Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скука при сузукитата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скука при сузукитата

    Кво става бе, толкова ли няма какво да се питаме и да обсъждаме, че даже няма и кой да честити новата година...

    Няма с кого да се заяде човек, и да му каже, че се е напил, или да почете малко из форума, че вече всичко е описано...

    Хайде честита новата година, повече кал, по-малко счупени джипки, и много кеф от машинките ни.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Скука при сузукитата

    Ч.Н.Г. Коле,май да се пишеш вече към УАЗ ките...

    Коментар


    • #3
      От: Скука при сузукитата

      Ооофф Адаашш Адаш,ти поне не се оплаквай! Я виж че само джипкаджиите пишете,да сте живи и здрави! Нашти маторджии никви ги няма! С право се пише в оная тема за Форума. Ама дано е само временно! Честита нова година и от мен на всички дето и душите им умирисани на бензин и кал.... ее тук там и на нафта!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #4
        От: Скука при сузукитата

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Кво става бе, толкова ли няма какво да се питаме и да обсъждаме, че даже няма и кой да честити новата година...

        Няма с кого да се заяде човек, и да му каже, че се е напил, или да почете малко из форума, че вече всичко е описано...

        Хайде честита новата година, повече кал, по-малко счупени джипки, и много кеф от машинките ни.
        Човек рано или късно си купува Тойота......Кольо не забравяй че някои още празнуват...и не им е до компа
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          От: Скука при сузукитата

          Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
          Ч.Н.Г. Коле,май да се пишеш вече към УАЗ ките...
          Ааа, само с един преден мост не се брои... По тази логика трябва да съм и при Лендровърите(носачи), вартбург(пружини)...

          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
          Ооофф Адаашш Адаш,ти поне не се оплаквай! Я виж че само джипкаджиите пишете,да сте живи и здрави! Нашти маторджии никви ги няма! С право се пише в оная тема за Форума. Ама дано е само временно! Честита нова година и от мен на всички дето и душите им умирисани на бензин и кал.... ее тук там и на нафта!!
          Ма ние адаши ли сме били? Аз досега не знаех.
          А моята душа повече мирише на пропан-бутан, ама нейсе-все гориво за двигателите.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Скука при сузукитата

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Кво става бе, толкова ли няма какво да се питаме и да обсъждаме, че даже няма и кой да честити новата година...

            Няма с кого да се заяде човек, и да му каже, че се е напил, или да почете малко из форума, че вече всичко е описано...

            Хайде честита новата година, повече кал, по-малко счупени джипки, и много кеф от машинките ни.
            ЧНГ на Кольо и на всички останали и .Кольо, много бързаш.Не се ли сети,че по Юлианския календар НГ е на 7-ми, а пък за ДжипСите даже е по-нататък.Така, че имай още малко търпение.

            Коментар


            • #7
              От: Скука при сузукитата

              Нещо за разсейване на скуката (може и да сте го гледали..., но не се сдържах да го покажа)
              Т'ва е ненормалщина (в емоционалния смисъл на думата)
              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=4A98SJg-iuc
              http://www.youtube.com/watch?v=nK1-T...feature=relmfu
              http://www.youtube.com/watch?v=GHH2y...feature=relmfu
              и т.н.
              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

              Коментар


              • #8
                От: Скука при сузукитата

                Амииии, не съм много сигурен за замисъла на Кольо при създаването на Темата, ама мисля, че е имал нещо друго в предвид.Нещо нашенско,Родно,било то и най-елементарно,я ремонт, я счупено нещо по джипа при офроуд, а не на запад и на изток как си правят просеки в гората и място за минаване на купечките им "оффрооуди"/тези неща и ние ги правиме, спрямо възможностите и ситуациите и не ги рекламираме толкова, защото са си нещо нормално при нащите условия,възможности и дадености/.Тези,рекламираните, ги правят от ''побуялщина"и от това, че са си надвили над "масрафа"и ни зарибяват и нас ,та да им се нервираме повече.Нека Кольо си продължи замисъла.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X