бях заврял отдолу заради същия проблем. При мен обаче гуменото хареса се е напукало.
                                Александър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X