Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за записване на DVD?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за записване на DVD?

    Проблема е следния - пробвах с Nero и ImgBurn но когато дам да записва на 1х скорост при самото записване си записва на 6х - трябва ми програма която наистина да записва на 1х!
    Дайте някакво предложение!

  • #2
    От: Програма за записване на DVD?

    Това може да е проблем и със DVD-записвачката - понякога има фабрично зададени скорости по подразбиране, за които е оптимизирано въпросното устройство и е необходима интервенция с Firmware-а за да се "отключат" другите възможни опции.

    Иначе аз лично съм много доволен от Brasero, само че е за Linux.

    http://projects.gnome.org/brasero//index.html
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • #3
      От: Програма за записване на DVD?

      Рядко записвачка поддържа 1х скорост. Странно е, че ти позволява да започне. Обикновено най-ниската възможна е 2х. Пробвай на нея.

      Коментар


      • #4
        От: Програма за записване на DVD?

        Кажи каква е записвачката и каква е медията
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #5
          От: Програма за записване на DVD?

          Ako записвам на ниска скорост - после някои дискове не се четат. На висока е ОК. Няколко DVD-та си скапах така.

          Коментар


          • #6
            От: Програма за записване на DVD?

            Честита новата година!Аз също имам проблем със записването на ДВД с лап-топа SONY VAIO VGN-FW31M С каква програма мога да запиша филми които съм свалил или видео от камерата?С Уиндоус Виста е.
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • #7
              От: Програма за записване на DVD?

              Nero си остава най-масовия вариант, а особено по-старите версии са напълно използваеми и доста по-простички. Като цяло не ми е правел проблеми до сега

              Коментар


              • #8
                От: Програма за записване на DVD?

                Здравейте! От личен опит, съм доволен от програмния пакет DVD VideoSoft FreeStudio . Това е пакет от около 40 програми за обработка,конвертиране и запис, който е напълно безплатен и лесен за ползване. Използвах го да конвертирам в DVD Format филми,който впоследствие записах/макар в пакета да има и записваща програма/ с програма на Ashampoo . За запис от неподготвени в DVD Format филми ,програмата Ashampoo Burning Studio 11 има много удобна функция - финализация на диска. С нея, първо диска се записва по "нормалния" начин и след това се минава през финализация. Записания така диск се чете и от ДВД плейър, това от опит с поне 10-на диска, които си ги гледам на домашния ДВД плейър . За конвертиране на записи/филми/ от един в друг формат, много ми допада и WinAVI All in One Converter . Последните две програми са платени, но има от къде да се свалят и ползват..... Надявам се да съм бил полезен!
                Последно редактирано от ivelin7133; 01-01-12, 20:58. Причина: допълнение
                Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                Коментар


                • #9
                  От: Програма за записване на DVD?

                  Записвачките са ми LG и двете - едната е на SATA другата на IDE кабел

                  Тая на SATA под 6 скорост не записва както и да я ограничавам а другата под 4 не пада! Много изнервящо взе да става а ми трябва един диск записан мах на 2.4х

                  Коментар


                  • #10
                    От: Програма за записване на DVD?

                    Здрасти ... Както един колега по горе спомена писачките са ти фиксирани и избора ти за ниска скорост не е от софтуер, а от хардуер или поне в режимите, които искаш. 1х2х4х6х8 това са скорости или по точно трансфер на данни за ..."спичане" /нанасяне/ на пътеки /писти/. При АТА и SATA интерфейс имаш различен трансфер на данни за единица време. Писачките, които упоменаваш /сравнително нови са си/ според мен не поддържат този трансфер на данни. За всеки случай намери Easy CD/DVD Creator Prof De Luks мисля, че беше - там имаш опции за принудително нямаляне на трансфера на данни и спичането на диска но и трябва да се поддържа от бланки /медия/ и евентуално писачка... Това за ОС Win ... нещо си ...
                    Последно редактирано от rpkn; 04-01-12, 09:46.
                    [I][SIZE=1]...системен администратор-винаги има начин...:)[/SIZE][/I]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X